Najlepsze naturalne suplementy białka serwatki w proszku

Jestem zainteresowany zakupem i wsparciem produktów przyjaznych dla zwierząt. Mówi, że twoje krowy są karmione trawą. Czy zwierzęta są traktowane humanitarnie i czy są hodowane na pastwisku?

Tak! I dziękuję za ostatni zakup i za wsparcie produktów przyjaznych dla zwierząt! Zapewniamy, że jesteśmy po 100% zadowoleni i z przyjemnością informujemy, że krowy produkujące mleko dla naszego białka serwatki są hodowane na małych niezależnych gospodarstwach, nie są traktowane żadnymi syntetycznymi hormonami wzrostu i są karmione trawą / pastwiskami - wypasane zwierzęta. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić produkt najwyższej jakości, który jest możliwy od zwierząt, które są leczone humanitarnie i nie zawierają syntetycznych hormonów. Zgodnie z moją wiedzą byliśmy pierwszą firmą produkującą proszki białkowe na świecie (i wciąż jedną z niewielu), która przyjęła tę postawę.

Czy twoje białko serwatkowe jest importowane z Chin?

Nie. Nasz izolat białka serwatki NIE jest importowany z Chin. Kupując białko Jay Robb kupujesz jeden z najwyższej jakości proszków białkowych dostępnych obecnie na rynku.

Czy proszki białek serwatkowych zawierają dodane cukry, węglowodany, aspartam lub sztuczne słodziki?

Nie. Nasza linia produktów w proszku z białek serwatkowych została opracowana w 1990 roku, ponieważ nie znaleźliśmy na rynku żadnych proszków białkowych o wysokiej jakości, o niskiej zawartości węglowodanów, o dobrym smaku. Nasze białko jest bezcukrowe, wolne od MSG, bez substancji chemicznych i nie mamy glutenu w naszych składnikach.

Czy twoje białko serwatkowe zawiera hormony rBGH lub BST?

Nie. Nasza serwatka jest produkowana z oryginalnych stad krów, które nie otrzymują rekombinowanego bydlęcego hormonu wzrostu (rBGH) lub bydlęcej somatotropiny.

* Ponieważ serwatka wolna od rBGH pochodzi głównie z małych gospodarstw na całym świecie, jest ograniczona podaż. Firma Jay Robb Corporation każdego roku zabezpiecza duże ilości za granicą, aby zaspokoić rosnące potrzeby; jednak są chwile, kiedy światowa podaż jest krótka. W tych okresach możemy zdecydować się na zakup najwyższej jakości krajowego białka serwatkowego w połączeniu z surowcami wolnymi od rBGH w celu wyprodukowania światowej klasy białka serwatkowego.

W jaki sposób twoja izolat białka serwatkowego jest stworzony?

Izolat białka serwatkowego, który jest stosowany wyłącznie w Jay Robb Whey Protein, jest wytwarzany przez ciekłą serwatkę z przepływającym mikrofiltrem przez specjalną ceramiczną membranę w celu uzyskania możliwie najwyższego gatunku białka serwatkowego. Nie ma ŻADNEGO ciepła używanego podczas zimnego filtra przetwarzania naszej formuły białka serwatkowego. (Ten specjalny proces NIE ODMŁADZA białka). Ten unikalny proces daje również izolat białka serwatkowego, który jest znacznie wyższy w białku niż koncentrat białka serwatkowego, a także jest bogaty w immunoglobuliny, alfa-laktoalbuminę i beta-laktoalbuminę oraz inne immunostymulatory czynniki.

Jay Robb Whey Protein jest wytwarzany z najlepszych naturalnych składników dostępnych w celu dostarczenia 25 gramów najwyższej jakości białka, 0-tłuszczu, 0-cholesterolu, 0-cukrów i tylko 1 grama węglowodanów na 30-gramową porcję. Jako źródło białka stosuje się jedynie mikrofiltrowany izolat białka serwatkowego, a materiał ten pochodzi od hodowanych na pastwiskach, wypasanych na pastwiskach, karmionych trawą krów, które nie są leczone syntetycznym bydlęcym hormonem wzrostu rBGH.

