Przegląd Medi-Weightloss

System Medi-Weightloss nie powinien być związany z terminem "dieta". Zamiast tego, Medi twierdzi, że jest programem zmieniającym styl życia, aby zapewnić ci właściwy kurs długotrwałej utraty wagi i zdrowych nawyków. Ten program nie jest wykonywany solo; będzie pod nadzorem specjalisty odchudzania.

Rozpoczęty w 2006 r., Siedziba Medi w Tampie na Florydzie. Nie są jednak związani tylko z Florydą; 89 klinik znajduje się w 26 stanach. Dzięki cotygodniowym konsultacjom w celu sprawdzenia twoich postępów, planów żywieniowych i suplementów, system Medi jest nastawiony na tych, którzy potrzebują szybkiego startu, aby stracić dużą wagę; pod nadzorem lekarza i skoncentrowany - nie ma dużo miejsca na zwalnianie.

Czy system Medi-Weightloss jest łatwy?

Nie. Będzie to wymagało wysiłku i pieniędzy od osoby, która odrzuciła ciężar. Bezpośrednie konsultacje w klinice sprawiają, że piłka toczy się dalej. Jeśli jesteś zainteresowany, najpierw musisz przeprowadzić badanie fizykalne, gdzie sprawdzą twoją grupę krwi i sprawdzą stan serca.

W jaki sposób działa klinika Medi-Weightloss?

Rzeczywisty program odchudzania jest ustawiony na trzech różnych filarach. Kliniki Medi-Weightloss oferują również zalecenia dotyczące fitnessu, poradnictwa dietetycznego, poradnictwa behawioralnego i badań przesiewowych w kierunku cukrzycy typu 2 i wysokiego ciśnienia krwi. [1]

Wstępne spotkanie kosztuje prawie 275 USD; każda wizyta tygodniowa kosztuje około 70 USD. Oznacza to, że sześciomiesięczny stint (24 tygodnie) zabierze Cię prawie 2000 $ na spotkania sam; dodaj koszt suplementów (30-dniowy pakiet dostaw jest uwzględniony w opłacie wstępnej) i żywność w twoich planach żywieniowych, a dolary mnożą się bardzo szybko. [2]

Trzy różne fazy

1. Ostra faza

To jest poprawnie nazwane; liczba kalorii może obniżyć się nawet do 500 kalorii dziennie, głównie z białka. Pod koniec ostrej fazy (i nie ma ustalonych ram czasowych), warzywa i niektóre owoce są dozwolone po pierwszym tygodniu. [2] Ćwiczenie jest wymagane 30 minut trzy razy w tygodniu.

Pięćset kalorii dziennie nie jest realistyczne dla wielu osób; wielu użytkowników Medi rzuciło się właśnie tutaj. Czas w tej fazie zależy od osobistej sytuacji i wagi, którą musisz stracić. Ta faza obejmuje również: cotygodniowe meldowanie, dodatki i dostęp do strony internetowej pacjenta podpisu.

2. Faza krótkoterminowego utrzymania

Kiedy zbliżasz się do swojej wagi docelowej, przechodzisz do fazy utrzymania. Kontynuujesz cotygodniowe spotkania ze swoim konsultantem ds. Zdrowia; nadal masz suplementy do wzięcia i dostępu do strony internetowej. Medi twierdzi, że ta faza uczy dietetyka, jak stopniowo zwiększać liczbę kalorii przy jednoczesnym zachowaniu wagi. Czas w tej fazie również różni się w zależności od osoby.

3. Faza Wellness

To jest ostatnia faza programu, kiedy już osiągniesz swój cel. Zamiast cotygodniowych spotkań spotkasz się tylko raz w miesiącu z twoim trenerem zdrowia. Testy składu ciała, odnowy biologicznej i metabolizmu nadal będą wykonywane. Twój trener zdrowia da Ci strategię, jak utrzymać wagę na całe życie.

Czy klinika Medi-Weightloss jest bezpieczna?

