Zdjęcia przed i po Zdjęcia i referencje * Gastric Bypass Before After * Opinie po operacji otyłości * San Francisco, Kalifornia

Rozpocząłem moją przygodę w chirurgicznej alternatywie dla mojej otyłości 16 sierpnia 2007 na 326 funtach. Miałem laparoskopową gastrektomię z rękawem pionowym, którą wykonał dr John Feng. Moje pierwsze wrażenie, że doktor Feng był taki, że interesował się mną od samego początku. Moja pierwsza rozmowa telefoniczna z nim trwała około 35 minut. Zadzwonił nawet do mnie, gdy byliśmy odłączeni. Mój podziw dla niego jako humanitarnego i marnotrawnego chirurga rósł wraz z każdą rozmową i spotkaniem. Shelly, jego asystent, jest więcej niż kompetentny, szampański i wspierający. Powinieneś wiedzieć, że doktor Feng jest uważny, opiekuńczy i dostępny. Lubi w swoim zawodzie i błogosławieństwach, które może przynieść innym (jeśli korzystają z narzędzi, które oferuje). Korzysta także z bieżących badań w swojej dziedzinie i przekazuje tę informację swoim pacjentom. Bardzo to lubię. Kładzie nacisk na opiekę i oferuje grupy wsparcia poprzez comiesięczne spotkania z nim i kształci swoich pacjentów na temat Otyłości Help.com. To on powiedział mi o tej stronie. Jest bardzo uczciwy w kwestii ryzyka i korzyści, a ta operacja jest tylko narzędziem. On ma rację. To wszystko. To jednak stanowiło dla mnie różnicę. Bardzo poważnie podjąłem jego radę. Obecnie mam 176 funtów. Ogólnie rzecz biorąc, chciałbym ocenić Dr Feng w skali od 1 do 10 w 200+. Nie mogę się pochwalić jego troskliwymi i profesjonalnymi umiejętnościami. A więc, co jest lepsze, jego sposób bycia w łóżku czy kompetencje chirurgiczne? Jeśli chcesz oba, wybierz Dr Feng i będziesz w najlepszych rękach.

CJ

Chirurgia odchudzająca Opinie pacjentów

Utracone ponad 116 funtów w ciągu 10 miesięcy z pionową gastrektomią rękawów

Dr Feng jest FANTASTYCZNY !! Zrobiłem mój rękaw 2 sierpnia 2007.

Nie mam absolutnie nic, ale cudowne rzeczy do powiedzenia na jego temat. Zrobił świetną robotę, mówiąc mi przez moje opcje, ale poszedłem PO ZNANIU Chciałem mieć rękaw (moja mama miała DS i wiedziałem, że nie mogę wziąć tabletek wymaganych) i był bardzo szanujący moją opinię i zgodził się ze mną .
Był bardzo aktywny pod moją opieką i szczerze. Pomógł mi z kilkoma problemami, które miałem (niezwiązanymi z rękawem). Bardzo dokładnie przygląda się moim laboratoriom. Zamówił dodatkowe witaminy, których potrzebuję (w wyniku prac laboratoryjnych).

Nie mam ŻADNYCH POWIKŁAŃ z rękawem, ale gdybym to zrobił, wiedziałem, że zrobi wszystko, co będzie musiał, aby pomóc.

On jest wyrozumiały, a nie onieśmielający, tak jak niektórzy inni lekarze, których spotkałem. Jeśli ktoś pyta mnie o rękaw ... Zawsze podawałem jego imię, ponieważ jest on tak wspaniałym lekarzem i ufam mu. Musiałem być w stanie zaufać komuś, kto oddaje moje życie w moje ręce (jestem samotnym rodzicem i nie chcę, aby coś mi się stało). Byłem tak zdenerwowany wchodząc na salę operacyjną, że zacząłem płakać, a on po prostu trzymał mnie za rękę i mówił, że wszystko będzie dobrze. I to było!! NAPRAWDĘ !!! lol MOJE CAŁE doświadczenie z nim było NIC, ale cudowne! Jestem winien Dr Fengowi, że oddał mi moje życie. Również za uczynienie mnie lepszą matką, więc mogę zabrać moje dziecko do parku i biegać bez zadyszki.