Unikalne naturalne smaki i stewia ziołowe są wykorzystywane do tworzenia systemu smakowego, który jest przyjemny dla podniebienia i sprawił, że Jay Robb Whey Protein stał się sławny w całym kraju. Ich slogan "Najlepsze białko na naszej planecie" mówi wszystko. Jay Robb Whey Protein nie zawiera żadnych sztucznych aromatów, żadnych sztucznych barwników, BEZ aspartamu, BEZ acesulfamu-K i NO sukralozy. Ten produkt jest również błyskawiczny, dzięki czemu łatwo miesza się z obrotem łyżki. Jay Robb oferuje Whey Protein w pięciu niesamowicie pysznych smakach: waniliowym, czekoladowym, truskawkowym, Pina Colada i Tropical Dreamsicle.

Czy twój proszek proteinowy jest denaturowany w procesie jego wytwarzania?

Nie ma ŻADNEGO ciepła używanego podczas procesu filtrowania na zimno naszej formuły białka serwatkowego. (Ten specjalny proces NIE ODMŁADZA białka). Ten unikalny proces daje również izolat białka serwatkowego, który jest znacznie wyższy w białku niż koncentrat białka serwatkowego, a także jest bogaty w immunoglobuliny, alfa-laktoalbuminę i beta-laktoalbuminę oraz inne immunostymulatory czynniki.

Czy twoje białko serwatkowe jest ekologiczne?

Gwarantujemy naszemu dostawcy na piśmie, że serwatka pochodzi od krów nie traktowanych rBGH. Produkt nie jest certyfikowany ekologicznie z powodu ograniczonej podaży organicznego surowca białkowego serwatki w tym czasie. Mamy nadzieję, że to się zmieni w przyszłości, ponieważ rośnie zapotrzebowanie na nasz produkt.

Naturalne aromaty i pozbawiony smaku proszek Jay Robb Protein

Czy "naturalne aromaty" są wyszczególnione na etykiecie proszku z aromatyzowanym białkiem w 100% niezmienione i naturalne?

Nasze smaki są naturalnie uzyskiwane, a smaki są wyjątkowo łączone z innymi kluczowymi naturalnymi składnikami (jest to zastrzeżony proces). Jeśli jesteś wrażliwy na smaki (niektórzy ludzie są wrażliwi na naturalną wanilię, ale nie na kakao itp.), Sugeruję, abyś spróbował naszego niesmacznego białka jaja lub naszego niesmakowanego białka serwatki.

Odnosząc się do swojego naturalnego smaku, do czego służysz, aby twoja serwatka czekoladowa / białko jaja?

Czekoladowy smak w naszym białku powstaje z ekstraktu kakaowego. W naszych produktach nie ma szarańczynu.

Dlaczego miarki do serwatki waniliowej i serwatki nie różnią się rozmiarem?

Puszystość produktu określa rozmiar miarki. Im bardziej produkt jest puszysty, tym większa miarka potrzebna do dostarczenia jednej uncji. Gęstszy materiał (proszek proteinowy) będzie zatem wymagać mniejszej łyżki do podawania tej samej porcji uncji.

Widzę, że nosisz kilka rodzajów proszku białkowego. Jaka jest różnica między białkiem z białka jaja a białkiem serwatkowym?

Niosąśmy kilka rodzajów proszków proteinowych, z białkiem serwatkowym i białkiem jajowym uplasowanymi na szczycie naszej listy. Mamy kilka powodów, dla których warto je mieć. Niektóre osoby są wrażliwe lub uczulone na produkty mleczne, a białko jaja kurzego, które jest mleczne i nie zawiera laktozy, byłoby dla nich bardziej odpowiednie. Niektóre osoby nie spożywają produktów jajecznych z powodu przekonań duchowych lub alergii pokarmowych, więc serwatka może być dla nich najlepszym wyborem. Osobiście używam naszego Whey Protein.

Czy proszek proteinowy Jay Robb Whey zawiera enzymy rozkładające białko?

Żadna z naszych formuł białkowych nie jest w pełni predigestowana. Część białka zawarta w naszej formule serwatkowej jest wstępnie trawiona. Nasza serwatka jest naszą jedyną formułą zawierającą dowolne predigestowane białko. Nie wierzę w pełne trawienie białka w proszku, ponieważ może on wchłaniać się zbyt szybko, powodując przypływ aminokwasu podobny do pośpiechu cukru. Białko i węglowodany powinny powoli rozkładać się w czasie podczas naturalnego trawienia dla najlepszej użyteczności dla organizmu.

Ile sodu znajduje się w Whey Protein?

Każda porcja naszej serwatki wynosi 30 gramów i zawiera 150 mg sodu. Sód w naszej serwatce występuje naturalnie, a nie w chlorku sodu (sól kuchenna). Sód naturalnie występujący w żywności jest niezbędnym minerałem i musi być obecny, aby zrównoważyć potas i poziom wody w organizmie. Sód jest również potrzebny do wytworzenia kwasu chlorowodorowego i buforowania kwaśnych produktów ubocznych trawienia i metabolizmu.

