10 kroków do zrzucenia 10 funtów w ciągu 2 tygodni (załączona instrukcja)

Powiązany artykuł: Jak uzyskać lukę do uda!

Jeśli chcesz uzyskać prosty plan, aby szybko odnieść sukces w odchudzaniu, jesteś we właściwym miejscu. Niezależnie od tego, czy chcesz stracić 10 funtów w ciągu 2 tygodni czy 2 miesięcy, podstawowe zasady odchudzania pozostaną takie same i stosując się do poniższych 10 wskazówek, dasz sobie najlepszą szansę na zrzucenie wagi i trzymanie go z daleka!

Tak! Dowiedzmy się, jak.

W jaki sposób wiele kalorii dziennie, aby stracić 10 funtów w ciągu 2 tygodni?

Utrata masy ciała występuje, gdy spalasz więcej kalorii niż zużywasz. Aby stracić jeden funt tłuszczu, musisz spożywać 3500 kalorii mniej niż spalasz. Aby stracić 10 funtów tłuszczu w ciągu 2 tygodni, musisz mieć deficyt kalorii o wartości 35 000 w ciągu dwóch tygodni.

Codziennie musisz spalić 2500 kalorii więcej niż zużywasz. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego jest zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia i rozsądne decyzje dotyczące stylu życia.

1. Rozpocznij dzień od cytrynowego napoju

Zanim zjesz śniadanie, przygotuj sobie cytrynowy napój: szklankę łagodnej wody z trzema łyżkami świeżo wyciśniętego soku z cytryny. Dobrze wymieszaj i upewnij się, że pijesz go na pusty żołądek. Woda cytrynowa pomaga nawadniać i oczyszczać wątrobę z toksyn, przygotowując organizm na następny dzień.

2. Trzymaj się owoców i orzechów na śniadanie

Zacznij od dwóch jabłek lub pomarańczy lub kombinacji tych dwóch. Pojedynczy grejpfrut może również dostarczyć niezbędnego kopa odżywczego, którego potrzebujesz. Jeśli nadal jesteś głodny, zjedz pół szklanki migdałów lub orzechów laskowych. Te orzechy są jednymi z najwyższych wartości odżywczych, a także dostarczą ci niezbędnego tłuszczu na cały dzień.

3. Zapakuj lunch pełen białka

Twój obiad powinien być czystym białkiem. Staraj się trzymać z 5 uncji mięsa i wybierz kurczaka bez kości na wołowinę. Pojedynczy pojemnik jogurtu greckiego da ci dodatkowe kopnięcie białka i zwiększenie poziomu wapnia. Powinno to utrzymywać twoją aktywność przez około cztery godziny, czyli mniej więcej tyle, ile zajmie strawienie mięsa.

33,9 tys. Akcji

4. Miej zdrową przekąskę

Szanse są ci znane z "ściany 3PM", którą uderzysz, gdy twoja energia całkowicie się zbiorników. Zwykle dzieje się tak dlatego, że jesteś głodny, a w przeszłości mógłbyś zamienić się w torbę chipsów ziemniaczanych dla zwiększenia energii. Chociaż nie jest to świetna strategia, chodzenie bez przekąski może oznaczać przejadanie się podczas obiadu. Więc zafunduj sobie kawałek owoców lub małą zieloną sałatkę. Staraj się unikać sałatek, zwłaszcza opatrunków na bazie śmietany.

5. Zjedz kolację wcześniej

Może to być trudne w zależności od harmonogramu pracy, ale spróbuj zjeść obiad przed godziną 18, jeśli to możliwe. Jeśli nie możesz jeść przed godziną 18, upewnij się, że jesz tak blisko, jak wrócisz do domu. Dzięki temu czas systemu trawiennego będzie prawidłowo pracował podczas posiłku przed pójściem spać.

6. Zachowaj prosty obiad

Idealny obiad składa się z dwóch twardych jajek i ekologicznej zielonej sałatki z ogórkiem i odrobiną oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia jako dressing. Zapewnia to ostateczny przypływ białka i składników odżywczych, aby przejść przez resztę dnia.

Spożywanie tego samego dnia każdego dnia może być nudne, więc możesz spróbować pewnych odmian, ale pamiętaj o utrzymaniu wielkości porcji tak samo i trzymaj się wyłącznie sosu na bazie oleju.

7. Pić zieloną herbatę po kolacji

Źródło: FreeDigitalPhotos.net

Udowodniono, że zielona herbata przyspiesza metabolizm, więc powinieneś przynajmniej wypić jeden litr po obiedzie - jeden litr może pomóc spalić 80 kalorii. Możesz znaleźć zieloną herbatę w wielu smakach w wielu sklepach z herbatą, a to może być opłacalna inwestycja, jeśli nie lubisz tradycyjnej zielonej herbaty.

8. Przyklej z napojami na bazie wody

Mówiąc o herbacie, gdy próbujesz schudnąć, chcesz trzymać się tylko napojów na bazie wody, takich jak herbata, kawa i oczywiście woda. Większość środków aromatyzujących do wody zawiera duże ilości cukru i należy ich unikać. Należy również unikać dodawania do herbaty / kawy więcej niż łyżeczki cukru lub mleka, chociaż można użyć cynamonu, aby poprawić smak.

33,9 tys. Akcji

9. Umiarkowany trening oporności dwa razy w tygodniu

Regularne ćwiczenia nie tylko pomogą ci stracić na wadze, ale także pomogą ci poczuć się zdrowiej. Ponieważ mięśnie są cięższe od tłuszczu, aby naprawdę zobaczyć spadek funtów, nie chcesz pracować jak budowniczy ciała, ale buduj dwa krótkie treningi w swoim cotygodniowym rutynie.

Wypróbuj ten trening:

  • Bicep curl x 15
  • Przysiady powietrzne x 50
  • Wojskowa prasa ramienna x 15
  • Szeroki zakres pomp x 20
  • Przeciwstawne przedłużenia tricep x 40
  • Łydka podnosi x 30

Najlepszy ze wszystkich jest to, że możesz wykonać ten trening w domu za pomocą pary głupich dzwonków, unikając drogich opłat za siłownię.

Jeśli masz mało czasu, istnieje wiele sposobów na zwiększenie ilości ćwiczeń, które pasujesz każdego dnia. Jak to się mówi, "każde ćwiczenie jest lepsze niż żadne ćwiczenie w ogóle". Zapoznaj się z tym artykułem, aby zapoznać się z wieloma sposobami, w jakie możesz wycisnąć dodatkową aktywność w ciągu każdego dnia.

10. Pozwól sobie na oszustwo

Jeśli chcesz rzeczywiście utrzymać wagę, gdy ją stracisz - lub nadal tracisz wagę - pozwól sobie na jeden dzień w tygodniu, aby oszukać, jedząc tłuste potrawy, które najbardziej Cię pragną przez cały tydzień. Daje ci to coś, na co czekasz każdego tygodnia, a twój metabolizm nie zmienia się na niższy bieg, co dzieje się, gdy twoje kaloryczne spożycie spada przez dłuższy czas.

Zawijanie

Wykonaj te 10 kroków i zaczniesz tracić wagę w ciągu dwóch tygodni - i będziesz dalej tracił na wadze, o ile zachowasz rutynę.

33,9 tys. Akcji

Powiązany artykuł: Jak stracić 2 funty na tydzień

4.7
Średnia ocena: 28
5
10
4
5
3
1
2
2
1
1