Tone Your Body and Transform Your Life: Susan Westbrook: 9781844091973: Amazon.com: Książki

"Potrzebna jest wizja, odwaga i poświęcenie prawdziwego poszukiwacza, aby przemierzyć tysiące kilometrów, aby wziąć kurs, który mogła zabrać w jej rodzinnym mieście, więc wiedziałem, że Susan była wyjątkowa od pierwszego razu, kiedy rozmawialiśmy. Nie wiedziałem tylko, że mój chętny uczeń stanie się moim mądrym nauczycielem. Jestem bardzo wdzięczny Susan za to, że rzuciła swoje wyjątkowe światło na Pięć Tybetańskich nauk w sposób, który zainspiruje ludzi na całym świecie do wypróbowania tych wspaniałych technik i ich życia zmienionego na pozytywne, znaczące i znaczące sposoby. Ta praca jest ważna i Susan udostępniła ją wszystkim w tym inspirującym, autentycznym i fascynującym gąszczu osobistych historii, jasnych instrukcji i wnikliwej mądrości, której teraz chętnie używam we wszystkich moich pięciu zajęciach z tybetańskich. "(Elizabeth Harley, Pięciu Tybetańskich Nauczycieli Jogi, Nauczyciela Szkoły Diana Cooper)

"Odkrywanie Pięciu Tybetańczyków i kontemplowanie odpowiednich mantr pomogło mi uznać i uwolnić negatywne wzorce myślenia i zachowania. Ta książka jest przyjemnym i praktycznym przewodnikiem po bardzo wzniosłych ideałach i stanowi ścieżkę do osobistego rozwoju i transformacji. "(Catherine Dowd, 200 RYT - pisarka, instruktor jogi i student wieczysty)

"Miałem szczęście dowiedzieć się o tym programie kilka tygodni po jego rozpoczęciu. To oznaczało, że musiałem być w porządku, będąc w tyle za informacją i z tyłu w praktyce! W przeszłości robiłem dużo jogi, ale to podejście znalazło mnie w moim życiu, kiedy byłem gotowy na jego prostotę i delikatność. Byłem zaskoczony, że wewnątrz tych prostych 5 pozycji odkryłem dla siebie nowe możliwości. Jednak same postawy nie mają znaczenia. Skupia się na takich rzeczach jak "podatność na zranienie" i "poddanie się". Dla każdego, kto chce mieć głębokie, ale proste doświadczenie z siebie samego, oczyszczającego, bez dodatkowego oszustwa, polecam od razu tę książkę. Być może mocą tego jest własna słabość autora i poddanie się. Jestem wdzięczny, że zostałem do tego zaproszony. "(Robin Holland, CEO Robin Holland International)

"Warsztaty Jogi Pięciu Tybetańczyków zapewniły codzienną praktykę dyscypliny i medytacji. Czas skupienia na sobie pozwolił mi usiąść z moimi własnymi kontemplacjami i refleksjami nad tematami, które były częścią treści warsztatu. Ćwiczenie rzeczywistych Pięciu Tybetańczyków zapewniło fizyczną dyscyplinę, a mantry każdej pozy pomogły mi rozwinąć moją świadomość wpływu na moje ciało, umysł i ducha. Uważam, że praca jest głęboko intymna, uspokajająca, kojąca i głęboko satysfakcjonująca. Każdy, kto ma okazję zapoznać się z tą książką i / lub wziąć udział w warsztatach, potraktowałby ich jako bardzo korzystne doświadczenie. "(Margo E. Bebinger, CPCC Leadership and Life Coach)

"Wszyscy musimy wykonać naszą wewnętrzną pracę, aby naprawdę stać się osobą, którą pragniemy się stać. Susan dzieli się inspirującą ścieżką do tego celu i oferuje wgląd w jej osobistą historię. Mądrość oferowana w Pięciu Tybetańskich Warsztatach Jogi jest skarbem dla wszystkich, którzy pragną odkrywać naturę naszego człowieczeństwa i naszej duchowości. "(Rick Tamlyn, autor Play Your Bigger Game)

"Susan Westbrook, w jej dobrze napisanej książce na temat Pięciu Tybetańskich Warsztatów Jogi, dostrzega głęboką korzyść związaną z parowaniem tych ćwiczeń z medytacją, w której tkwi potencjał głębokich zmian i wzrostu. Dzieląc się własnymi doświadczeniami na swojej drodze, prowadzi cię po drodze. "(Mary Horsley, autorka Ćwiczenia z czakr: równoważenie czakr z jogą)

Dla niewtajemniczonych Pięciu Tybetańczyków to legendarne jogi, które podobno stanowią część codziennej praktyki monastycznych mnichów w Tybecie, którzy wykonali pięć ćwiczeń, aby zrównoważyć energię czakr i zwiększyć wigor i witalność. Westbrook spędza trochę czasu wyjaśniając historię Pięciu Tybetańczyków i otaczającą ich tradycję jako "Rytuały odmłodzenia" lub źródło młodości. Ale sedno tej książki zachęca do codziennej praktyki jogi Pięciu Tybetańczyków i kontemplacji towarzyszących im mantr i czakr. Jest to unikalne podejście do osobistej transformacji, którą Westbrook dzieli na trzy części. Pierwszy polega na nauce ćwiczeń i poznaniu tego, co Westbrook nazywa "gwiazdami serialu" zachowaniami chwytającymi i uzdrawiającymi. W drugiej części bardziej zagłębia się w "chwytające zachowania" i identyfikuje je jako zamieszanie, niechęć, zwątpienie, lęk i skąpstwo oraz zastanawia się, w jaki sposób wpływają one na nasze życie i relacje. Ostatnia część oferuje antidotum na "chwytanie" jako wrażliwość, poddanie się, autentyczność, świadomość i związek oraz jak zaangażowanie w te uzdrawiające zachowania wpływa na nasze życie. (Sharon Martin Ucieleśniać)

UWIELBIAM tę książkę! Książka Susan Westbrook Pięć Tybetańskich Warsztatów Jogi jest po mistrzowsku napisana. Wnosi do tej książki głęboką wiedzę i głęboką podatność na usterki, które czynią ją fascynującą lekturą, nawet jeśli nie masz ochoty na studenta jogi. Częściowe nauczanie jogi, częściowe lekcje medytacji i częściowa inspiracja, dzielenie się własnymi ranami Susan otwiera drzwi dla czytelnika, by odważnie odkrywać własne. Gorąco polecam tę książkę każdemu na ścieżce transformacyjnej lub duchowej. (Christina Haas Amazonka)

Pięciu Tybetańczyków to legendarne jogi, które podobno stanowią część codziennej praktyki monastycznych mnichów w Tybecie, którzy wykonywali ćwiczenia, aby zrównoważyć energię czakr i zwiększyć wigor i witalność.W tej znakomitej książce Westbrook wyjaśnia historię Pięciu Tybetańczyków i otaczających ich tradycji oraz zachęca do codziennej praktyki i kontemplacji towarzyszących im mantr i czakr. Wraz z ćwiczeniami, Westbrook identyfikuje "zachowania chwytające" i jak wpływają one na nasze życie i relacje oraz dostarcza antidotum na to "chwytanie" się ścieżki osobistej transformacji. (Martin Gill Magazyn jogi)

4.8
Średnia ocena: 30
5
14
4
4
3
3
2
1
1
1