Wartości zbóż synów

Zazwyczaj zboża takie jak te są zwykle dość wysokie w Synach, ponieważ są pełne cukru. Zazwyczaj wynoszą od 4,5 do 5 Synów na 25g. Oto kilka wartości Synów, które udało mi się znaleźć na stronie:

Specjalny K
Specjalne K, mniej niż 2% tłuszczu, 25 g = 4½ Synów na wszystkich planach
Special K Yogurty, 25g = 5 Synów na wszystkich planach
Specjalne K Czerwonych Jagód, 25 g = 5 Synów na wszystkich planach
Special K Peach & Apricot, 25g = 5 Synów na wszystkich planach
Special K Oats & Honey, 25g = 4½ Syns na wszystkich planach
Specjalne K Miody K, 25g = 5 Synów na wszystkich planach
Specjalne K Klastry Owoców i Orzechów, 25 g = 5 Synów na wszystkich planach
Special K Bliss Creamy Berry Crunch, Low Fat, 25g = 5 Syns na wszystkich planach
Special K Bliss Strawberry & Chocolate, tylko 3% tłuszczu, 25 g = 5 Synów na wszystkich planach

Inne Zboża Kellogga
Ryż Krispies, 25g = 5 Synów na wszystkich planach
Ryż Krispies Multi-Grain, 25g = 4½ Syns na wszystkich planach
Bran Flakes, 25g = 4½ Syns na wszystkich planach
Bran Flakes Sultana Bran, 25g = 4½ Syns na wszystkich planach
Płatki kukurydziane, 25g = 4½ Syns na wszystkich planach
Crunchy Nut Corn Flakes, 25g = 5 Syns na wszystkich planach
Frosties Cereal, 25g = 4½ Syns na wszystkich planach
Coco Pops Cereal, 25g = 5 Synów na wszystkich planach
Coco Pops Coco Rocks Cereal, 25g = 5 Synów na wszystkich planach
Coco Pops Moons & Stars Cereal, 25g = 4½ Syns na wszystkich planach

Wartości zbóż synów

Odkąd zaczęliśmy podróż na świat odchudzający, jedyną rzeczą, jaką sobie uświadomiliśmy, jest ...
Jeśli nie mieszasz rzeczy i nie interesujesz się nimi, wkrótce zaczniesz walczyć i spadniesz z wagonu.

Pomysły na lunch i kolację są dość łatwe do znalezienia. Jest wiele do wyboru, które zaspokoją większość gustów (wystarczy spojrzeć na niektóre z naszych przepisów!) Śniadania mogą być jednak inną historią.

Pełną listę składników i szczegółowe instrukcje można znaleźć na karcie z przepisami na końcu tego posta. Zanim przewiniesz, w blurbie są ważne rzeczy 👍

Jest mnóstwo przepisów na pieczone płatki owsiane, gofry, babeczki śniadaniowe i gotowane śniadania, ale wszyscy mamy intensywne życie. Czasami po prostu nie mamy czasu. Właśnie wtedy przydają się płatki śniadaniowe lub batoniki "grab and go".

Ale wtedy mamy do czynienia z innym dylematem .... Którą wybierasz?

Oczywiście nie ograniczasz się do jedzenia zbóż na śniadanie. Możesz je mieć o każdej porze dnia.

Większość z nas nie pomyślałaby dwa razy o nieograniczonej ilości zbóż na śniadanie, zanim dołączylibyśmy do Slimming World. Ale teraz bierzemy pod uwagę zdrowy eksces i synse, więc poprosiliśmy członków naszej grupy na Facebooku o ich przemyślenia i pomysły.

Zaczniemy od owsianki owsianki

Wszyscy wiemy, że możemy mieć 40 g biegu młyna (przepraszam za kalambur!) Owsiankę, ale oprócz Wafli, Pieczonego i Overnight Oats, co możemy zrobić, aby ożywić i sprawić, że będzie to trochę bardziej interesujące?

Zboża na śniadanie

Dlaczego nie spróbować dodać świeżych lub mrożonych owoców lub pokrojonego w plasterki bananów, aby nie były wolne.
Lub jeśli nie masz nic przeciwko używaniu syn lub dwóch, spróbuj łyżeczki syropu, trochę słodkiego syropu owocowego lub Choc Shot.

Zboża na śniadanie

Możesz nawet wrzucić kilka kawałków czekolady lub trochę suszonych owoców, ale nie zapomnij sprawdzić wartości syn na stronie internetowej lub aplikacji Slimming World.

