Tegoroczne koktajle w 2018 roku

Czy koktajle zastępują posiłki?

Często pożądane jest szybkie podejście do utraty wagi, ale może to być trudne do utrzymania w dłuższej perspektywie. Nuda, powtórzenia i modne diety często powodują, że utrata masy ciała staje się ciężkim obowiązkiem, lub w najgorszym przypadku jest to niemożliwe z opóźnionymi wynikami lub niewystarczającą utratą tłuszczu.

Dlatego trzęsienie zastępujące posiłek może być skutecznym narzędziem do utraty wagi. Może zastąpić cały posiłek, aby wyeliminować liczbę kalorii i zgadnąć, jak wiele kombinacji smakowych jest możliwe. Sztuką jest wtedy znalezienie właściwej marki, która może rzeczywiście zaspokoić apetyt, jest łatwa do wymieszania, zawiera bogate witaminy i minerały, i która oferuje wysokiej jakości białko.

Niektórzy mylą wstrząs białkowy z potrząsaniem zastępującym posiłek, ale często występują kluczowe różnice:

Wymiana posiłku Koktajl proteinowy
Kalorie mogą się różnić, ale w przypadku koktajli zastępujących utratę wagi, kalorie są niższe. Często są to większe ilości kalorii, które pomagają zwiększyć masę ciała lub wspierają sportowców, którzy spalają wiele kalorii.
Niektóre marki służą wyłącznie do odchudzania. Wykonane zazwyczaj do utrzymania masy lub utrzymania wagi.
Zawiera mieszankę witamin i minerałów, aby w pełni zastąpić składniki odżywcze, które znajdziesz w posiłku. Bardziej skoncentrowany na dostarczaniu bogatego białka i może nie zawierać wystarczającej ilości składników odżywczych, aby zastąpić pełne posiłki
Powinien zawierać środek tłumiący apetyt. Dodaje się białko, ale może brakować błonnika.
Może zwiększać mięsień w zależności od ilości użytego białka i jakości. Zazwyczaj ma na celu zwiększenie wzrostu mięśni beztłuszczowych.
Zrównoważony stosunek węglowodanów i białka. Może mieć losowy asortyment węglowodanów i białek.
Jeśli jest to koktajl zastępujący utratę wagi, możesz spodziewać się czegoś wyjątkowego dodanego do wspomagania utraty tkanki tłuszczowej, takiego jak chłonne włókno. Ponieważ odchudzanie nie jest celem, skupia się po prostu na zapewnieniu wysokiej zawartości białka.

Nie wszystkie marki są jednakowe, jednak w przypadku zastępowania posiłków w przypadku utraty wagi i koktajli zastępujących posiłki różnią się również. Regularne koktajle zastępujące posiłek mogą mieć nawet więcej kalorii niż koktajle proteinowe, dlatego ważne jest, aby upewnić się, że otrzymujesz markę stworzoną specjalnie dla utraty wagi.

Ten artykuł pomoże ci dowiedzieć się wszystkiego o potencjalnej utracie wagi, którą możesz utrzymać dzięki trzęsieniu zastępującemu utratę wagi oraz o tym, co oferują najlepsze marki roku.

Jak działają koktajle zastępujące posiłek?

Nauka stojąca za zamiennikiem posiłku jest prosta. Dostajesz mniej kalorii niż standardowy posiłek, jednocześnie zachowując zdrową mieszankę witamin, minerałów, białka, błonnika i wiele innych. Więc na przykład możesz zjeść jeden posiłek z 800 kaloriami. Niektóre zamienniki posiłków odchudzających oferują około 90 kalorii na porcję, co stanowi znaczny spadek.

Aby obliczyć utratę wagi, standardem wyróżnionym przez Live Strong.com jest patrzenie na tłuszcz w następujący sposób:

"Funt tłuszczu to 3500 kalorii"

Dzięki temu możesz podłączyć następujące równanie, zakładając, że otrzymujesz 3, 800 kalorii dziennie:

 • 1 Zwykły dzienny cykl jedzenia: 800 x 3 = 2400 kalorii.
 • Dodanie tylko 1 posiłku zastępującego odchudzanie dziennie: [800 x 2] + 90 = 1 690 kalorii dziennie.
 • Cykl Regularnego Jedzenia Cotygodniowo = 7 dni x 2400 kalorii = 16 800 kalorii w tygodniu.
 • 1 Wymiana posiłków dziennie Tydzień = 7 dni x 1690 kalorii = 11 830 kalorii w tygodniu.
 • 16 800 kalorii (regularne posiłki na tydzień) 11 830 (1 posiłek zastępczy dziennie na tydzień) = 4,970 odchyleń kalorii co tydzień.

