DARMOWE pobieranie hipnozy | Nagrania audio MP3

Wszystkie nagrania Hypnosis Mp3 na tej stronie są BEZPŁATNE Pobieranie hipnozy.

Wszystkie hipnozy i hipnoterapia nagrywane na tej stronie są BEZPŁATNE pobieranie hipnozy, a więc DARMOWE do słuchania i pobierania. Co więcej, możesz powracać i słuchać ulubionych nagrań tak często, jak chcesz. Większość z tych nagrań zawiera hipnotyczne sugestie i afirmacje, które pomogą podnieść jakość twojego życia.

Większość nagrań to DARMOWE pobieranie hipnozy. Co więcej, możesz słuchać ich bezpośrednio na tej stronie lub pobierając je.

Bezpłatne Hypnosis mp3 Audio DownladsTwoje DARMOWE Hypnosis Mp3 Downloads. DARMOWE pobieranie hipnozy na tej stronie jest tutaj, aby pomóc Ci rozwijać się i ulepszać jako osoba.

Wszystkie te pobrania hipnozy, nagrania Mp3 są DARMOWE do słuchania online i BEZPŁATNE do pobrania.

Jestem emerytowanym analitycznym hipnoterapeucie i teraz lubię spędzać część mojego wolnego czasu pomagając ludziom za pośrednictwem tej strony internetowej. Co więcej, mam szczerą nadzieję, że wysłuchasz lub pobierzesz niektóre z moich nagrań, które z kolei pomogą Ci poprawić Twoje życie w cudowny sposób.

Faktem jest, że im więcej płacimy za produkt, tym bardziej go cenimy. Jednak równie ważne jest, aby pamiętać, że pierścionek z brylantem znaleziony obok drogi pokrytej błotem jest wart tyle samo, co ten sam pierścionek sprzedawany w jakościowym otoczeniu w Tiffany and Company na 5th Avenue.

Więc nie bądź jednym z odwiedzających tę stronę, którzy myślą, że ponieważ te nagrania hipnozy są DARMOWE, muszą być niskiej jakości. Hipnotyzowałem ludzi od ponad 40 lat. Jestem dumny z moich nagrań i pomocy, jaką dostarczyli niezliczonym milionom ludzi na przestrzeni lat. Przeczytaj moją stronę O mnie, aby dowiedzieć się więcej o moich umiejętnościach zawodowych.

Na tej stronie znajdziesz wiele samopomocy i samodoskonalenia DARMOWE pobieranie hipnozy w postaci nagrań Mp3. Hipnotyczne sugestie i afirmacje są starannie sformułowane z zamiarem udzielenia ci pomocy w możliwie najkrótszym czasie.

Jeśli nie znasz się na hipnozie i nie masz pewności, a większość ludzi słucha wideo z hipnozy na YouTube poniżej. Niedługo położy swoje lęki i troski na odpoczynek.

Poniżej znajdują się bezpośrednie linki do najpopularniejszych darmowych hipnoza do pobrania na tej stronie.

DARMOWE hipnoza na sen.

Hypnosis for Sleep mp3 audio do pobraniaSpanie jest równie ważne dla podtrzymania życia jak jedzenie i woda. Aby być zdrowym i czerpać jak najwięcej z życia, potrzebujesz co najmniej 8 godzin snu każdej nocy. Sen pozwala twojemu umysłowi i ciału rozpuścić napięcia poprzedniego dnia i naładować twój system ciała-ciała na nadchodzące wydarzenia. Niestety, wiele problemów może zakłócić sen. Nawet trwający całe życie głęboki sen może zmienić się w bezsenność w ciągu jednego dnia.
Hypnosis for Sleep mp3 - Download.

DARMOWA hipnoza za pieniądze.

Hypnosis for Money Mp3Tak, wiem, że to dziwne, że hipnoza może wnieść więcej pieniędzy do twojego życia. Jednak zamiast próbować wyjaśnić, w jaki sposób i dlaczego wszystko, co musisz zrobić, to pobierz i zrelaksuj się, aby pobrać BEZPŁATNIE mp3. Istnieje duża szansa, że ​​prawdopodobnie nawet nie zdasz sobie sprawy, że sabotujesz swój związek z pieniędzmi. Rozluźnij się jednak w tej hipnozie, żeby nagrać pieniądze i zwróć uwagę, jak więcej pieniędzy i bogactwa po prostu napływają do twojego życia.
Hipnoza za pieniądze - pobieranie.

DARMOWE techniki hipnozy dla lęku.

Hypnosis for anxiety mp3 downloadBezproblemowy niepokój pływający, a nawet ataki paniki można ogromnie zmniejszyć, ucząc się dobrej techniki relaksacyjnej. Problem polega na tym, że nie wszystkie metody relaksacji dają takie same wyniki. To dlatego niektórzy, w rzeczywistości wielu cierpi z powodu lęku, mówią, że nauka relaksacji wcale im nie pomogła. Odkryj metodę relaksacji zaprojektowaną, by bezpośrednio leczyć lęk, wprowadzi wspaniałe zmiany w Twoim życiu.
Hipnoza na lęk - Pobierz.

DARMOWA Hypnosis dla bardzo głębokiego relaksu.

