Najlepsze plany diety w opakowaniach jednostkowych - wybór redaktora

Najlepiej recenzja

Najlepszy plan diety w opakowaniach jednostkowych

Jenny Craig

Czasami wygoda jest warta swojej ceny

Jest wiele przeszkód, aby skutecznie trzymać się diety, a czas i organizacja są dwiema dużymi. Jeśli nie lubisz planowania posiłków i przygotowywania posiłków, a możesz sobie na to pozwolić, gotowe plany posiłków są realną alternatywą. Te programy dostarczają trzy posiłki dziennie - plus przekąski - prosto do Twoich drzwi. Wszystko, co musisz zrobić, to ogrzewać i jeść. Wady to cena - która może być dość wysoka - i ograniczenia do jedzenia tylko to, co jest dostarczane. Jeśli jesteś na diecie, a inni członkowie rodziny nie, może być trudno oprzeć się pokusie trochę tego, co jedzą. Trudno jest również jeść, ponieważ jesteś ograniczony do swoich paczkowanych posiłków, przynajmniej przez pierwsze kilka miesięcy.

Jenny Craig (20 USD i więcej miesięcznie plus jedzenie) to prawdopodobnie najbardziej wszechobecny z tych programów dostarczania posiłków, ale eksperci twierdzą, że to dlatego, że działa. To konsekwentnie wychodzi na wierzch w "najlepszych dietach" łapanek na odchudzanie, wygodę, łatwość podążania, wsparcie i jako ogólna zdrowa dieta. Z Jenny Craig masz posiłki dostarczane do twoich drzwi raz w tygodniu; niektóre są zamrożone i po prostu trzeba je podgrzać, inne są trwałe i wymagają jedynie otwarcia. Możesz uzupełnić posiłki owocami lub jogurtem, we właściwych proporcjach, aby utrzymać się w zasięgu kalorii. Twój konkretny plan diety opiera się na rozmowie z doradcą i uwzględnia emocjonalne problemy z jedzeniem, a także preferencje dietetyczne lub wrażliwości.

Gdzie Jenny Craig nie radzi sobie tak dobrze, jak mówią użytkownicy, jest w zakresie długotrwałej utraty wagi, częściowo dlatego, że nie wiele osób może sobie na nią pozwolić na dłuższą metę. Podstawowa subskrypcja wydaje się niska około 20 USD miesięcznie (i nie obejmuje opłaty rejestracyjnej, która jest często zniesiona), jednak inne programy Jenny Craig są na poziomie nawet 40 USD miesięcznie, i może być konieczne dodanie opłaty rejestracyjnej za te . Koszt żywności i wysyłki również jest bieżącym wydatkiem: szacunki, które widzieliśmy, mówiły, że tygodniowe koszty żywności mogą wynosić średnio od 90 do 170 USD na osobę, a przy porównywaniu planów w pakietach NextAdvisor wykonaliśmy obliczenia matematyczne i stwierdziliśmy, że Jenny Craig może kosztować 600 $ miesięcznie lub więcej.

Eksperci i konsumenci twierdzą, że jedzenie Jenny Craig jest smaczne, ale porcje są małe i widzieliśmy wiele skarg na głód w programie - a także towarzyszące im skutki uboczne zmęczenia i korupcji. Istnieje jednak wiele wsparcia od doradców żywieniowych i innych dietetyków, które zdaniem ekspertów są niezbędne do przestrzegania wszelkich planów żywieniowych i pomogą ci przejść do jedzenia prawdziwej żywności. Największy problem, jak twierdzą eksperci, polega na tym, że kiedy ludzie przechodzą na regularne jedzenie, często uważają, że mają do czynienia z tymi samymi problemami, które powodowały, że przybierają na wadze, a odsetek recydywizmu jest wysoki.

Nutrisystem (300 dolarów miesięcznie i więcej na miesiąc) to kolejny popularny pakiet żywności, który jest bardzo podobny do Jenny Craig. Ma wiele takich samych zalet i ograniczeń, ale uzyskuje niższe oceny ogólne, jeśli chodzi o gust użytkowników. Jest to mniej kosztowne niż Jenny Craig, biorąc pod uwagę planowane koszty żywności, ale wciąż jest droższe niż kupowanie artykułów spożywczych i przygotowywanie własnych posiłków, zauważają eksperci.