Wiele firm sprzedaje białko kazeinowe i twierdzi, że organizm pochłania go wolniej niż serwatka. Twierdzą, że dobrze jest przyjmować przez cały dzień, a zwłaszcza w nocy. Czy to tylko marketing? Dlaczego Jay jest przeciwko temu?

Słownik stwierdza: "Kazeina jest białym, pozbawionym smaku, bezwonnym, białkiem mleka i sera używanym do produkcji tworzyw sztucznych, klejów, farb i żywności". Kazeina jest bardzo tanim białkiem wykorzystywanym przez firmy do oferowania giętkości batonom proteinowym i oszczędzania pieniędzy na produkcję proszków białkowych i innych produktów wysokobiałkowych. Kazeina jest również bardzo uczulająca na wiele osób i może być dość trudna do trawienia. Kazeina sprawia, że ​​boli mnie brzuch, kiedy go konsumuję.

Kazeina może wchłaniać wolniej niż serwatka, ale serwatka nie jest szybko białkiem wchłaniającym, więc o co chodzi. Ponadto, jeśli wolisz wolniej absorbujące białko, po prostu zjedz je z większą ilością tłuszczu i będzie rozkładać się znacznie wolniej w organizmie i wchłaniać przez dłuższy czas. Dlatego zazwyczaj zalecam dodanie tłuszczu lub oleju do napoju białkowego.

Podsumowując, kazeina jest tanim białkiem, które sprawia, że ​​firmy mają większą marżę zysku. Nigdy nie podchodzimy do kompromisów w jakości, aby podnieść nasze zyski ..

Czy pasteryzowany jest twój proszek proteinowy?

Nasz proszek Jay Robb Whey Protein pochodzi z mleka pasteryzowanego przez około 15 sekund w temperaturze 72 ° C (161 ° F). Powoduje to bardzo małą denaturację surowców. W żadnej innej fazie tworzenia naszych pysznych proszków białek serwatkowych nie stosuje się żadnego dodatkowego ciepła.

UWAGA: WSZYSTKIE proszki białek serwatkowych sprzedawane w Stanach Zjednoczonych pochodzą z mleka pasteryzowanego jak podano powyżej lub z mleka podgrzanego do 145 ° F przez 30 minut. Wiele firm twierdzi obecnie, że ich serwatka jest "wyjątkowa" lub unikalna pod względem ogrzewania i pasteryzacji, ale prawda jest taka, że ​​wszystkie serwatki sprzedawane w Ameryce pochodzą z pasteryzowanego mleka.

Jay Robb Egg Białko w proszku proteinowym jest również pasteryzowane przez flash w najniższej temperaturze dopuszczalnej przez prawo przy 134 stopniach Fahrenheita przez zaledwie 3 1/2 minuty

Zawsze otrzymuję moją "Siłę Rhino" przed i po jakiejkolwiek grze z białka Jay Robb.


- Craig "The Rhino" Smith # 1
Los Angeles Clippers


Właśnie pisałem, żeby ci powiedzieć, że ostatnio zacząłem używać twojego proszku proteinowego, ponieważ było to zalecane w Jorge Cruise Belly Fat Cure Cook Book i uwielbiam to! Zazwyczaj nienawidzę napojów białkowych, ale twoje jest cudowne. Mój siedmioletni syn zdecydował, że on również lubi twój proszek. Nieustannie pragnie jednego z tych pysznych "koktajli mlecznych", jak lubi je nazywać i to bardzo mnie cieszy, ponieważ tak naprawdę nie jest zjadaczem białka.


Kontynuuj wspaniałą pracę!

Dziękuję Ci,

- Stacey G.


W porządku. Nie wierzę, że może istnieć lepszy proszek białka serwatkowego na planecie w naszym wszechświecie. To najlepsze, co miałem, i mówię, odkąd włożyłem pierwszy proszek w usta, gdy zacząłem pracować około 15 lat temu. Nie nadużywałem proszków, ale miałem swój udział, a żaden na świecie nie porównywał twojego proszku. Odrabiam pracę domową i szukam firm i ich proszków. Po prostu tego nie wycinają. Jay Robb rządzi.