Nadzór i odpowiedzialność "cierpliwa" zwykle oznaczają "bezpieczniejsze" programy odchudzania; jesteś zameldowany co tydzień i co miesiąc. Twoje serce, ciśnienie krwi, zdrowie psychiczne i metabolizm są stale oceniane. Oczywiście pod warunkiem, że medycyna stojąca za programem jest odpowiednia. Wielu naukowców obawia się, że suplementy diety o niskiej wartości kalorycznej trwają dłużej niż jeden tydzień najbardziej, nie są szczególnie "bezpieczne" w ogóle. Ogólny konsensus stwierdza, że ​​wszystko poniżej 1000 kalorii dziennie jest pogranicza głodu i może mieć poważne żniwo na ciele.

Ale Medi twierdzi, że ty przyzwyczajenie czuć się głodnym, ponieważ twoje ciało zostanie poddane naturalnej ketozie. [3]

Z czego składają się suplementy do programu Medi?

Dodatki do programu Medi składają się z:

"Multiwitamina i suplement wapnia; pigułka omega-3; Fat Burner, pigułka zawierająca mineralny chrom, który, jak wykazano, pomaga kontrolować głód poprzez regulację poziomu cukru we krwi; i środek przeczyszczający, wewnętrzna równowaga i witamina B-12, co tydzień. "[3]

Plusy i minusy Medi-Weightloss

W tym programie jest wielki, duży con-elephant - wysoki koszt. Jedenaście tygodni samych spotkań przeskoczyło 1000 dolarów. Dodatki, jeśli kupisz je w pakiecie, kosztują 130 USD miesiąc (z rabatem, lista pakietów za prawie 190 USD). [4] Nie wspominając już o wielkim asortymencie koktajli, zup, posiłków, przekąsek i innych gadżetów, które bez wątpienia stanowią część planu żywieniowego stworzonego przez trenera. [5] To absolutnie szalone, moim zdaniem, i poważny przeciw, gdy chce się stracić uczciwą wagę.

Osiemdziesiąt dziewięć biur w dwudziestu sześciu stanach to niewiele; Muszę się zastanowić, jak daleko niektórzy "pacjenci" dojeżdżają do swoich spotkań, więc dodajcie koszt benzyny.

Z niektórych recenzji klientów cotygodniowe spotkania sprawiały wrażenie pośpiesznych, a w większości przypadków prawie niepotrzebnych. Tydzień w tygodniu, ta sama garstka testów i zastrzyk witaminy B12; tylko zwykła rutyna.

Kolejnym problemem dla wielu jest ścisłość tego programu. Po wydaniu pierwszych pieniędzy na pierwszą konsultację - z kilkoma cotygodniowymi spotkaniami tu i tam - niektórzy ludzie po prostu kończą pracę, nie wiedząc, czy ten program naprawdę zadziała, czy nie. I jest Nie zwrot.

Teraz, odrzucając na bok, są ludzie, którzy skorzystali z programu Medi-Weightloss, aby wrócić na właściwe tory i stracić na wadze, pomimo wysokich kosztów i surowego reżimu. Jeśli uda ci się ominąć te dwie przeszkody, sukces może być widoczny.

Niektóre opinie klientów wykazały skuteczność programu. Jedna z kobiet powiedziała:

Jest to drogie, około 75 USD za wizytę, a nie każdy może sobie na to pozwolić. Ale dla mnie było to całkowicie tego warte. Teraz jestem o wiele szczęśliwszy. Personel jest ogólnie świetny. Rozmawiają ze mną i mogę poczuć, jak są zadowoleni z moich wyników. [6]

Dolna linia

Kliniki Medi-Weightloss są drogie. Czy widzisz wyniki? Może, może nie. Dla niektórych zadziałało. I nie dla innych.

Reżim 500 kalorii jest skrajnie niebezpieczny, ale może być skuteczny, jeśli jest przestrzegany ściśle, a trener nie wydłuża go zbyt długo. Średnio około jedna czwarta klientów Medi znika w ciągu pierwszych kilku tygodni - i bez refundacji, to dużo pieniędzy, które klinika wykonuje bez większego wysiłku przy ich części. Mogę tylko założyć i mieć nadzieję, że klient jest całkowicie świadomi tego, na co się zapisują (jak w cenie wszystkich tych suplementów i artykułów spożywczych) przed podpisują cokolwiek).

* Należy pamiętać, że w przypadku każdego programu diety lub odchudzania indywidualne wyniki będą się różnić.