Kolejna paczkowana dieta, Bistro MD (szacowana na 600 USD miesięcznie i więcej), plasuje się również za Jenny Craig w testach smaku i jest to jedna z droższych opcji paczkowanych. Nawet szacowany 600 USD miesięcznie jest programem o najniższych kosztach i obejmuje tylko 10 posiłków tygodniowo - jesteś sam dla pozostałych 11. Cały 7-dniowy program (siedem śniadań i obiadów, sześć kolacji) poprowadzi cię 720 USD lub więcej. Z drugiej strony, Bistro MD można łatwo dostosować do swoich potrzeb, bez względu na to, czy jesteś nietolerancją glutenu, cukrzycą czy masz inne specjalne potrzeby dietetyczne. W przeciwieństwie do Jenny Craig i Nutrisystem, w Bistro MD brakuje komponentu fitness.

Jedna z ofert bistro MD, 17-dniowa dostawa diety (780 USD miesięcznie) to współpraca między dr. Mike Moreno, autorem 17-dniowej diety i bistro MD. Oferta menu jest bardziej ograniczona, ale zdobywa najwyższe oceny w niezależnych testach smakowych. Droższa jest podstawowa dieta Bistro MD i, podobnie jak podstawowa dieta, brakuje jej wsparcia fizycznego, ale recenzenci mówią, że to świetne narzędzie do sparowania z (20 USD).

Podczas gdy ceny, które zacytowaliśmy na wszystkich tych wstępnie pakowanych planach, są najniższymi miesięcznymi szacunkami, plany te zwykle oferują nowym klientom rodzaj wstępnej oferty lub rabatu. To często obejmuje rezygnację z opłat rejestracyjnych, darmową wysyłkę lub oferowanie procentowej zniżki na żywność przez określony czas. Najlepszym momentem na zdobycie tych ofert jest oczywiście nowy rok.

Dostępne są niedrogie opcje wymiany posiłków

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na specjalną usługę dostarczania posiłków, możesz czerpać korzyści z gotowych produktów bez kosztów posiłków w kuchence mikrofalowej. Jeden plan, który istnieje od dłuższego czasu, to: (10 USD za 8 koktajli, 1 dolar za batonik), co powoduje, że wymiana posiłków jest tak łatwa jak otwarcie paczki lub puszki. Po prostu zastępujesz śniadanie i lunch płynem Shake, smoothie lub barem SlimFast - są też przekąski SlimFast, chipsy, chipsy i przekąski - a następnie zrób zbilansowaną kolację o 500 kaloriach.

Chociaż SlimFast okazał się skuteczny, restrykcyjny charakter diety sprawia, że ​​jest on nierealistyczny w dłuższej perspektywie - większość ekspertów twierdzi, że od 8 do 10 tygodni jest zewnętrznym limitem dla większości ludzi i poleca go tym, którzy nie mają więcej niż 20 funtów do stracenia. . Inni eksperci ds. Zdrowia marszczą brwi na superspecjalną dietę o wartości 1200 kalorii dziennie, która dla niektórych może być dla niektórych głodowa.Jednak SlimFast jest bardzo popularny i wielu ludzi uwielbia wygodę jedzenia w ciągu dnia, ponieważ nie wymaga żadnej pracy ani wysiłku. Wielu fanów SlimFast mówi, że nawet gdy nie są na diecie, używają barów zastępczych posiłków lub koktajli na śniadanie lub szybki lunch. SlimFast jest również bardzo przystępny cenowo w porównaniu do usług dostarczania posiłków, a posiadanie koktajlu lub drinka na posiłek prawdopodobnie będzie kosztować mniej niż kupowanie artykułów spożywczych, aby ugotować je od zera. Produkty są również szeroko dostępne w praktycznie każdym sklepie, który prowadzi artykuły spożywcze i w sklepach internetowych, takich jak Amazon.

Jednak ostatnie zastrzeżenie: praktycznie wszystkie produkty SlimFast pochylają się w kierunku deserowych smaków - gorzkiej czekolady, kremu waniliowego, truskawek i śmietany, karmelowej latte - a ci, którym brakuje słodyczy, mówią, że po prostu nie mogą ich zepsuć.

Najlepsze plany diety w opakowaniach jednostkowych - wybór redaktora

Bądźmy szczerzy. Jeśli nie jesteś kucharzem, zdrowe odżywianie może stać się nudne po pewnym czasie. Poza tym, kto ma teraz czas na planowanie, zakupy i przygotowanie kompletnego posiłku w tych dniach? Następujące firmy zapewnią pełne zbilansowane posiłki prosto do domu, oszczędzając czas i wysiłek. Jeśli "kolacja w pudełku" nie przemawia do ciebie, spróbuj zamiast tego "gotowanie proste".