Naprawdę,

- Jason


Cześć, nigdy nie piszę o produktach, ale musiałem podziękować za zrobienie tak czystego proszku proteinowego. Białko jaja Robb jest pierwszym sproszkowanym białkiem, jakie wypróbowałem i uwielbiam to. Próbowałem innych, myśląc, że może być coś "lepszego", ale zawsze wracam do Jaya Robba. Jestem w pełni przekonany, że nie ma nic lepszego. Każdy inny proszek albo smakował fałszywie, miał podejrzane składniki, źle smakował, albo wywoływał mdłości. . . Dziękuję Ci!

- Wdzięk


Chcę tylko powiedzieć, że przez ostatni dzień lub dwa, zauważyłem, że czuję się naprawdę dobrze (po użyciu proszków proteinowych). Moje lewe biodro, które jest chronicznie bolesne, czuje się odmłodzone. Moje treningi zostały pobudzone i czułem się silniejszy. Dzięki za pomoc.

- Kathryn


NAPRAWDĘ WIELKIE PODZIĘKOWANIA za białko w proszku, które naprawdę mi się podoba, zamiast po prostu próbować "schować". Naprawdę lubię proszki proteinowe serwatki Jay Robb i nie mogę się doczekać wypróbowania innych produktów Jay Robb.

Wielkie dzięki za twoją produkcję, informacje i czas.

- Bondolin


Zamówiłem Chocolate Whey Protein.Chcę podziękować za szybki proces i dostawę! Zamówiłem też kilka barów (Coconut Coconut i Yammit Energy Bar). Coconut Cashew smakował bardziej jak batonika niż baton proteinowy! A białko było wszystkim, o czym mówiłaś: najlepszym smakującym białkiem! Bez kredycji! Zdecydowanie kupimy inne smaki
wkrótce!

Dzięki jeszcze raz!

- P.G.


Chciałem tylko poinformować, że od 15 lat biorę twoje białko, a Tropical Dreamsicle to najlepszy smak, jaki kiedykolwiek jadłem. Tak trzymaj. Dzięki.

- Todd


Chcę tylko powiedzieć, że jestem pod wrażeniem i zadowolony z białka serwatki - jest gładki i smakuje wspaniale. Całkowicie naturalne składniki również są dla mnie ważne. Jestem równie pod wrażeniem składników JayBars i wkrótce je kupię. Nie mogę się doczekać, żeby je posmakować. Dziękuję za czyste, pożywne jedzenie w bardzo brudnym, sztucznym świecie.

- Bernadette


Cześć,

Od września zrzuciłem 50 funtów i osiągnąłem znaczny przyrost sił na siłowni. Moje przysiady spadły z 50 funtów do 200 funtów, a moje prasy nóg przeszły od 180 funtów do 600 funtów. Jestem silniejszy niż koledzy z college'u, którzy używają prasy nóg za mną. Mam 48, 5'5 "i jestem prawdopodobnie starszy niż większość ich matek.

Kocham to! Jestem w najlepszej formie mojego życia i patrzę na robienie
rywalizacja figurowa w przyszłym roku. Nie mógłbym tego zrobić bez twoich wibracji. Smakują świetnie; nie mają dziwnego posmaku, jak większość innych potrząsaczy; i łatwo przyswajają sobie. Dziękuję bardzo za wykonanie tak wspaniałego produktu.

- Sorcha


Tylko notatkę, aby powiedzieć, że jestem niedawno przekonwertowany do białka Jay Robb i jestem całkowicie, całkowicie pod wrażeniem. Jak orzeźwiające znaleźć produkt o tak wysokiej jakości przy tak wysokich standardach!

Dzięki, że zachowaliście to,

- Heidi


Niedawno kupiłem Twój proszek proteinowy z wanilii serwatki. Wypróbowałem WIELE różnych rodzajów proszków białek serwatkowych i muszę powiedzieć, że wasz, w rzeczywistości, smakuje najlepiej, jaki kiedykolwiek próbowałem.

Dziękuję za Twoje produkty!

- Shannon


Cześć. Chciałem tylko powiedzieć, jak bardzo kocham Jay Robb Vanilla Whey Protein. Używam go za każdym razem, gdy robię smoothie. Łączę też czasami wodę z wodą i po prostu ją piję. Wspaniale.
Ostatnio mój ojciec odwiedzał miasto i stał się również uzależniony. Powiedział mi, że to lepsze niż białko serwatki, którego używa w domu.

Dziękuję bardzo!

- Celethia


Chciałem powiedzieć DZIĘKUJĘ za proszek proteinowy. To jest najlepsze! Teraz nie mogę się doczekać, aby wstać i zjeść śniadanie bez cukru przed pójściem na siłownię!