To ponad półtora funta tygodniowo, zastępując jeden posiłek dziennie. Niektóre posiłki mogą zastąpić dwa posiłki dziennie, dzięki czemu można jeszcze bardziej zmaksymalizować wyniki odchudzania.

Pozwala to na zmniejszenie masy ciała, ponieważ zmniejszasz ilość kalorii o znaczną ilość. Gdy spożycie kaloryczne jest wysokie i prowadzisz siedzący tryb życia, kończysz albo zwiększając wagę, albo utrzymując ciężar, jaki masz teraz. Dodane witaminy i minerały mogą również wspierać twoje ciało, ponieważ możesz być zmęczony i mniej energiczny, jeśli po prostu zredukujesz ilość kalorii, nie dając swojemu organizmowi tego, czego potrzebuje do rozwoju.

Białka i błonnik mogą pomóc w tłumieniu apetytu, abyś nie był ciągle głodny i niezadowolony po posiłku.

Możesz również cieszyć się smacznym koktajlem (w zależności od marki), dzięki któremu posiłki będą satysfakcjonujące i łatwe do przygotowania. Nie trzeba już robić żadnych pomiarów ani liczenia kalorii, które mogą sprawić, że będzie nudny i czasochłonny w diecie. Po prostu mieszasz shake z wybranym płynem i możesz dodawać dodatki, aby je wymieszać i zaspokoić swoje kubki smakowe. Tysiące różnych kombinacji smakowych i przepisów można znaleźć w Internecie, dzięki czemu można nadal mieszać i cieszyć się koktajle diety do swoich potrzeb.

Poważnym powikłaniem, które może wyniknąć z każdej diety, jest utrzymywanie schematu leczenia w czasie:

 • Naprężenie
 • Brak czasu
 • Nuda z tymi samymi pokarmami
 • Nie będąc w nastroju do przygotowania posiłku

Koktajle zastępujące posiłek mają na celu pokonanie powyższych przeszkód, ponieważ są łatwe do przygotowania, dostępne w wielu różnych recepturach, które odpowiadają Twoim potrzebom, szybko wykonane i nie wymagają śledzenia kalorycznego spożycia, jak to już jest na etykiecie wartości odżywczej.

Kalorie to nie jedyny problem, ponieważ musisz również zapewnić dodatkowe składniki, które mogą pomóc w tłumieniu apetytu, a także wysokiej jakości źródło białka, które może zapewnić dobrze zaokrąglone aminokwasy.

Dieta z proteinowym koktajlem

Prawdziwe koktajle dietetyczne powinny mieć bogatą zawartość białka, dlatego też koktajle zastępujące posiłki i diety zawierające białko są często używane zamiennie.

Kiedy jesteś na diecie, zdecydowanie potrzebujesz koktajlu, który jest bogaty w wysokiej jakości źródło białka, ponieważ ma wiele zastosowań.Białko ma tak zwane aminokwasy, które są niezbędne dla dobrego zdrowia. MedlinePlus strona internetowa poświęcona informacji o zdrowiu należąca do amerykańskiej National Library of Medicine opisuje aminokwasy jako:

"cegiełki życia"

Powodem jest to, że białko obsługuje wszystkie następujące elementy:

 • Naprawa tkanki (ważne, gdy ćwiczysz i chcesz rozwijać szczupłe mięśnie)
 • Pomagamy w obsłudze ważnych funkcji ciała (niezbędnych, aby pomóc Ci normalnie funkcjonować)
 • Wykazano, że wspomagają trwałą utratę wagi (wspomagają utratę tłuszczu i tłumienie apetytu)
 • Skuteczny w utrzymaniu utrzymania siły
 • Pomagają w nastroju i snu (co może prowadzić do większej utraty wagi)
 • Reguluj poziom cukru we krwi, aby utrzymać ogólny stan zdrowia.

Najwyraźniej dieta z shakeiem proteinowym byłaby optymalnym rozwiązaniem dla utraty wagi, ponieważ dajesz swojemu ciału to, czego potrzebuje, aby nie tylko schudnąć, ale jest niezbędne dla wielu ważnych funkcji.