Sprawdź źródła

  1. "Nasz program odchudzania" com, dostęp do 5 marca 2018, https://www.mediweightloss.com/program/mediweightloss-program/.
  2. "Pierwszy tydzień na temat programu utraty wagi średniej" Moje Medi-Weight Loss Recipes & Tips (blog), com, ostatnia aktualizacja 6 sierpnia 2009 r., dostępna 5 marca 2018 r., https://mymediweightlossrecipesandtips.wordpress.com/2009/08/06/first-week-on-medi-weight-loss-program/.
  3. Hallie Levine Sklar, "Kliniki utraty wagi: czy działają?" com, ostatnia aktualizacja 17 czerwca 2013 r., dostępna 5 marca 2018 r., https://www.allure.com/story/do-weight-loss-clinics-work.
  4. Strona sprzedaży, "Pakiet wszystkich dodatków" MediWeightLoss.com, dostęp do 5 marca 2018, http://shop.mediweightloss.com/All-Supplement-Bundle-p/pcallsuppbundle.htm.
  5. "Popularne Produkty," MediWeightLoss.com, dostęp do 5 marca 2018, https://shop.mediweightloss.com/.
  6. Larisa M., Customer Review, "Medi-Weightloss, Los Gatos, CA" com, zaktualizowany 2 października 2011 r., dostępny 5 marca 2018 r., https://www.yelp.com/biz/medi-weightloss-los-gatos.

* Indywidualne wyniki będą się różnić.

Informacje na tej stronie internetowej nie zastępują porady lekarza, ale raczej w celach ogólnych. Nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie i nie powinien być uważany za poradę medyczną. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem diety lub przyjmowania suplementów diety.

Artykuły, recenzje i dochodzenia to nasza własna opinia, napisana w oparciu o publicznie dostępne informacje lub po prostu kontakt z firmami. Staramy się być na bieżąco z ciągle zmieniającymi się informacjami. Jeśli znajdziesz jakieś niedokładne informacje, napisz do nas, a my sprawdzimy je pod kątem dokładności i zaktualizujemy.

Ujawnianie: niektóre linki na tej stronie są linkami partnerskimi. Oznacza to, że jeśli kupisz przedmiot za jednym z linków, otrzymamy prowizję. Niezależnie od tego, zalecamy tylko produkty lub usługi, które według nas będą korzystne dla naszych czytelników. Przeczytaj pełne ujawnienie tutaj. "

Przegląd Medi-Weightloss

Kliniki Medi Weightloss to centra odchudzania, które twierdzą, że "straciły ponad 3 miliony funtów w całym kraju od 2006 roku". Obiecują, że będą mieli wsparcie wielu lekarzy. Jednak opinie klientów na temat skuteczności programu są w najlepszym wypadku wymieszane, a koszty tej kliniki dietetycznej są bardzo wysokie.

Nasz zespół badawczy był również zaniepokojony brakiem badań naukowych kryjących się za tym programem. Rzuciłyśmy okiem na stronę "Science" na stronie Medi Weightloss Clinics. Cała przesłanka programu wydaje się być oparta na jednym cytowanym badaniu z 2013 roku. Zespół zgłębił się głębiej, aby dowiedzieć się, czy kliniki Medi Weightloss faktycznie działają i podsumował nasze wyniki tutaj.

Kliniki Medi Weightloss można zakupić za pośrednictwem Amazon lub korzystając z ich Oficjalnej Strony.

Czytniki Medi Weightloss Clinics: Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, dlaczego rozdajemy próbki naszego produktu, Burn TS.

Przegląd

Czym są kliniki Medi Weightloss?

Kliniki Medi Weightloss to wyspecjalizowane centra oferujące indywidualne plany diety odchudzającej i kontroli wagi. Plany te są opracowywane w trzech fazach, w zależności od potrzeb, w następujący sposób: w fazie ostrej, w fazie krótkoterminowej i fazie dobrego samopoczucia.

Aby sprawdzić, który z tych planów pasuje do Ciebie, konieczna jest wstępna konsultacja. Po tej wstępnej konsultacji zostaniesz poproszony o wybór jednego z tych planów.

Konkurenci Medi Weightloss Clinics

Wyjaśnienie ceny

Oto, ile kosztuje rozpoczęcie danego programu. Zawsze zalecamy wypróbowanie produktu przed dokonaniem dużej inwestycji.