- C.S.H.


Od momentu rozpoczęcia trzęsienia straciłem 30 funtów, a 6 osób z mojego miasteczka poszło w jego ślady i rozpoczęło drżenie. Zacząłem ćwiczyć (w październiku prowadzę 5K), więc zmniejszenie masy ciała zwolniło, ale definicja mięśni przebiega ładnie.

- R.J.


Hej, dzięki informacjom, po wielu latach sproszkowanych białek, KOCHAM swoje i podzielę się nimi na mojej stronie na Facebooku! Lekkostrawny i wspaniały smak !! Dziękuję Ci!

- H.T.P.


Przyjemny dzień dla ciebie, Jay, mam dla ciebie dobrą wiadomość, zrobiłem Fruit Flush 3-Day Detox 5 dni temu. W ciągu 3 dni przysięgam, że straciłem 10 funtów. Dwa dni później zważyłem i wciąż jestem lżejszy o 10 funtów. Jestem bardzo szczęśliwy, wkrótce to zrobię. W przyszłym tygodniu na pewno zamawiam dietę Shake Down. Cieszę się, że cię znalazłem, Jay. Stukrotne dzięki!

- V.D.


Jay, właśnie dostałem twoje waniliowe i czekoladowe białko serwatkowe i są bez zarzutu najlepsze, jakie kiedykolwiek miałem! Dzięki za wykonanie tak wspaniałego produktu!

- M.N.I.


Używałem twojego produktu od 6 miesięcy i kocham go .... pomógł mi zostać w pełni rano i zjeść miły rozsądny lunch i kolację .... dziękuję Jay!

- J.M.


Absolutnie UWIELBIAM proszku białka Jay Robb. Jest po prostu najlepszy. Zawsze polecam to moim uczniom (uczę lekcji gx). Z białkiem w proszku Jay Robb, czystszą dietą i ćwiczeniami, straciłem 20 kg i chcę stracić co najmniej 15-20 więcej. Wiem, że z produktami Jaya Robba to się stanie. Dziękuję za tak świetne rzeczy! ... Aktualizuj ..... w dół 30 kg! Jeszcze raz dziękuję Jay za wspaniałe produkty.

- C.E.R.


Osobiście używam Jay Robb Whey Protein w mojej codziennej diecie i treningu, zarówno w sezonie, jak i poza nią. Uwielbiam twoje produkty !!!!

- A.M.


Właśnie kupiłem białko serwatkowe z czekolady, jest zaskakująco dobre w porównaniu do innych proszków białkowych, które wypróbowałem w przeszłości! Dobra robota!

- F.D.R.


Hej Jay! Uwielbiam twój Whey Protein Powder (szczególnie ten czekoladowy). Jest świetny po treningu, przed treningiem, a czasem nawet jako zamiennik posiłku. Jestem studentem studiów magisterskich i naprawdę daje to trochę dobrej energii i smakuje też dobrze. Lubię mieszać 1 czerpak z około 6 do 8 uncji mleka sojowego z czekoladą (zwykle z jedwabiu), a następnie około uncji lub 2 wody. Potrząśnij nim i odejdź. :) Zajęło mi trochę czasu, aby znaleźć białko w proszku, które było naturalne i dobrze smakowało. Dzięki za tak wspaniały produkt. :)

- S.A.K.


I LOVE LOVE LOVE Jay Robb protein serwatki w proszku (czekolada i wanilia.)

- M.B.


Właśnie otrzymałem próbny pakiet od firmy Jay Robb. Czyste koktajle proteinowe i mnóstwo batonów proteinowych. Sooooooo pyszne!

- G.P.


Nie mogę się wystarczająco. Ten proszek Białka jest NAJLEPSZY. Mają też świetną obsługę klienta!

- M.B.


Mój ulubiony smak Jay Robb Protein ... Pina Colada! Mam napój JR Protein Drink każdej nocy! Jay Robb sprawia, że ​​są one lepsze niż ktokolwiek na tej planecie!

- B.N.


Właśnie miałeś swoje słynne Blueberry Power Pancakes, zrobione z Jay Robb Vanilla Protein, na brunch ... mmmmmm!

- B.N.


Jeden prosty sposób na zwiększenie wzrostu włosów: ćwiczenia + koktajle proteinowe. Lubię serwatkę czekoladową Jay Robb.

- L.F.R.