Śmiało, znokautuj listę zakupów w tygodniu, siedząc w autokarze w PJs.

Gotowanie proste

Niebieski fartuch

Każdego tygodnia Blue Apron przesyła Ci wszystkie składniki potrzebne do przygotowania trzech posiłków, z których każda służy dwóm osobom. Ich świeże, sezonowe (i specjalistyczne) składniki są już mierzone i przygotowywane. Od prostych kanapek BLT do makaronu orecchiette z bazylią i żółtymi pomidorami, po dania inspirowane kuchnią azjatycką, po prostu postępuj zgodnie z przepisami, aw niecałe 40 minut zjesz posiłek.

(Zaczyna się od 9,99 USD za osobę, za posiłek, dostawa w większości stanów USA.)

Platerowany

Plated oferuje świeże, wstępnie odmierzone składniki i inspirowane kuchnią receptury dostarczane do domu. Możesz wybrać posiłki, które chcesz na dany tydzień. Każdego tygodnia Plated gospodarzy nowego szefa celebryty.

Przy minimum 2 płytkach na każde zamówienie można otrzymać cztery płytki z jedną recepturą lub dwiema tabliczkami dla każdego z dwóch różnych przepisów.

(10-15 $ za talerz, dostawa z Bostonu do D.C. oraz w wybranych miastach środkowozachodnich, takich jak Chicago, Cleveland i St. Louis.)

Witaj, świeży

Kolejna niesamowita usługa, która sprawia, że ​​zdrowe gotowanie jest znacznie łatwiejsze, Hello Fresh dostarcza ci trzy zapakowane posiłki do drzwi, pełne świeżych produktów i receptur białka. Pudełka mogą służyć od dwóch do sześciu osób, z 30 minutowym czasem przygotowania.

(Od 59 USD / tydzień.) Witaj Świeże statki w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii i Australii.W Stanach Zjednoczonych uzyskaj Hello Fresh w dowolnym miejscu od Maine do Miami i na zachód do Chicago.)

Ciepło i jedzenie

Freshology

Usługa dostarczania dań dla smakoszy dostosowana do dietetyków, Freshology tworzy kontrolowane porcjami, zdrowe programy posiłków w celu zaspokojenia konkretnych potrzeb klientów. Od śniadania z pomidorami, jajkiem po imbirowo-imbirową tilapę z baby bok choy i ryżem na kolację, Freshology zapewnia zrównoważone posiłki.

(Od 39,95 $ dziennie, Freshology oferuje programy w Los Angeles, Nowym Jorku, New Jersey, Chicago i Miami, a także w innych miastach).

Współczynnik 75

Factor 75 to osobisty szef kuchni, który przygotowuje i dostarcza świeże i pożywne posiłki do Twoich drzwi. Factor 75 nie "zmusza cię do wyboru między smakiem i zdrowiem" i w przeciwieństwie do innych usług dostarczania posiłków, nie jest oparty na diecie, zamiast tego skupia się na tym, w jaki sposób produkty spożywcze sprawią, że poczujesz się i wykonasz, ciało i umysł.

Myśliwy z Ex-MMA Nick Wernimont założył Factor 75 w oparciu o zasadę, że 75% wyników fitness pochodzi ze zdrowego odżywiania.

Białka wysokiej jakości, węglowodany o niskiej zawartości glikemii i tłuszcze "zdrowe serce" są podstawą posiłków, które tworzą dietetycy, lekarze i szefowie kuchni. Wiedzą, że "nie wszystkie kalorie są sobie równe" i że "jesteś tym, co jesz". Strona na ich stronie internetowej rozkłada mikroelementy potrzebne do optymalnego odżywiania. Każdy posiłek przygotowywany jest ręcznie przy użyciu lokalnych składników, gdy tylko jest to możliwe, oraz wędlin karmionych trawą wolnowybiegową.

(10-15 USD za posiłek, minimum 3 posiłki; Factor 75 obsługuje obszar Chicago i inne lokalizacje na całym Środkowym Zachodzie).

Sunfare

Wszechstronność polega na pomaganiu klientom w podnoszeniu poziomu energii i osiągnięciu ich celów. Do wcześniejszych klientów zalicza się były klub NFL Ryan Kalil i jego brat Matt, obecny dróżnik Minnesota Vikings.