Dietetyczne koktajle często odwołują się do jakości białka z dobrego powodu, białko jest najbardziej satysfakcjonującym ze wszystkich makroelementów, w tym błonnika. Badania opublikowane w czasopiśmie naukowym Cell wykazały, że:

"białka ... prowadzą do wiadomości" sytości "... wysyłanej do mózgu po posiłku"

Odkrycia wykazały, że może to potencjalnie wspierać:

"zapobieganie otyłości"

Web MD odnotowuje również badanie przeprowadzone przez Purdue University, które mówi:

"najprawdopodobniej czuć pełniej po spożyciu białka niż inne składniki odżywcze"

Badanie wykazało, że gdy 30% kalorii pochodziło z chudego białka, użytkownicy lepiej zachowali masę mięśniową i czuli się ogólnie lepsi. Innymi słowy wyglądali dobrze i dobrze się czuli bez dokuczliwego dyskomfortu, który może pochodzić z cięcia kalorii.

W związku z tym możesz stale tracić na wadze bez awarii lub ciężkiego czasu, ciągle myśląc o jedzeniu, które może doprowadzić do złamania diety. Zyskujesz także korzyść z możliwości utrzymania diety, więc nie musisz przechodzić między modą a krótkoterminowymi planami, które zapewniają szybką utratę wagi, która się nie trzyma. Koktajl bogaty w białko jest przeznaczony do długotrwałego odchudzania, w którym można zachować wagę celu.

Podążanie za dietą, która oferuje bogaty w białko shake nie jest tak proste, jak się wydaje, ponieważ jakość białka pokona ilość.

Jakie białko jest najlepsze?

Wysoki poziom białka może wydawać się logicznym wnioskiem dotyczącym utraty wagi, ale nie jest tak prosty. Podobnie jak nie wszystkie kalorie są sobie równe, ponieważ 90 kalorii brokułów w porównaniu z 90 kaloriami cukru ma inny wpływ na organizm, to samo dotyczy źródła pozyskiwania białka.

Oparte na roślinach białko i białko oparte na mleku są zazwyczaj łatwe do strawienia i są stosowane w koktajlach dietetycznych, chociaż istnieją zasadnicze różnice:

Oparte na roślinach białko i białko oparte na mleku są zazwyczaj łatwe do strawienia i są stosowane w koktajlach dietetycznych, chociaż istnieją zasadnicze różnice:

Białko roślinne Mleko na bazie białka
Aby uzyskać pełen zakres aminokwasów niezbędnych dla organizmu, często trzeba go mieszać. Można znaleźć tylko w jednym źródle białka.
Często mają podobny do warzyw smak. Profil smakowy jest często lepszy.
Powszechnie stosuje soję, która często jest GMO, chyba że podano inaczej. Rzadko, jeśli w ogóle, GMO.
W postaci soi, grochu, konopi, słonecznika, ryżu i kilku innych. Oferowane w koncentracie serwatkowym, izolacie serwatkowym, koncentracie białka mleka, izolacie białka mleka i kilku innych.
Zwykle niższe w aminokwasach rozgałęzionych. Często mieć aminokwasy o łańcuchu rozgałęzionym.
Często jest to tańsze źródło białka. Może być tani w cenie, ale jeśli to serwatka, jest to białko wysokiej jakości.
Czasami można go uznać za teksturę kredową, dlatego do maskowania konsystencji stosuje się dodatkowe składniki. Wiele razy można go łatwo wymieszać i nie wymaga dokładnego wymieszania dodatkowych wypełniaczy.

Wyraźnym zwycięzcą spośród wszystkich form białka roślinnego i mlecznego jest serwatka. Serwatka jest bogata w aminokwasy w łańcuchach rozgałęzionych, może być stosowana do uzyskania przyrostów masy mięśniowej, jest lekkostrawna i ma pełen zakres aminokwasów, których organizm potrzebuje podczas zastępowania posiłków.

Examine.com dalej przyjrzała się białku serwatki i odkryła, że:

"może być zdrowszy niż inne formy białka"

Ma również właściwości budowania mięśni beztłuszczowych, dzięki czemu można zmniejszyć tkankę tłuszczową i uzyskać bardziej stonowaną sylwetkę. Szukając wysokiej jakości koktajlu zastępującego posiłek, najlepiej jest znaleźć mieszankę izolatów białka serwatkowego i koncentratu białka serwatkowego, ponieważ ma się więcej białka na wagę, a pozostałe witaminy i minerały. Dostajesz to, co najlepsze z obu światów, aby poprawić ogólną wartość odżywczą.

Ile białka powinienem spożywać?