O ile mi wiadomo, tego nie można pokonać! Smak jest świetny, i w przeciwieństwie do innych napojów białkowych, które widziałem, ma wszystkie naturalne i bardzo mało składników i bez cukru. Naprawdę nie lubię jeść rzeczy, które mają mnóstwo składników, których nawet nie potrafię wymówić!

- K.K.C.


Jay Robb ma najlepsze proszki białkowe. Wanilia i pomarańcza są moimi finkami, ale podoba mi się truskawka zmieszana z odrobiną jasnego soku pomarańczowego, to sprawia, że ​​jestem zadowolony. Próbuję zmotywować się do picia jednego dnia jako zamiennika posiłku i jest to zdecydowanie jeden z nich, który mogę zastąpić posiłek.

- C.W.


Dobry produkt, podobnie jak wygoda pojedynczych pakietów. Nie musisz kłopotać się odmierzaniem porcji. Ma dobry gust.

- A.J.L.


Chociaż jest droższy od większości, jest to najlepszy proszek proteinowy, jaki kiedykolwiek jadłem! I ma krótką listę składników (tłumaczenie: bez wypełniaczy i sztucznych słodzików). Uwielbiam to, że słodzi się stewią. Proszek łatwo miesza się z łyżeczką, choć pozostają za nią małe grudki. Wolę używać małej butelki lub blendera - szybko się miesza i nie pozostawia grudek w ten sposób. Czy wspominałem, że to smakuje wspaniale?!? Poważnie. Wymieszaj ją z wodą, a masz kremową, słodką ucztę, na którą przysięgasz, że jest dla ciebie zła. Jest jeszcze lepiej mieszany z mlekiem (ja używam mleka migdałowego), jogurtem lub w smoothie. Próbowałem zarówno waniliowych, jak i czekoladowych smaków, i bardzo polecam oba!

- P.J.


To smakuje tak dobrze i jest tak świetne, jak podstawa do różnych rodzajów koktajli. Lubię wrzucać do mrożonych owoców odrobinę surowego migdałowego masła ... smakuje tak dobrze, że pomyślisz, że oszukujesz!

- S.M.


To białko jest najlepsze na rynku! Jest pyszny i nie potrzebuje niczego do niego dodawać. Super czysty też.

- T.M.


Po pierwsze, jeśli nie zależy Ci na jakości lub zdrowiu, nie przejmuj się wydawaniem dodatkowych pieniędzy na ten produkt. Nie wszystkie białka serwatki są sobie równe, a ta ma dodatkową premię nie zawierającą rBGH lub jakichkolwiek hormonów używanych do indukcji ilości mleka krowiego. Krowy są wolne od zanieczyszczeń i karmione trawą. Równie ważny jest brak sztucznych aromatów lub rafinowanych substancji słodzących. Jay Robb używa słodzików pochodzących ze źródeł roślinnych, które nie powodują wzrostu poziomu cukru we krwi tak jak ma to miejsce w przypadku cukru lub trzciny cukrowej, i nie ma skutków ubocznych dla zdrowia, takich jak sztuczne słodziki.

Co więcej, smakuje świetnie! Oczywiście nie próbowałem go samodzielnie, zawsze łączę go z smoothie. Używam 6 kostek lodu, 1 banana, 1 miarki w proszku, 2 duże masło orzechowe T i mleko z wanilii ryżu (wystarczy, aby uzyskać odpowiednią konsystencję.) I jest super! Próbowałem go z innymi pudrami i mogę spróbować tekstury i często kredowego smaku. Jest to zdecydowanie najlepsze. Użyłem proszku waniliowego w podobnej recepturze z mrożonymi owocami zamiast z masłem orzechowym. Nie mogę dostać wystarczająco! Nie jestem jednak użytkownikiem cukru, więc mogłem zobaczyć, jak ktoś może myśleć, że nie jest wystarczająco słodki, ponieważ nie jest przytłaczający. Dodaję miód, gdy chcę więcej deseru-napoju.

- K.N.


Wypróbowałem małą paczkę i smakowało świetnie! I tak bardzo nie lubię czekolady. Zamawiam większy rozmiar.

- C.M.H.


Ten proszek proteinowy jest zdecydowanie najlepszy, jaki kiedykolwiek miałem (i miałem je wszystkie). Najbardziej podoba mi się to z odtłuszczonym mlekiem i działa jak zamiennik posiłku. Mój mąż ma bardzo wrażliwe trawienie i może je codziennie.

- A.M.