Dziękuję Dr. Feng !!

Chirurgia odchudzająca Opinie pacjentów

Operacja utraty masy przed i po obrazach - pionowa resekcja żołądka

Byłem tak zdenerwowany, że spotkałem się z dr. Fengiem podczas moich konsultacji z powodu przeszłych interakcji z lekarzami. Kiedy nadepnąłem na taką skalę i zobaczyłem, co zważyłem, zanim doktor Feng wszedł do pokoju, chciałem po prostu uciec. Ku mojemu zdziwieniu i zachwytowi nie spoglądał na tę ogromną liczbę. Nie skrytykował mnie ani nie umniejszył mnie. Dr Feng martwił się moim tak wysokim BMI, ale nie osądzał.

Rozmawiał ze mną przez ponad 2 godziny o różnych WLS, które były dostępne i odpowiedział na każde z moich pytań. Czułem się z nim tak swobodnie. Zdecydowałem się na pionową (rękawową) gastrektomię. Moja operacja trwała godzinę i poszła gładko. Dr Feng rozmawiał z moją rodziną tuż po operacji i sprawił, że wszyscy czuli się swobodnie i wygodnie. Jego sposób bycia w szpitalu był cudowny.

Chirurgia odchudzająca Opinie pacjentów

Dr Feng to ratownik życia. Świetne leczenie, doświadczyłem bardzo minimalnego dyskomfortu z tego powodu i wróciłem do pracy za kilka dni. Ból pleców minął, wyleczono bezdech senny i czuję się świetnie!

- Dziękuję, doktorze Feng.

118 kg utracone w 9mo
Waga: 365 kg -> 247 kg
Cholesterol: 189 -> 141
Triglicerydy: 198 -> 64
Hemoglobina A1C: 6,1-> 5,3
Ciśnienie krwi: 124/74


Dr Feng był bardzo inteligentny i profesjonalny. Jego personel był świetny. Miałem z nim całkowicie pozytywne doświadczenia. Zarówno ja, jak i mój przyjaciel udaliśmy się do niego na tę samą procedurę VG (pionowa resekcja żołądka lub rękawowa gastrektomia) w tym samym miesiącu. Oboje mieliśmy podobne doświadczenia i fantastyczne wyniki. To był zmieniacz życia.

Miałem wrażenie, że doktor Feng był bardzo konkurencyjny, ale czuł się nieswojo ze sprzedażą lub promocją samego siebie. Sądzę, że bardzo zaniża swoje talenty lub wyniki swojej pracy. Bardzo pozytywna cecha u wielkiego lekarza, ale niekoniecznie dla kogoś, kto musi przekonać nerwowo wątpiących kandydatów do operacji, że robią to, co należy, i że jest najlepszym lekarzem, który im pomoże. Dr Feng jest bardzo ostrożny, aby jasno określić wszystkie zagrożenia i niebezpieczeństwa związane z procedurą. Nie będzie i prawdopodobnie nie będzie mógł powiedzieć ludziom, jak niesamowite i zmieniające życie wyniki mogą być, gdy wszystko idzie dobrze, jak jestem pewien, że zwykle to robi.

Oceniam doktora Fenga 10+, z rękami w dół. Daję mu A + za współzawodnictwo, jego sposób od strony łóżka jest formalny. On nie jest "ciepłym, rozmytym" gościem. Jestem bardzo zajętym człowiekiem, więc mimo, że z całą pewnością podjął silne zalecenia dotyczące opieki, poleciałem z WA specjalnie po to, by spotkać się z nim po silnej rekomendacji przyjaciela i nie byłem w pobliżu. Zawsze jest do zobaczenia, kiedy jestem w mieście, ale poza tym naprawdę potrzebowałem bardzo niewiele. Szybko się wyleczyłem, wróciłem do pracy za 4 dni, czułem się dobrze i ciężar spadł. Po operacji nie miałem problemu z przestrzeganiem diety.

Chirurgia odchudzająca Opinie pacjentów

Decyzja o kontynuowaniu zdobycia Lap-Band w kwietniu 2007 roku - w ostateczności w mojej ciągłej walce o schudnięcie - była najlepszą decyzją, jaką kiedykolwiek podjąłem i gdybym miał wybór, aby zrobić to ponownie, zrobiłbym to w mgnieniu oka.