Więcej białka nie zawsze jest lepsze, ponieważ jest często sugerowane przez grupy takie jak Amerykański Departament Rolnictwa, że ​​dzienne spożycie białka powinno być:

"0,36 grama białka na funt masy ciała"

Weź osobę 170 funtów i możesz zmieścić je w tym równaniu:

 • 170 funtów x 0,36 dziennie zalecane białko = 61,2 gramów.

Dlatego osoba ważąca 170 funtów powinna codziennie spożywać około 61 gramów białka.

Bułeczki z rozlanymi białkami mogą mieć ponad 30 gramów białka na porcję lub więcej, ale jest to bardziej przeznaczone dla kulturystów lub ludzi, którzy są stale aktywni i wykonują wiele ćwiczeń podnoszenia ciężarów.

Dla przeciętnego człowieka, który chce utrzymać lub rozpocząć odchudzanie, nie ma potrzeby posiadania nadmiaru białka. Należy skupić się na spożywaniu shake'a dietetycznego, który ma źródło białka, takie jak serwatka, w ilości około 15 gramów na porcję.

Niektóre koktajle zastępujące posiłek pozwalają nawet na picie 2 dziennie, przy założeniu, że w przypadku 2 porcji jest 30 gramów; byłbyś bliski spełnienia codziennej zalecanej ilości białka.Resztę można delektować się przekąskami i posiłkami.

Wstrząsy zastępujące posiłek powinny mieć całkowitą zawartość aminokwasów pokazaną, abyś mógł upewnić się, że dodają ją w ilościach wystarczających do odżywienia twojego organizmu. Jak wspomniano wcześniej, białko serwatkowe jest lepszą formą białka, ponieważ często ma o wiele więcej aminokwasów na objętość niż białko pochodzenia roślinnego. Często jest tak dlatego, że wiele opartych na roślinach substytutów białek z mąki zaniedbuje oferowanie pełnej listy zawartości aminokwasów.

Najlepsze koktajle zastępujące posiłek do utraty wagi

Jest tak wiele dietetycznych koktajli i to bez wątpienia może powodować zamieszanie. Gdzie zaczyna się szukać marki, gdy nie masz czasu lub skłonności do czytania recenzji, sprawdzasz wszystkie składniki, sprawdzasz ceny i ostatecznie określasz zalety i wady każdej marki? Musisz być nie tylko ekspertem w tak wielu dziedzinach, ale musisz konsekwentnie zwracać uwagę na nowe marki i próbować określić, czy odpowiadają one Twoim konkretnym potrzebom.

Kluczowe pytania do zadawania to:

 • Czy działa na rzecz tłumienia apetytu? Jak długo może hamować apetyt? Jeśli tak, to czy zawartość kalorii jest wystarczająco niska, aby pomóc mi osiągnąć trwałą utratę wagi?
 • Czy są jakieś tanie dodatki, które są potencjalnie szkodliwe lub nie tak dobre dla mnie jako alternatywne składniki?
 • Czy klienci tej marki z powodzeniem stracili wagę i czy lubią jej smak?
 • Czy wymaga blendera, czy można go zmieszać z butelką do wytrząsania?
 • Czy można z łatwością mieszać i czy mogę używać go razem z innymi produktami, takimi jak owoce i warzywa?
 • Czy firma, która je sprzedaje, jest godna zaufania? Czy oferują zwrot pieniędzy? Czy muszę zobowiązać się do
 • plan auto-wysyłki lub radzić sobie z wielopoziomowym programem marketingowym?
 • Jakiego rodzaju białka on używa i czy jest dodawany w znaczącej ilości?

Nie ma wątpliwości, że istnieje wiele dodatkowych pytań, które należy zadać w związku z poszczególnymi dietami, a następnie trzeba to robić w sposób ciągły dla każdej marki.

Aby uprościć ten proces, nasi eksperci przeglądowi tworzą co roku listę 10 najlepszych, która jest stale odnawiana i aktualizowana, aby znaleźć nowe marki na rynku. Oto lista najlepszych koktajli zastępujących utratę wagi w ciągu roku:

1) 18 Shake: całkowicie naturalne, wykonane z bogatego źródła białka, zawiera odpowiednią ilość witamin i minerałów, niskokaloryczne, dobrze sprawdzone przez klientów pod względem smaku, utraty wagi i tłumienia apetytu, a ten shake sprzedawany jest pod adresem uczciwy koszt. Nie ma nic, czego nie lubić w 18Shake i dotyczy to firmy, która je produkuje, ponieważ zostały one bardzo reklamowane przez opinie klientów. Jedynym istotnym problemem jest to, że możesz znaleźć to tylko online. proponowane są również sugestie, jak również imponujące zdjęcia przed i po, aby pokazać, co można z niego zyskać. To był numer jeden z powodu zmiany posiłku, nie bez powodu. Przewyższył inne koktajle dietetyczne na szeroką skalę we wszystkich kategoriach. Możesz również mieć 2 pełne porcje dziennie, a przy 90 kaloriach na porcję otrzymujesz 180 kalorii z 2 pełnych posiłków.