To najlepsze białko czekoladowe, jakie kiedykolwiek jadłem. Ze wszystkich smaków Jay Robb to mój ulubiony. Bez cukru!

- P.M.


Będąc pacjentem odchudzającym, muszę mieć dobre źródło białka. Próbowałem wielu napojów białkowych i szczerze uważałem, że jestem skazany na "uśmiechanie się i znoszenie". Tak myślałem, dopóki nie spróbowałem Jay Robb. Bez smaku białko po kredowym napoju, bez sztucznych cukrów i dobrze się miesza. Miałem bez smaku, czekoladę, Pina Colada, Tropical Dreamsicle i wszystkie są równie dobre. Nie próbowałem truskawek, po prostu dlatego, że mam wrażliwość na truskawki.

- R.R.


Właśnie dostałem moje wczoraj i muszę powiedzieć, że spełnił moje oczekiwania. Najlepsze białko w proszku, które do tej pory próbowałem. Bardzo dobrze miesza się z prawie wszystkim. Niesłodzone czekoladowe mleko migdałowe, niesłodzone mleko migdałowe waniliowe, woda kokosowa, mrożone jagody, mrożone truskawki, banany ....

- C.L.


Kocham ten produkt. Bardzo dobrze się miesza i ma bardzo dobry smak. Kupiłem to, ponieważ nie zawiera on sztucznego środka słodzącego, ale używa stewii. Mam poważne reakcje na sztuczne słodziki, które powodują utratę pamięci u mnie. Jestem chemicznie wrażliwy, prawdopodobnie dlatego tak surowo reaguję na sztuczne słodziki. Jestem również hipoglikemiczny i pomaga to ustabilizować się dzięki zawartości cukru we krwi. Używam tego przez kilka tygodni jako substytut śniadaniowy, mieszając go z niskotłuszczowym mlekiem i bananem oraz jedząc zdrowy obiad i kolację. Zgubiłem około dwóch funtów tygodniowo, a tego właśnie chcę. Ten napój sprawia, że ​​jestem zadowolony aż do lunchu i nie robię żadnych przekąsek o poranku. Wydaje mi się, że nie lubię słodyczy przez cały dzień, co zawsze stanowiło dla mnie problem. Próbowałem smaku Pina Colada, który jest cudowny.

- B.J.


Uwielbiam te rzeczy! Codziennie rano mam smoothie z mlekiem, mrożonymi truskawkami i białkiem serwatkowym. Jest to najlepiej smakujący proszek proteinowy, jaki kiedykolwiek jadłem i któremu ufasz, posmakowałam mojej uczciwej części z nich. Szczerze mówiąc, zakochałem się w czekoladowym smaku i jeszcze nie próbowałem żadnego z jego innych smaków (jeszcze).

- S.A.


Jay Robb to najlepiej smakujący proszek białka serwatki, jaki miałem. Dobrze się komponuje i idealnie nadaje się na koktajle z chudego mleka lub wody.Spróbuj połączyć z mrożonym bananem, 2 łyżkami masła orzechowego i garścią kostek lodu.

- C.H.


Przeszukałem wysoką i niską zawartość wysokiej jakości napoju białkowego, który nie zawiera aspartamu ani sukralozy w żadnym miejscu składników. Jay Rob's jest właśnie taki i lepszy.

Po przeczytaniu innych opinii na Amazon, na początku byłem sceptyczny. Czym różni się to od innych napojów białkowych dostępnych na rynku? Ale postanowiłem dać mu szansę i jestem bardzo, bardzo szczęśliwy z mojej decyzji. Znasz obrzydliwy posmak, że sukraloza i aspartam jedzą produkty w twoich ustach? Nic z tego tutaj. Wmieszaj trochę jagód i masła orzechowego z lodem i miodem, a masz, moim zdaniem, najlepszy napój proteinowy na rynku.
Wysoce polecany.

- V.L.R.


To jest takie dobre! Wypróbowałem małą paczkę i polubiłem ją, więc teraz kupuję ją w dużych ilościach. Śniadanie to koktajl czekoladowo-malinowy: mrożone maliny, mocha Silk (mleko sojowe) lub Bolt Farms cappuccino, napój proteinowy, gałka białka serwatkowego czekolady J.R., odrobina oleju lnianego, bzzzzz to w blenderze i napoju! Pyszne i szybkie - czasami piję je w samochodzie w drodze do pracy!

- H.J.


Wyśmienicie, łatwo się rozpuszcza, dobrze łączy się z wodą, mlekiem i sokiem. Koktajle rano - Idealne !!!