  • = Początkowy koszt produktu to mniej niż 5 USD
  • = Początkowy koszt produktu wynosi od 6 do 50 USD
  • = Początkowy koszt produktu wynosi od 51 do 150 USD
  • = Początkowy koszt produktu to 151 USD lub więcej

Jak zaczęły się kliniki Medi Weightloss?

Kliniki Medi Weightloss rozpoczęły działalność w 2005 roku jako zespół pracowników służby zdrowia i lekarzy. Ich biuro mieści się w Hyde Park Ave, Tampa na Florydzie.

Jak zaczęły się kliniki Medi Weightloss?

Poza biurem korporacyjnym, kliniki Medi Weightloss mają wiele lokalizacji w kraju. Założycielem, a także CEO tych ośrodków, jest Edward Kaloust.

Lokalizacje klinik Medi Weightloss

Teraz, gdy wiesz, co reprezentują kliniki Medi Weightloss, tutaj znajdziesz więcej informacji o lokalizacjach Medi Weightloss Clinics.

Ośrodki znajdujące się pod patronatem Medi Weightloss Clinics są rozproszone w 25 stanach w Stanach Zjednoczonych, reprezentujących 103 lokalizacje. Medi Weightloss Clinics wkrótce będzie mieć 3 kolejne lokalizacje franczyzowe. Te 3 dodatkowe lokalizacje to Cohasset, MA, Enfield, CT i Wichita Falls, TX. Aby dotrzeć do dowolnej lokalizacji, możesz skorzystać z zakładki Lokalizacje w witrynie Medi Weightloss Clinics.

Założyciel i dyrektor generalny klinik Medi Weightloss

Edward Kaloust urodził się w Tampa na Florydzie w 1942 roku i rozwinął całą swoją działalność w swoim rodzinnym mieście. Ukończył American College w Bryn Mawr w Pensylwanii.

Przed założeniem Medi Weightloss Clinics, od 2004 r. Edward Kaloust jest prezesem zarządu Banku Florydy. Edward Kaloust jest odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą i inwestorem, będąc byłym dyrektorem różnych instytucji bankowych i ubezpieczeniowych. To jest mały wgląd w założyciela i dyrektora generalnego Medi Weightloss Clinics.

Przewiń poniżej, aby zobaczyć jeden z najlepszych produktów, jakie widzieliśmy w ciągu ostatniego roku.

Roszczenia

Roszczenia kliniki Medi Weightloss

Podobnie jak wiele innych klinik koncentrujących się na zarządzaniu wagą, Medi Weightloss Clinics ma wiele roszczeń, które próbują przekonać Cię do wyboru swoich programów. Kliniki Medi Weightloss twierdzą, że używają swojego programu; "odzyskasz swoją energię, pewność siebie, szczęście, sukces", jednym słowem "odzyskasz swoje ŻYCIE".

Jeden z porad Medi Weightloss Clinics wspomina, że ​​w ciągu 12 lat działalności utracono ponad 3,5 miliona funtów dzięki specjalnym planom zarządzania wagą. Dodatkowe roszczenia mówią o pomocy, jaką zespół medyczny z Medi Weightloss Clinics przygotowuje, aby "osiągnąć swój cel" i "przejść na zdrowszy styl życia".

W skrócie, są to twierdzenia Medi Weightloss Clinics. Niezależnie od tego, czy te twierdzenia są potwierdzane przez użytkowników, czy też są sprzeczne z poprzednimi klientami, dowiemy się w poniższych akapitach.

Produkty w ramach Medi Weightloss Clinics Signature

Oprócz niestandardowych planów opracowanych dla każdego, aby pomóc społeczeństwu w zarządzaniu wagą, Medi Weightloss Clinics zapewnia również szeroką gamę produktów, które powinny pomóc ludziom w ich dietach.

Produkty Medi Weightloss Clinics obejmują różne rodzaje produktów, które pomogą Ci w codziennych ćwiczeniach, suplementach, produktach do pielęgnacji skóry, przekąskach i jedzeniu, a także w wiązkach białek i suplementów.