2) Yoli Essential Shake: Wykonane z wysokiej jakości źródła białka i naturalnych składników. To jest drogie, a przeglądy jego efektów tłumienia apetytu są rozczarowujące. Było to postrzegane jako przyzwoity shake diety, choć niektórym nie podobało się podejście marketingu wielopoziomowego, które firma stosuje. Firma stosuje białko serwatkowe z trawą, które doskonale tłumi apetyt i jest bogatym w aminokwasy białkiem.

3) GNC Lean: popularny koktajl o niskiej cenie, często opisywany jako łagodnie skuteczny w podawaniu posiłku tłumiącego apetyt. Nie dodano do niego zbyt dużo białka i dodają tanie źródła białka, które można pozyskać w innym miejscu za niższą cenę. Oferują to w postaci roślinnej oraz z białkiem na bazie mleka, a także wersje z większą ilością białka.

4) Shakeology: znana marka, która wykorzystuje mieszankę białek roślinnych, a także białek serwatkowych. Zawierają one o wiele bardziej egzotyczne składniki niż standardowe koktajle proteinowe. Klienci nie byli zadowoleni z wysokiej ceny i czasami wątpliwego gustu. Istniały również godne uwagi skargi dotyczące praktyk biznesowych. Ta marka wyróżnia się marketingiem i często rzadko spotykaną mieszanką białek roślinnych i mlecznych.

5) Herbalife Formuła 1: Niższa cena niż większość koktajli dietetycznych, ta marka jest oferowana w wielu smakach, co według niektórych było przyjemne. Wady rażące mają związek z dużą ilością cukru, niepotrzebnymi sztucznymi dodatkami i pewnymi smakami użycia soi, która najprawdopodobniej pochodzi z GMO. Nie dodano tłuszczów trans ani cholesterolu i używa się mieszanki 21 witamin i minerałów. Unikalne w ich zastosowaniu nieczęsto spotykane smaki, a także nie zawierają mieszanek GMO.

Wniosek

Skuteczna utrata wagi została osiągnięta dzięki zastosowaniu koktajli zastępujących posiłek. Pomagają uprościć proces odchudzania, oferując szeroką gamę niezbędnych mikro i makroelementów. Oferują również smaczny sposób na odchudzanie, dzięki czemu nie poczujesz się jak na diecie.

Dostarczone białko może być wykorzystane do skutecznego budowania beztłuszczowej masy mięśniowej przy jednoczesnym zmniejszeniu apetytu i dostarczaniu organizmowi tego, co często określa się jako cegiełki życia.

Znalezienie odpowiedniego koktajlu jest niezbędne dla zoptymalizowania wyników odchudzania, przy jednoczesnym uniknięciu tanich lub niepotrzebnych dodatków, które mogą opóźniać utratę wagi lub nie dostarczać wystarczającej ilości składników odżywczych. Nie wszystkie zamienniki posiłków są takie same jak niektóre z nich zawierają dużą ilość kalorii, dlatego należy szukać jedynie shake zastępujących utratę wagi lub dietę, która również ma bogate źródło białka.

Potrawy zastępujące posiłek w tym roku; ten, który był ogólnie najlepszy pod względem ceny, wyników odchudzania, etyki w biznesie i wszystkich innych istotnych aspektów, to najlepiej zarabiający 18Shake.Klienci uwielbiali łatwość użycia, ponieważ można go mieszać bez blendera, ponieważ używa on wyłącznie naturalnych składników i że pomagał w tłumieniu apetytu i trwałym efektom odchudzania.

Firma zapewnia wspaniałe referencje, a także zdjęcia przed i po klientach, którzy twierdzili, że mieli problemy z utratą wagi w przeszłości. Jeśli chcesz zmaksymalizować swój potencjał odchudzania dzięki wymianie posiłków, najlepiej oceniany 18Shake może pomóc w osiągnięciu wyników.

4.6
Średnia ocena: 30
5
10
4
2
3
3
2
1
1
0