- C.B.


To zdecydowanie najlepszy proszek proteinowy, jaki próbowałem. Uwielbiam koktajle proteinowe i zawsze wracam do tej marki. Ponadto, uwielbiam pomarańczę .... wrzuć świeżą pomarańczę, gdy wstrząśniesz i poczekaj ... wstrząsnąć 50/50 (lub Creamsicle)!

- A.N.


Jest to zdecydowanie najlepszy proszek proteinowy na rynku. Moja żona i ja użyliśmy tego produktu w związku z dietą Eades, która jest planem o niskiej zawartości węglowodanów / niskiej zawartości cukru. Moja żona straciła 18 funtów i straciłem 6 funtów w 4 tygodnie. Byłem już w całkiem dobrej formie, więc miałem mniej do stracenia. Ten proszek proteinowy ma bardzo niską zawartość węglowodanów i cukru, więc był idealny dla naszej diety. Od około 12 lat produkuję koktajle w proszku z białka, a Jay Robb to zdecydowanie najlepszy, jaki próbowałem. Trochę droższe, ale koszt jest zdecydowanie warty.

- J.K.


Mój mąż i ja uwielbiamy ten shake proteinowy - smakuje wyśmienicie i jest miłym, popołudniowym pick-up-me dla mnie, ponieważ jest tak pełen białka. Łączę ją z wodą i lodem, a przez popołudniowy głód mam tylko 113 kalorii; używa go bardziej jako wibrator GAIN wagi poprzez zmieszanie go z lodami i mlekiem.

- J.W.


To pierwszy produkt, który udało mi się złapać. Używam czekolady i nie powoduje to mdłości, co jest duże dla nowicjuszy. Naprawdę pomaga mi to schudnąć.

- H.R.


Uwielbiam proszki białkowe Jaya Robba. Mogę zapewnić, że są to produkty wysokiej jakości, spójne. Próbowałem zarówno smaków czekoladowych, jak i waniliowych, a chociaż lubię czekoladę lepiej, obie są świetne.

Każdego ranka robię Jamoę na śniadanie, które jest w książce Jorge Cruise Belly Fat Cure (strona 95) The Belly Fat Cure: Odkryj nowy system wymiany Carb i stracisz od 4 do 9 kg. Co tydzień. Używam ujęcia bitej śmietany zamiast ciężkiego kremu, ponieważ zwykle mam to pod ręką na naleśniki mojego syna. Wspaniale. Czuję, że naprawdę piję Shake'a Arby'ego.

Podoba mi się, że Jay Robb używa stewii do osłodzenia proszku, a nie Splendy, którą widzimy wszędzie.

Świetny smak, dobre połączenie. Kochaj ten produkt.

- A.B.A.


Próbowałem wielu marek w przeszłości i wszystkie bolały mnie w żołądku, więc założyłem, że jestem uczulony na serwatkę. To musiały być wszystkie śmieci w innych markach. Próbowałem Jay Robb i nie miałem żadnych problemów. Mam to 1 lub 2 razy dziennie i jestem pod wielkim wrażeniem. Tropical Dreamsicle to najlepsza serwatka, jaką kiedykolwiek jadłem.

- S.M.


Drogi Panie Robb,

Cześć. Słyszałem o białkowym proszku na bazie serwatki po raz pierwszy w mojej grupie wsparcia przeszczepu wątroby kilka lat temu. Dla tych z nas, którzy mają bardzo ograniczoną funkcję wątroby, białko zwierzęce jest trudne do przetworzenia.

Przez lata mój poziom albuminy był znacznie poniżej normalnego zakresu, więc ważne było uzupełnienie jakiegoś białka.

Przypadkiem, podniosłem proszek białka serwatki Jay Robb w naturalnym sklepie spożywczym, aw ciągu 3 miesięcy od zażywania go dwa razy dziennie, zwiększyłem liczbę albuminy o 2! Byłem zdumiony, ponieważ nic, czego dotąd nie próbowałem, udało mi się w ogóle ruszyć!

Teraz zawsze mam koktajl owocowy zrobiony z proszku i popijam go przez cały dzień. Zmieszam go z sokiem pomarańczowym, jogurtem waniliowym, świeżym mielonym imbirem i płatkami kokosowymi. To takie odświeżające i wiem, że robi mi to świat dobrego! Denerwuję się, gdy moje zapasy są niskie, dlatego kupuję teraz bezpośrednio od źródła.

Dziękujemy za wykonanie tego wspaniałego produktu!

- M.K.