Składniki

Medi Weightloss Clinics Ingredients

Posiadanie tak długiej listy produktów zawiera wiele składników zawartych w suplementach i przekąskach Medi Weightloss Clinics. Wymienimy tutaj tylko niektóre z najważniejszych składników, które znaleźliśmy na listach składników ich produktów:

Łuska Psyllium

Psyllium jest rozpuszczalnym błonnikiem stosowanym jako łagodny środek przeczyszczający. Psyllium Husk jest wykorzystywany w problemach zdrowotnych, takich jak zaparcia i biegunka. Psyllium Husk ma korzyści w obniżaniu ciśnienia krwi, cukru we krwi iw planach odchudzania.

Psyllium Husk może pomóc w wysokim poziomie cholesterolu. Związek między Psyllium Husk a dietą odchudzającą nie został udowodniony. [1][2]

Imbir

Imbir reprezentuje trzon rośliny Zingiber officinale, używany w starożytności jako przyprawa i lekarstwo. Imbir może zwiększyć metabolizm, ale dawka imbiru w programach odchudzających powinna być bardzo wysoka.

Medi Weightloss Clinics Ingredients

Nawet jeśli badania dotyczące roli imbiru w planach odchudzania są na wczesnym etapie, istnieje pewien dowód, który sugeruje korzystną rolę konsumpcji imbiru w planach zarządzania wagą.

Mimo to konieczne są dodatkowe badania w tym kierunku. [3][4]

Koper w proszku

Koper służy jako żywność, przyprawy i suplementy. Nawet jeśli koper włoski nie spala tkanki tłuszczowej, pomaga w planach diety, które zapewniają utratę wagi. Ponieważ koper może poprawić metabolizm, wspierając zdrowe funkcjonowanie żołądka, może być bardzo przydatny w planach kontroli wagi. Według niektórych specjalistów, koperek można dodać w terapiach na odchudzanie.

Mimo to dowód na to, że dieta kopru włoskiego i dieta odchudzająca są powiązane, są bardzo niskie. To prawda, że ​​koper jest użyteczny w utrzymywaniu głodu, ale nie ma dowodów związanych ze zmniejszeniem zawartości tłuszczu po użyciu kopru włoskiego.

Koper włoski może być jednak dobrym składnikiem diety niskokalorycznej dla osób, które planują schudnąć. [5][6]

Guarana

Guarana reprezentuje roślinę, która znajduje się w Amazonii i jest używana dla wielu korzyści zdrowotnych. Obecnie jagody te są stosowane w napojach odżywczych i energetycznych. Guarana jest znana jako składnik, który może być pomocny w spalaniu tłuszczu. Jego rola w zapobieganiu głodowi wyjaśnia rolę Guarany w planach zarządzania wagą.

Poza tym Guarana pomaga w procesie lipolizy, która stanowi część układu nerwowego, a to może pomóc w utracie wagi. Przyjmowanie guarany przed posiłkami pomoże ci spożywać mniej kalorii, a twój metabolizm przyspieszy, a więcej kalorii zostanie spalonych.

Jednak istnieją pewne skutki uboczne Guarany. Ten składnik zwiększy tętno i możesz mieć problemy ze snem. Dodatkowe działania niepożądane obejmują nerwowość, ból głowy i drażliwość.

Zastosowanie Guarany w programach odchudzania i spalania tłuszczu zostało naukowo udowodnione w kilku badaniach. [7][8][9]

Hoodia Gordonii

Hoodia Gordonii jest soczystą rośliną znaną jako pomocne ziele w medycynie alternatywnej. Występuje w południowej części kontynentu afrykańskiego. Hoodia wydaje się mieć korzystną rolę jako tłumiące apetyt.

Jeżeli korzyści z tej rośliny obejmują również utratę wagi, dowody naukowe są bardzo niskie. Nawet w tych kilku badaniach na ludziach wpływ Hoodia na programy odchudzania jest niejednoznaczny. Wspomniano o skutkach ubocznych bólu głowy, zawrotów głowy i nudności. [10][11][12]

Karnityna

Karnityna jest przeciwutleniaczem, który pomaga Twojemu organizmowi przekształcić tłuszcz z pożywienia w energię dla Twojego organizmu. Twoje ciało wytwarza karnitynę w wystarczającej ilości. Ten składnik jest traktowany jako suplement, aby pomóc w planach odchudzania. Istnieją badania pokazujące korzyści karnityny dla utraty wagi i przyrostu masy mięśniowej, ale brakuje dowodów naukowych.

