Fitness Boot Camp UK | Odchudzanie Odchodzenie i odchudzanie Wakacje

Utrata urlopów wakacyjnych z holistycznym podejściem

FitFarms specjalizuje się w treningach fitness i odchudzaniu dla osób o różnym poziomie kondycji, kształtach i rozmiarach. Nasze programy zapewniają holistyczne środowisko bez podejścia do boot campu, gwarantując utratę tkanki tłuszczowej, tonizację i rozpoczęcie zdrowego stylu życia.

Program FitFarms został udowodniony naukowo i niedawno pojawił się w The BBC i Channel 4, pomagając NHS w nowych inicjatywach fitness i lifestylowych dla dorosłych. Specjaliści FitFarms Health Professionals prowadzą szereg specjalistycznych treningów fitness i odchudzania obejmujących wyłącznie programy dla kobiet, mieszane i rodzinne. Sukces tych kursów opiera się na stworzeniu edukacyjnego trybu życia, w przeciwieństwie do tradycyjnego obozu tłuszczowego.

Założona w 2006 FitFarms jest najdłużej działającym obozem fitness i odchudzaniem w kraju. Jesteśmy dumni z tego, że utorowaliśmy drogę brytyjskiej branży obozów odchudzających, oferując zorganizowany program bez wojskowego reżimu treningowego.

Wyniki obozu diety FitFarms połączone z naszym wyjątkowym programem Fit Camp After Care dostarczyły FitFarm wiele nagród z brytyjskiego No.1 Fitness Retreat and Weight Loss Camp do Best Fat Camp w Wielkiej Brytanii.

Poświęć trochę czasu, aby wysłuchać opinii o utracie masy ciała gości na naszej stronie z nagraniem wideo, która pokazuje jakość programu odchudzania i sprawności oraz poświęcenie naszego zespołu, aby pomóc Ci zrzucić tłuszcz, stać się lepszym i zmienić styl życia.

Podczas wyboru hiszpańskiego FitFarm, członek zespołu odchudzającego, który spotka się z tobą na dworcu lub lotnisku, będzie mógł Cię spotkać. Jeśli jeździsz znajdziesz duży parking na wszystkich naszych obozach odchudzania.

Po przybyciu na odchudzanie FitFarms wejdziesz do programu, który został zaprojektowany przez specjalistę fitness polecającego GP, zapewniając, że twoje szkolenie jest bezpieczne i skuteczne. Otrzymasz także szczegółowy program kursu, który pasuje do Twojego stylu życia, aby podążać w domu.

Obóz odchudzający FitFarms nie przyjmuje programu treningowego na odchudzanie. Pomagamy w osiągnięciu krótko- i długoterminowych celów poprzez trwały program odchudzania i treningu fitness.

4.5
Średnia ocena: 40
5
13
4
2
3
2
2
1
1
1