Najpierw wybierasz plan posiłków i wybierasz liczbę dni w tygodniu, w których chcesz otrzymywać posiłki. Opcje obejmują dietę paleo, dietę bezglutenową, wegetariańską oraz dietę podstawową Sunfare, która kieruje się zasadą "30/40/30" (30% chudego białka, 40% złożonych węglowodanów i 30% zdrowych tłuszczów). Biorą pod uwagę wszystkie rodzaje informacji - w tym typ ciała, poziom aktywności, nawyki spania i niechęć do jedzenia - przy przygotowywaniu niestandardowych posiłków z odpowiednią równowagą kalorii i składników odżywczych zgodnie z preferencjami, harmonogramem i celami dietetycznymi.

Posiłki są dostarczane na lodzie, o godzinie 7 rano na starcie. Usługa transportu morskiego jest łatwa do zarządzania poprzez menu na swojej stronie internetowej. Jeśli nie podoba ci się wygląd czegoś, istnieją setki opcji do włączania i wyłączania.

(Plany tygodniowe lub miesięczne od 32 USD / dzień Dostawa do rejonów Los Angeles i Phoenix).

FITzee Foods

"FITzee [osoba] jest zapracowanym profesjonalistą, przedsiębiorcą, mamą, tatą, sportowcem, wojownikiem weekendowym, entuzjastą fitnessu i wszystkim, którzy szukają pożywnej, całkowicie naturalnej, świetnie smakującej alternatywy dla świata nadprodukcji. "

Posiłki FITzee dostarczane są w 100% opakowaniu nadającym się do recyklingu, z gotowymi sezonowymi składnikami, wstępnie porcjowanymi zgodnie ze stylem życia, aby zapewnić zdrowe odżywianie, równowagę i kontrolę nad odżywianiem.

(80-100 USD za przesyłkę, 40-45 USD za przesyłkę dla klientów w CA, AZ, NV, WA, OR, UT i Denver, FITzee dostarcza na całym świecie, a odbiór jest dostępny w ich lokalizacji detalicznej w San Diego).

Specyficzne dla produktu

Utwórz grupy

Spełnij wszystkie swoje potrzeby w zakresie owoców i warzyw dzięki dostawom produktów ekologicznych, takich jak Healthy World Organic lub Local Harvest, które zawierają nawet katalog, w którym możesz wyszukać wszystkie swoje lokalne miejsca, do których wyślą ci wszystkie składniki - od ravioli z cukinii na kanapkę z serem Philly i kukurydzę bazyliowo-parmezanową na kolbie.

Amazon Fresh

Usługa dostawy konsumenckiej przez Amazon jest oferowana w ciągu dnia większy obszar Seattle oraz w południowej i północnej Kalifornii. Wysyłają przedmioty od miejscowych kupców, a także gotowe posiłki i "zwykłe" artykuły spożywcze.

Podejmuje typową dostawę w górę wycięcie

Kawior

Przejmując witryny takie jak Seamless czy Grubhub na wyższy poziom, Caviar działa jako łącznik między wiodącymi restauracjami i ich klientami. Zamów z ulubionej restauracji, a kawior odbierze jedzenie i dostarczy je do domu (ze śledzeniem GPS).

Dostępne w Seattle, Washington D.C., San Francisco, NYC, LA, Chicago i Bostonie.

Postmates

Zamów z dowolnej restauracji (lub sklepu!), A zostanie dostarczony w czasie krótszym niż godzina.

Ceny przesyłek pocztowych dla osób rozpoczynających się zaczynają się od 5 USD, a ich obszary usług obejmują San Francisco, Seattle, Filadelfię, Boston, Nowy Jork, Austin, L.A. i D.C.

* Sprawdź swoją okolicę! *

Kitchfix z Chicago, oferuje plan Paleo i serwuje "duże" opcje posiłków dla aktywnych mężczyzn. Lokal Łukasza w San Francisco łączy rolnictwo wspierane przez społeczność, catering osobisty i towary artystyczne. LunchOwl w Cleveland dostarcza energetyzujących opakowań, sałatek i przekąsek do twojego biura. Healthy Hand oferuje posiłki wegańskie w Nowym Jorku. Serwis samochodowy Uber testuje UberFresh, usługa dostarczania żywności z lokalnych restauracji w rejonie Santa Monica. Munchery służy Bay Area i Greater Seattle i przekazuje posiłek potrzebującemu przy każdym zakupionym zamówieniu.

Źródło: Getty Images // Thinkstock

4.3
Średnia ocena: 35
5
10
4
4
3
2
2
3
1
1