Medi Weightloss Clinics Ingredients

Z drugiej strony istnieją inne liczne zalety stosowania karnityny, takie jak polepszenie liczby plemników, poprawa zdrowia seksualnego i ochrona przed chorobami serca.

Nawet jeśli wyniki naukowe są nieliczne, niektóre publikacje wspominają, że osoby, które otrzymały karnitynę, straciły znacznie więcej. Niektóre badania naukowe pokazują, że wyniki w zwiększaniu mięśni po zażyciu karnityny można zaobserwować dopiero po sześciu miesiącach, co jest dość długim okresem. [13][14][15][16]

Bromelaina

Bromelaina jest specjalnym enzymem trawiącym białka, który można strawić. Kilka suplementów twierdzi, że przyjmowanie bromelainy może pomóc w zrzuceniu wagi.

Jednak wielu ekspertów zadeklarowało brak dowodów naukowych na to twierdzenie. Istnieje kilka badań, które pokazują, że bromelaina może pomóc w zmniejszeniu kalorii, które jesz codziennie. Istnieją inne korzyści z przyjmowania bromelainów, takich jak użyteczne jako składnik przeciwnowotworowy lub przeciwzapalny.

Działania niepożądane mogą być dość niebezpieczne, dlatego zaleca się skonsultowanie się z lekarzem przed przyjęciem suplementów z bromelainą. Działania niepożądane obejmują chorobę nerek, wysokie ciśnienie krwi i biegunkę. [17][18][19]

Przepisy Medi Weightloss Clinics

Oprócz produktów, o których wspominaliśmy w niektórych z poprzednich rozdziałów, plan odżywiania Medi Weightloss Clinics zawiera również kilka przepisów. Kliniki Medi Weightloss Clinics można znaleźć na ich stronie internetowej w menu Zasoby.

Można tam znaleźć szeroką gamę przepisów, składników, które są potrzebne do przygotowania każdego przepisu i czasu przygotowania, który jest potrzebny. Znane są również informacje o wartości odżywczej każdego przepisu, aby mieć pojęcie o tym, ile kalorii spożyjesz, spożywając zalecane posiłki.

Czy działają kliniki Medi Weightloss?

Możesz zapytać "czy działają kliniki Medi Weightloss?". Cóż, Better Business Bureau oferuje kliniki A- i Medi Weightloss oparte na 13 czynnikach, a na tę ocenę wpływają skargi na firmę. Skargi Medi Weightloss Clinics obejmują problemy z reklamą i sprzedażą produktu, ale także wyższe rachunki po konsultacjach lub zakupie produktów.

Medi Weightloss Clinics Recenzje

Większość reklamacji Medi Weightloss Clinics wiąże się z kosztami, które są niezwykle kosztowne. Liczne skargi dotyczą tego, że każda konsultacja jest kosztowna i nie przysługują ci żadne rabaty za produkty, które powinny być stosowane w ramach programu Medi Weightloss Clinics.

Czy ktoś wypróbował Medi Weightloss Clinics, jeśli koszty są tak wysokie? To może być uczciwe pytanie. Poszukując recenzji Medi Weightloss Clinics odkryjesz, że jest wielu klientów, którzy korzystali z usług i produktów Medi Weightloss Clinics.

Mimo że niektóre recenzje są doceniane, istnieje wiele opinii narzekających na brak wyników po licznych wizytach w ośrodkach Medi Weightloss i dużo pieniędzy za ich produkty.

Korzyści i wyniki

Kliniki Medi Weightloss Korzyści i wyniki

Korzyści z Medi Weightloss Clinics obejmują naturalne składniki stosowane w ich suplementach, szczegółowe przepisy, które mogą być wykorzystane w programie kontroli wagi oraz możliwość uzyskania porady od ekspertów z dziedziny medycyny przed wyborem konkretnego planu diety.

Kliniki Medi Weightloss Korzyści i wyniki

Wyniki są zgłaszane przez niektórych klientów programów Medi Weightloss Clinics. Kilka recenzji na temat klinik Medi Weightloss potwierdza, że ​​po zastosowaniu ich planów dietetycznych wyniki są zauważalne.