Odzyskiwanie pooperacyjne było bardzo łatwe i stosunkowo bezbolesne - w czwartek miałem operację i mogłem wrócić do pracy w następny wtorek. Jedyny ból, jaki naprawdę odczuwałem, to resztkowe bóle związane ze znieczuleniem ogólnym. Rzeczywiste miejsce operacji i nacięcia nigdy nie zaszkodziły, a doktor Feng wykonał świetną robotę bardzo dobrze.

Moja utrata masy ciała była dramatyczna w ciągu ostatnich 15 miesięcy - ważyłem 259 funtów w czasie mojej operacji, a rok później spadłem do 179 funtów - utrata wagi 80 funtów. Moja utrata masy ciała była bardzo stabilna przez cały rok, więc moje ciało było w stanie odbijać się od utraty wagi stosunkowo dobrze - nie cierpiałem z powodu skrajnego zwiotczenia skóry, które jest typowo obserwowane przy bardziej agresywnych formach chirurgii bariatrycznej.

To, co kocham w Lap-Band, to to, że w końcu umożliwiło mi kontrolowanie mojej porcji jedzenia i moich porcji, z czym zawsze walczyłem. Jem niewielką ilość jedzenia i jestem nasycony przez kilka godzin - i to w końcu uwolniło mnie od ciągłego bingowania. The Lap-band nie jest cudownym rozwiązaniem - wciąż muszę oglądać to, co jem - ale to była wspaniała pomoc, która pomogła mi stracić dodatkową wagę, którą z trudem traciłem przez całe życie. W tym samym czasie pasmo Lap jest wystarczająco elastyczne, że jeśli chcesz zjeść deser lub wypić drinka na specjalną okazję, możesz to zrobić - tylko zmodyfikowaną wersję :-). Pasmo Lap pozwala Ci normalnie żyć normalnie, jednocześnie tracąc na wadze.

Obecnie przy 170 funtach, nadal monitoruję jedzenie, aby utrzymać tę wagę - której nigdy nie osiągnąłem w dorosłym życiu. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo poleciłbym Lap-Band i Dr. Feng każdemu, kto boryka się z nadwagą, dla którego konwencjonalne metody odchudzania okazały się nieskuteczne.

V.H.

Chirurgia odchudzająca Opinie pacjentów

Ten pacjent przeszedł operację Lap-Band i stracił ponad 90 funtów.

Chirurgia odchudzająca Opinie pacjentów

Dr Feng jest bardzo cierpliwy i dokładny. Jego pomocnik, Shelli, jest zachwycający! Dr Feng dokładnie omówił ryzyko związane z zabiegiem chirurgicznym i czułem się całkowicie niespiesznie, gdy omawialiśmy wszystkie aspekty, a on odpowiadał na wszystkie moje pytania. Wydaje się szanować moją inteligencję i badania, które przeprowadziłem; Czuję, że uważa mnie za partnera, którym jestem w tej decyzji. Pogratulował mi, że tak ciężko pracuję nad wykonaniem całej mojej operacji przed operacją i przy schudnięciu, aby przygotować się do operacji. Zarówno kompetencja chirurgiczna, jak i sposób przyłóżkowy są dla mnie ważne i mam ich obu z doktor Feng.

Chirurgia odchudzająca Opinie pacjentów

Chirurgia odchudzająca Opinie pacjentów

Udało mi się to od razu z dr. Fengiem. Był bardzo wyrozumiały i bardzo pomocny w podjęciu decyzji, którą operację powinienem wykonać. Zdecydowałem, że chcę VG po przejściu wszystkich procedur. Czułem się z nim tak dobrze i nie miałem problemów z zadawaniem pytań, czułem się bardzo swobodnie. Wyjaśnił wszystko, co mogłem zrozumieć. Podkreśla, że ​​kontynuacja jest bardzo ważna dla grup wsparcia itp. Jego asystent Shelly jest wspaniały. Była tam dla mnie z wszelkimi pytaniami i wątpliwościami.

Chirurgia odchudzająca Opinie pacjentów

Chirurgia odchudzająca Opinie pacjentów

4.8
Średnia ocena: 36
5
12
4
4
3
1
2
1
1
1