Przepisy na śniadanie - ponad 200 odmian tiffin - proste przepisy na kolację

Odmiany makaronu i makaronu

Makaron i makaron stały się ulubionym wśród dzieci w ciągu ostatnich kilku dekad. W Chinach i Japonii makarony są świeżo upieczone. Podobnie we Włoszech, gdzie makaron pochodzi, jest świeżo wytwarzany. W Indiach jest sprzedawany w suchej formie w supermarketach. Ludzie lubią gotować i mieszać z ulubionymi sosami i przyprawami. Oto kilka smacznych pomysłów.

Upma, Kichadi i Pongal Varieties

To najprostsze tiffinowe przedmioty robione w dni powszednie, które są nie tylko smaczne, ale i bardzo sycące. Nie wymaga planowania z wyprzedzeniem i dużego przygotowania. Większość z nich nawet nie potrzebuje bocznego talerza.

Tradycyjne odmiany Tiffin (Naatupura Samayal)

Tradycyjne przepisy przygotowane na śniadanie przez naszych przodków były zdrowsze i prostsze. Wszystkie zostały wykonane z łatwo dostępnych składników rodzimych. Większość tych potraw była gotowana na parze lub gotowana. Nasi pradziadowie nigdy nie borykali się z problemami zdrowotnymi, takimi jak otyłość, wysoki poziom cholestrolu itp. Przy regularnym przyjmowaniu tak zdrowej żywności. Ważne jest rozwijanie smaku takich potraw przez bardzo młody wiek.

Odmiany owsianki (Koozh, Congee)

W dawnych czasach ludzie musieli ciężko pracować, aby zarobić chleb. W rzeczywistości nie spędzali tak wiele czasu na gotowaniu, jak my dzisiaj. Większość posiłków zawierała dania, które były dość sycące i zdrowe. Powinno być również łatwe do przygotowania dla całej rodziny. Kaszanki są jedną z takich opcji. Zwykle robiono to rano i każdy członek rodziny miał dużą miskę, kiedy był głodny. Było nasycone odżywianiem. Kasze są produkowane z różnych ziaren w różnych miejscach, ale wszystkie są smaczne.

Indian Dumplings (Kozhukattai, Modak, Modagam, Kudumu, Kadubu)

Pierogi są robione na wiele różnych sposobów w kuchni indyjskiej. Każde państwo ma różne pierogi, z których większość jest gotowana na parze. Pierogi są gotowane na parze jako takie lub nadziewane w świeżych liściach przed gotowaniem na parze. Powszechnie używanymi liśćmi są liście bananowe, herbata lecznicza, liść kokosowy, liść kurkuma, liść jack itp. Liście nadają pierogom niepowtarzalny smak. Nasi przodkowie w Indiach podawali je jako danie śniadaniowe lub wieczorną przekąskę z herbatą.

Egzotyczne odmiany Tiffin

Regularne śniadanie w domach musi być szybkie i proste. Jednak zawsze powinieneś traktować siebie w specjalne dni i weekendy z kilkoma egzotycznymi odmianami tiffin. Te fantazyjnie wyglądające opcje śniadaniowe mogą zająć trochę czasu na przygotowanie, ale nie musisz polegać na restauracjach, aby się nimi delektować. Można je łatwo wykonać w domu.

Międzynarodowe pomysły na śniadanie i Tiffin

Nasza kuchnia indyjska ma wiele opcji tiffin na śniadanie, przekąskę lub kolację. Jednak nie możemy zaprzeczyć, że dzisiejsze pokolenie jest przyciągane do zachodniej żywności. Dobrym pomysłem jest włączanie takich potraw raz na jakiś czas do menu. To nie tylko wzbogaci różnorodność, ale także zwiększy zainteresowanie jedzeniem. Większość międzynarodowych opcji tiffin można łatwo zrobić w naszej indyjskiej kuchni łatwo. Również składniki są powszechnie dostępne w dzisiejszych czasach.

4.1
Średnia ocena: 25
5
11
4
3
3
2
2
3
1
0