Hypnosis for Super Deep Relaxation mp3Ta hipnoza do rejestrowania bardzo głębokich relaksacji zrobi znacznie więcej niż tylko stres. Ta hipnoza do odciążania stresu mp3 poprowadzi cię do fizycznego, umysłowego i emocjonalnego spokoju, jakiego prawdopodobnie nigdy wcześniej nie doświadczyłeś, lub mało prawdopodobnego bez pomocy. Hipnoza w celu złagodzenia stresu poprzez głęboki relaks jest potężnym narzędziem pomagającym zwalczyć stres i napięcie w twoim życiu. Ponad 250000 egzemplarzy tego nagrania zostało pobranych, a wielu użytkowników wysłało mi e-mail z informacją: "Kiedy zrelaksowałem się do twojego nagrania, doświadczyłem tego, co mogę opisać jedynie jako duchowe doświadczenie." Duchowy w sensie niereligijnym.

Hipnoza na relaks w bardzo dużym stanie - do pobrania.

DARMOWE Hipnoza na stres w pracy.

Hypnosis for Relaxation mp3 downloadKorzystanie z tej techniki relaksacji hipnozy pomoże ci wnieść pokój i harmonię w stresujące dni w pracy. Szanse są takie, że wymagania stawiane przez ciebie w pracy są o wiele większe, niż jest to uzasadnione. Ale co możesz z tym zrobić? Narzekając na swojego przełożonego, otrzymasz etykietkę lisa lub leniwego i znacznie zmniejszysz swoje szanse na awans. Ale możesz zrzucić dużo stresu i napięcia, odpoczywając przy nagrywaniu hipnozy podczas odpoczynków, stąd tytuł Kawowego Relaksu. Przerwa na kawę Relaksacja jest zaprojektowana, aby zrelaksować się głęboko w bardzo krótkim czasie.
Hipnoza na stres w pracy - Pobierz.

 

Hipnoza dla poprawy pewności siebie.

Hipnoza za wiarę w siebieHipnoza jest doskonałym sposobem na ominięcie odporności świadomego umysłu na zmiany, dlatego hipnoza może umożliwić to, co często uważa się za niemożliwe. Twoim problemem nie jest to, że brakuje Ci pewności siebie, tylko że twoja pewność siebie została stłumiona przez stresy i napięcia codziennego życia. Stresy i napięcia, których w tym czasie nie byłeś przygotowany.Ta hipnoza, która pozwoli ci na utrwalenie pewności siebie, będzie działać, aby odnowić twoje wewnętrzne umysły i pomóc ci odzyskać wiarę w siebie.
Hipnoza dla poprawy pewności siebie.

DARMOWA hipnoza dla wewnętrznego spokoju.

Hipnoza dla wewnętrznego spokojuDepresja spowodowana jest nieprzyjemnym tłumionym emocjonalnym wydarzeniem. Wiem, że potrafisz przeczytać o zaburzeniach równowagi chemicznej, które mogą powodować stres, ale u podstaw wszystkich stresów znajdziesz nieprzyjemne stresujące wydarzenia. Co więcej, stres związany jest z szeregiem tłumionych wydarzeń, które nagromadziły się w ciągu życia danej osoby, a "jeszcze jedna słoma hamuje powrót wielbłądów".
Hipnoza na wewnętrzny spokój - Pobierz.

Hipnoza do utraty masy kalorycznej.

Hipnoza do utraty wagiWyobraźcie sobie przez chwilę, że możecie wybrać, kiedy jeść, a kiedy nie jeść. Czy to nie dałoby ci całej mocy, aby stracić na wadze? Każdy lekarz lub dietetyk powie: "Przestrzegaj diety kontrolującej kaloryczność, a stracisz na wadze i staniesz się szczupły". Problem polega na tym, że większość ludzi zaczyna "rezygnować z diety" po kilku tygodniach. Ta hipnoza do nagrywania utrata masy ciała nie pozostawi Cię bez śladu jak pociąg na szynach.
Hipnoza dla liczby kalorii Utrata wagi - pobieranie.

PILNE: Utrata wagi.

Pilna utrata wagiTo NIE jest nagranie dla ciebie, jeśli chcesz po prostu stracić kilka kilogramów, więc wyglądasz bardziej seksownie na plaży. To NIE jest nagranie dla ciebie, jeśli musisz stracić kilka funtów, aby wrócić do swoich ubrań w ciąży.

To bezpłatne pobieranie hipnozy do utraty masy Mp3 jest tylko dla osób z poważnym problemem zdrowotnym i trzeba z tego powodu schudnąć. Jeśli jesteś poważnie otyły i twój lekarz powiedział ci, w nie niepewnych słowach: "Schudnij!" Lub może potrzebujesz operacji, ale twój chirurg zawiesił ją z powodu twojej otyłości. Są to jedyny powód, aby skorzystać z tej nagłej utraty wagi.

To nagranie musi być zrelaksowane każdego dnia, aż osiągniesz pożądaną wagę. To nagranie jest ostre na ciele i dlatego musisz skonsultować się z lekarzem przed użyciem tego nagrania, aby upewnić się, że jest on odpowiedni dla ciebie. Proszę, zasugeruj tę radę.
PILNE: Utrata wagi - pobieranie.


Wszystkie hipnotyczne sugestie i afirmacje na temat DARMOWYCH pobrań hipnozy (nagrania Mp3) są starannie sformułowane, aby dać jak największą pomoc w najkrótszym możliwym czasie. Pamiętaj jednak, że sugestie i afirmacje podlegają indywidualnej interpretacji zarówno na poziomie świadomości, jak i nieświadomości. Techniki relaksacyjne.

Medytacja Muzyka

wyciek wody

4.4
Średnia ocena: 20
5
15
4
1
3
1
2
1
1
1