Jak wypalić zaciski tłuszczu i miłości

Powiązane artykuły

Tłuszcz pleców i bocznych, zwany także uchwytami miłosnymi, jest powszechnym problemem. Chociaż nie można dostrzec zmniejszenia określonego obszaru ciała, możliwe jest spalanie tłuszczu na całym obszarze, w tym na obszarze miłosnego uchwytu. Regularne uczestnictwo w treningach cardio i treningach siłowych pomoże ci pozbyć się twoich miłosnych uchwytów. Poza ćwiczeniami ważne jest wprowadzanie zmian dietetycznych w celu wspomagania utraty tłuszczu.

Spalanie tłuszczu

Krok 1

Ukończ co najmniej 150 minut umiarkowanej aktywności sercowo-naczyniowej każdego tygodnia. Wybierz czynności, które zrzuci najwięcej kalorii podczas treningu. Na przykład chodzenie z prędkością 3,5 km / h spala tylko około 300 kalorii na godzinę dla 155-funtów. osoba, ale bieganie z prędkością 5 mph zwiększa spalanie kalorii do prawie 600 kalorii na godzinę. Jeśli bieganie jest niewygodne, spróbuj jeździć w domu lub na zewnątrz. Pedałowanie z prędkością od 12 do 13,9 mph powoduje również spalanie około 600 kalorii na 155 funtów. osoba.

Krok 2

Zorganizuj swoją własną procedurę treningu obwodowego. Zacznij od ćwiczeń wzmacniających rdzeń i plecy, takich jak przysiady ze skrętem. Alternatywnie do aktywności cardio o dużej intensywności, np. Do skoków. Kontynuuj rotację pomiędzy nowym ćwiczeniem treningu siłowego i skokami przez co najmniej 30 minut.

Krok 3

Wybieraj produkty o niskiej kaloryczności, a jednocześnie zachowując pełny komfort, na przykład produkty bogate w błonnik. Jedz warzywa, owoce i produkty pełnoziarniste. Inne dobre opcje obejmują chude źródła białka, takie jak rośliny strączkowe, kurczaka bez skóry i niskotłuszczowe produkty mleczne.

Ćwiczenie Side Crunch

Krok 1

Nastrój z bocznym kryzysem. Rozpocznij w pozycji klęczącej.

Krok 2

Połóż ciężar na lewej stronie i połóż lewą rękę na podłodze, aby uzyskać równowagę. Powoli przedłużaj prawą nogę do wysokości biodra, utrzymując skurcz mięśni rdzenia.

Krok 3

Połóż dłoń za głową i chrządź tułów w kierunku prawej nogi. Powtórz ćwiczenie sześć do ośmiu razy z każdej strony.

Przysiad z Twist Ćwiczeniem

Krok 1

Użyj przysiadu z ćwiczeniami twistowymi, aby spalić tłuszcz. Rozpocznij w pozycji stojącej. Rozstaw stopy na szerokość ramion.

Krok 2

Opuść się do pozycji przysiadu i przekręć górną część tułowia w prawo. Użyj mięśni rdzenia, aby ukończyć ruch.

Krok 3

Powróć do pozycji wyjściowej i wykonaj od ośmiu do dwunastu powtórzeń po każdej stronie ciała.

Jak wypalić zaciski tłuszczu i miłości

Koło zapasowe wokół środka, które tworzy górną czapeczkę nad talią, może sprawić, że poczujesz się pewnie, kiedy będziesz w ubraniu. Desperacko chcesz schudnąć ten obszar, ale sposób, w jaki twoje ciało zyskuje i traci wagę, jest ustalonym schematem - nie możesz celować w określone miejsca z powodu straty. Kiedy rozpoczynasz procedurę odchudzania z całkowitym utratą masy ciała, twoja miłość radzi sobie, a obniżenie tłuszczu w plecach zmniejsza się, gdy schudniesz. Dieta, która podkreśla umiarkowane porcje całej, nieprzetworzonej żywności oraz ćwiczenia cardio i trening siłowy całego ciała to najlepszy sposób na walkę z tym upartym tłuszczem.

Wideo dnia

Ten uszczypliwy tłuszcz twoich miłosnych uchwytów i dolnej części pleców jest prawdopodobnie podskórny tłuszcz, który znajduje się tuż pod skórą i może być notorycznie uparta do stracenia. Podskórny tłuszcz może być brzydki i irytujący, ale jest o wiele mniej niebezpieczny niż mocniejszy trzewny tłuszcz, który rozszerza twój środek.

Twoja miłość i niski poziom tłuszczu w plecach mogą być bardziej zauważalne, jako że tłuszcz trzewny poszerza twój pasek. Ten tłuszcz przeplata się wewnątrz i wokół narządów wewnętrznych i uwalnia związki zapalne, które zwiększają ryzyko cukrzycy typu 2 i chorób serca. Dobrą wskazówką, że masz zbyt dużo niebezpiecznego tłuszczu trzewnego, jest to, że twój pasek mierzy ponad 40 cali jako mężczyzna lub 35 cali jako kobieta.