Są też lekarze, którzy uważają, że dieta proponowana przez Medi Weightloss Clinics może być przydatna, ale wyniki będą krótkotrwałe, ponieważ dieta ta jest zbyt rygorystyczna i może wywoływać negatywne skutki uboczne dla ludzkiego metabolizmu.

Medi Weightloss Clinics And Science

Jeśli szukasz w Internecie, odkryjesz duży wybór firm, które są gotów zapewnić ci programy odchudzające. Jednak większość tych firm opracowuje swoje programy bez żadnych dowodów naukowych.

Medi Weightloss wydaje się być charakterystyczny, ponieważ na swojej stronie internetowej można znaleźć menu "Science". Przechodząc do tego menu, odkryjesz kilka akapitów na temat otyłości i tego, jak ta choroba jest postrzegana wśród ekspertów oraz długa lista członków zarządu, którzy wspierają programy odchudzania Medi Weightloss Clinics.

Spodziewaliśmy się znaleźć kilka badań naukowych potwierdzających ich plany dietetyczne i produkty. To prawda, że ​​jeśli porównasz tę firmę z innymi na rynku suplementów, posiadanie rady naukowej to wielki plus. Mimo to nauka oznacza badania i badania, które powinny być podstawą suplementów i receptur Medi Weightloss Clinics.

Szczegóły na temat Medi Weightloss Clinics and Weight Loss

Zgodnie z programem odchudzania Medi Weightloss Clinics, należy skorzystać z konsultacji lekarskich, ich suplementów i przepisów, aby osiągnąć swoją wagę docelową.

Ponieważ te centra medyczne zapewniają niestandardowe plany żywieniowe, konsultacje terapeutyczne z ich ekspertami są niezbędne i niezbędne do skorzystania z programu kontroli wagi. Po otrzymaniu zalecanej diety, należy zakupić niektóre z ich suplementów i może również korzystać z ich receptur.

Więcej o Medi Weightloss Clinics Nutrition Plan

Program utraty wagi Medi Weightloss Clinics opiera się na konsultacjach lekarskich, przepisach, które powinny zmniejszać dzienną liczbę kalorii i suplementów. Ponieważ utrata wagi oznacza spalanie tłuszczu, suplementy zawarte na liście Medi Weightloss obejmują koktajle proteinowe.

Koktajle białkowe Medi Weightloss Clinics obejmują szeroką gamę smaków i aromatów, takich jak Strawberry & Cream Premium Protein i Red Velvet Premium Protein. Koktajle proteinowe Medi Weightloss Clinics powinny pomóc ci w planowaniu diety ze względu na niską kaloryczność i wielką energię.

Jak korzystać z klinik Medi Weightloss

Korzystanie z Medi Weightloss Clinics powinno być dość łatwe. Przede wszystkim powinieneś umówić się na konsultację z jednym z ich ośrodków. W oparciu o tę konsultację będziesz musiał przestrzegać określonej diety.

Jak korzystać z klinik Medi Weightloss

Jeśli chodzi o ich produkty, należy przestrzegać wielkości porcji zalecanej na etykietach produktów. Aby wykorzystać ich receptury, musisz przestrzegać wskazanych wskazówek dla każdego z tych przepisów i używać potrzebnych składników.

Koszt

Ile kosztuje opieka Medi Weightloss Clinics?

Teraz, kiedy już odkryłeś plany indywidualne Medi Weightloss i szczegóły dotyczące tych centrów medycznych, możesz zapytać, ile kosztują kliniki Medi Weightloss. Cóż, zgodnie z większością recenzji w Medi Weightloss Clinics, programy te są zbyt kosztowne.

Powinniśmy rzucić okiem na koszty Medi Weightloss Clinics. Według kilku opinii, każda konsultacja kosztuje 70 USD, a cały program może zaczynać się od 300 USD.

Oprócz kosztów konsultacji lekarskiej i planów indywidualnych, koszty Medi Weightloss Clinics obejmują również ceny tabletek, receptur lub zestawu startowego. Na przykład, tabletki Stay Slim kosztują 35 USD, zestaw startowy z orzechami czekoladowymi kosztuje 66 USD, a Lemon Premium Meringue kosztuje 29 USD.

Aby skorzystać z różnych rabatów, możesz skorzystać z kuponów Medi Weightloss Clinics. Kliniki Medi Weightloss Clinics można znaleźć na różnych stronach internetowych zajmujących się kuponami na szeroką gamę suplementów.

Skutki uboczne

Potencjalne skutki uboczne Medi Weightloss Clinics

Czy ktoś wypróbował Medi Weightloss Clinics i zauważył skutki uboczne? To dobre pytanie dla potencjalnych klientów. Po wyszukaniu efektów ubocznych zgłaszanych przez użytkowników, nie znaleźliśmy szkodliwych skutków ubocznych. Bardzo rzadko, niektóre opinie wspomniały o niewielkich skutkach ubocznych, takich jak uczucie głodu i drobne bóle głowy.

Medi Weightloss Clinics Ostrzeżenia dotyczące produktu

Każda etykieta produktów sprzedawanych przez Medi Weightloss ma kilka ostrzeżeń o produkcie. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny unikać używania większości suplementów, z wyjątkiem przepisów i przekąsek. Suplementy powinny również zostać podjęte po konsultacji medycznej przez osoby zażywające leki.

Sprawy sądowe

Wszelkie sprawy sądowe Medi Weightloss Clinics?

Po wyszukaniu pozwów przeciwko Medi Weightloss Clinics, nie znaleźliśmy żadnego z tych działań. To jest plus dla Medi Weightloss Clinics.

Wszelkie sprawy sądowe Medi Weightloss Clinics?

Jednak znaleźliśmy raporty, w których ludzie skarżyli się na fakt, że te kliniki sprzedawały nielegalne produkty franchisingowe. Raport ten powstał w 2009 roku w Peoria w Arizonie.

Rozwiązania Medi Weightloss Clinics

Możesz znaleźć wiele alternatyw dla Medi Weightloss Clinics. Niektóre z konkurentów obejmują Beverly International, Medical Weight Loss Clinic lub Earth Clinic.

Jeśli nie jesteś zadowolony ze szczegółów, które odkryłeś w Medi Weightloss Clinics, możesz wybrać inną alternatywę.

Szczegóły dotyczące programu Medi Weightloss Clinics

Podsumowując to, co znaleźliśmy w Medi Weightloss Clinics, musimy zwrócić uwagę, że na ich stronie internetowej znajduje się wystarczająco dużo informacji dotyczących wszystkich programów i produktów. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat ich planów dietetycznych, produktów, przepisów kulinarnych i sklepu. Z drugiej strony, jednym z minusów jest brak nauki o swoich produktach, nawet jeśli mają one radę naukową.

Opinie są zarówno pozytywne, jak i negatywne. Niektóre opinie mówią, że korzystając z programu Medi Weightloss Clinics, uzyskasz wyniki w zakresie kontroli wagi, ale inne recenzje narzekają na brak wyników. Prawie wszystkie opinie potwierdzają, że Medi Weightloss Clinics jest zbyt droga.

Dolna linia

The Bottom Line - Czy Medi Weightloss Clinics działa?

Czy jesteś gotowy, aby zarezerwować konsultację w Medi Weightloss Clinics? Cóż, podoba nam się, że oferuje wskazówki od lekarzy i długowieczność firmy, mamy obawy o tym, ponieważ badania nie ma na poparcie roszczeń. Ponadto większość biur może wymagać długiego dysku, a cena jest dość wysoka. [6]

Jeśli chcesz stracić na wadze, sugerujemy stosowanie suplementu diety zawierającego przetestowane klinicznie składniki i nie kosztuje to całej fortuny.

Jednym z produktów, które najbardziej lubimy, jest Burn TS. Formuła zawiera cztery testowane klinicznie składniki, które, jak wykazano, promują utratę wagi poprzez przyspieszenie metabolizmu i zapalenie tkanki tłuszczowej. Dieta osiąga doskonałe wyniki w oparciu o opinie klientów, które widzieliśmy, i nie było mowy o żadnych szkodliwych skutkach ubocznych.

Firma stojąca za formułą jest tak pewna, że ​​zobaczysz wyniki z Burn TS, że oferują próbkę 2-tygodniową.

Dowiedz się więcej o nagrywaniu TS »
4.7
Średnia ocena: 31
5
11
4
2
3
3
2
3
1
1