Jedynym sposobem na utratę każdego rodzaju tłuszczu jest kompleksowa strategia odchudzania. Żaden pojedynczy plan nie może jednak w szczególności ukierunkować na uchwyty miłosne ani na obniżenie tłuszczu w plecach. Utrata tłuszczu następuje, gdy powstaje deficyt kalorii - co oznacza, że ​​przyjmujesz mniej kalorii niż przypalasz. Twoje ciało zamienia zgromadzony tłuszcz na energię użyteczną i tracisz wagę - ale z całego, a nie konkretnego obszaru. Jeśli masz szeroką talię, trzewny tłuszcz będzie jednym z pierwszych tłuszczów, które tracisz, ponieważ jest bardziej aktywny metabolicznie, a miękkie, zwiotczałe miłosne rączki i tłuszcz z tyłu odpadną na czas.

Prawie każda dieta pomoże Ci schudnąć, ale chcesz, aby jeden z nich pomagał utrzymać wagę i celował w utratę tłuszczu. Unikaj modnych diet, które dramatycznie zmniejszają spożycie kalorii poniżej 1200 kalorii dla kobiety lub 1800 kalorii dla mężczyzny lub zakazują całych grup żywnościowych. Mogą być trudne do utrzymania dłużej niż jeden dzień lub dwa, zostawiają niedobór składników odżywczych, zatrzymują metabolizm i spalają cenną masę mięśniową.

Wybierz dietę, która koncentruje się na całych, nieprzetworzonych produktach spożywczych. Obejmują chude białko, niskotłuszczową nabiał, pełne ziarna, warzywa, owoce i tłuszcze nienasycone. Możesz zmniejszyć wielkość serwowanych potraw, ale unikaj ich całkowitego odcinania. Ostatecznie, chcesz jeść mniej kalorii niż spalasz każdego dnia - deficyt od 500 do 1000 kalorii dziennie pozwala na 1 do 2 funtów utraty wagi na tydzień, ponieważ funt tłuszczu to 3500 kalorii.

Upewnij się, że Twoja dieta zapewnia wystarczającą ilość białka, abyś czuł się pełny i zapobiegał utracie masy mięśniowej, co często zdarza się, gdy zmniejszasz ilość kalorii. Badania opublikowane w British Journal of Medicine w 2012 r. Wykazały, że ludzie próbujący schudnąć korzystają z co najmniej 0,6 grama białka na kilogram masy ciała na dzień.

Łatwym sposobem kontrolowania porcji i spożycia kalorii jest napełnienie połowy Twojej płytki wodnistymi, włóknistymi warzywami lub owocami, ćwiartka z pełnymi ziarnami i ostatnia kwadra z chudym białkiem. Nie przejmuj się jednak dokładnym stosunkiem spożywanych białek, tłuszczów i węglowodanów. Badanie opublikowane w wydaniu American Journal of Clinical Nutrition z 2012 r. Porównywało korzyści odchudzania wynikające z diet, które podkreślały różne makroelementy, takie jak wysokobiałkowe lub o niskiej zawartości tłuszczu. Wyniki nie wykazały istotnej różnicy w wpływie jednej diety na skład ciała lub tłuszcz brzuszny po sześciu miesiącach - wszyscy uczestnicy stracili podobne ilości tłuszczu podskórnego i trzewnego.

Brak specyficznych ćwiczeń, takich jak boczne wygięcia lub skręty, wypalenie dolnej części tłuszczu lub miłosne uchwyty. Lepiej spalić kalorie za pomocą ćwiczeń sercowo-naczyniowych, aby przyczynić się do deficytu kalorii i stracić funty. American College of Sports Medicine zaleca co najmniej 250 minut tygodniowo tygodniowego treningu wysiłkowego o umiarkowanej intensywności, aby stracić znaczną wagę. Ćwiczenia cardio są szczególnie pomocne w początkowej redukcji tłuszczu w trzewiach, ale przy ciągłych wysiłkach możesz spalać tłuszcz także z dolnej części pleców i miłosnych uchwytów.

Jeśli już regularnie ćwiczysz, zastąp trening interwałowy o wysokiej intensywności na jedną lub dwie sesje stacjonarne. HIIT obejmuje na przemian bardzo intensywne ataki wysiłku, takie jak sprint, z atakiem łatwiejszego wysiłku, jak chodzenie. HIIT pomaga organizmowi skuteczniej spalać tłuszcz, wynika z artykułu opublikowanego w 2011 roku w Journal of Otyłość.

Mimo, że nie ma żadnych ćwiczeń siłowych, aby celować w twoje miłosne uchwyty lub niższy tłuszcz w plecach, strategia treningu siły całego ciała pomaga ci budować więcej mięśni w ogóle. Bycie bardziej umięśnionym może zwiększyć twój metabolizm, ponieważ mięśnie wymagają więcej energii do utrzymania niż tłuszczu. Będziesz także wyglądać szczuplejsze i bardziej napięte dzięki bardziej muskularnej ramie. Trenuj wszystkie główne grupy mięśni co najmniej dwa razy w tygodniu, z co najmniej jednym zestawem ośmiu do 12 powtórzeń, stosując opór, który jest ciężki w wyniku końcowych powtórzeń.

LiveStrong Monitorowanie kalorii

Schudnąć. Czuć się świetnie! Zmień swoje życie za pomocą MyPlate by LIVESILNY.COM

4.5
Średnia ocena: 25
5
13
4
4
3
1
2
1
1
1