Kropla Sukrin Gold na wierzchu to ostatni szlif!

Zboża na śniadanie

Niektórzy ludzie lubią robić to z wodą i szczyptą soli!

A co z innymi zbożami na śniadanie?

Weetabix

To popularny wybór. Możesz mieć parę jako HEB (nawet czekoladowe!), Większość supermarketów ma swoją własną wersję, której możesz również użyć jako HEB, po prostu sprawdź stronę lub aplikację Slimming World pod kątem dokładnych kwot.Zboża na śniadanieJeśli nie chcesz zużywać HEA na mleko, to dlaczego nie spróbuj namoczyć je gorącą wodą z czajnika, a następnie dodać trochę jogurtu bez tłuszczu, czy to zwykłego, czy smakowego, i garść owoców? Lub możesz spróbować użyć ich w owsie na noc zamiast owsa.

Shredded Wheat and Shreddies

Niestety, oszronione odmiany nie są już klasyfikowane jako Zdrowe Ekstra, więc trzeba je zsynchronizować, ale regularne, żadne matowe nie mogą być używane jako HEB.

Zboża na śniadanie

Możesz mieć 2 Shredded Wheat lub 40g Shreddies. Znowu, większość supermarketów robi swoje własne wersje, które są również klasyfikowane jako zdrowe Extra, więc sprawdź Slimming World Syns Online na stronie internetowej lub aplikacji, aby upewnić się, które.

Puffed Wheat

Jest to zwykła dmuchana pszenica, a nie odmiana pokryta cukrem (kosztować to będzie około 4,5 synaps na 25 g). Dmuchana pszenica to dla nas ostatnie odkrycie.

Zboża na śniadanie

40g za HEB, ale dostajesz za to 40g! Możesz je zdobyć od Tesco, Morrisonów, Sainsburys i Home Bargains, które zazwyczaj też są dostępne.

Musli

Większość musli będzie kosztować około 4,5 synów za 25 g, ale jest ich całkiem sporo, które możesz mieć jako HEB. Mornflake Swiss Style, Dorset Simply Nutty, Lidl Simply Sumptuous Muesli Really Nutty, Jordans Muesli Naturalny bez dodatku cukru, Morrisons Extra Fruity lub Swiss Style Musli, między innymi mogą być używane jako Healthy Extra.

Zboża na śniadanie

Kwoty różnią się nieznacznie, więc zawsze sprawdzaj aplikację Syns Online lub aplikację Slimming World, aby uzyskać najbardziej aktualne kwoty.

Blueberry Wheats

Są to małe poduszki z rozdrobnionej pszenicy z nadzieniem jagodowym i mogą być używane jako HEB.

Zboża na śniadanie

Aldi, Lidl, Tesco, Asda, CO-Op i Sainsburys wykonują swoje własne wersje, ale będziesz musiał sprawdzić dokładną kwotę w witrynie lub aplikacji Slimming World.

Granola

Niestety nie ma zbyt wielu Granoli, które można wykorzystać jako HEB. Trzeba by było zsynchronizować większość z nich, ale jest kilka takich, które są HEB.

Zboża na śniadanie

Quaker Oats Zdrowa Granola Goji & Blueberry, Mornflake Oatbran Granola Raisin, Apple & Coconut. Kellogg's Delightful Fruit Granola i Harvest Morn Benefit Lighter Granola z Raspberry & Apple zostały niedawno dodane do listy Healthy Extras.

Otręby

Istnieje wiele różnych zbóż zawierających otręby. All-Bran, Bran Flakes, Weetabix Crunchy Bran, Kelloggs All-Bran Golden Crunch może być używany jako HEB.

Zboża na śniadanie

Inną opcją dla otrębów, którą widzieliśmy kilka osób, jest zmiażdżony Scan Bran zmieszany z beztłuszczowym jogurtem o smaku zwykłym lub smakowym. Dodaj niektóre świeże lub mrożone owoce do niektórych z tych wszystkich ważnych prędkości.

Orzechy gronowe

Pomimo nazwy nie zawiera winogron ani orzechów !! W rzeczywistości jest to zrobione z pszenicy i jęczmienia, a możesz mieć 40g na HEB i możesz je odebrać w Tesco.

Zboża na śniadanie

Korzystanie z obu zdrowych dodatków na śniadanie

Niektórzy ludzie nie lubią używać wszystkich swoich zdrowych statystów tak wcześnie w tym dniu, więc zamiast używać normalnego mleka jako HEA, przestawiają się na niesłodzony napój migdałowy lub niesłodzony napój kokosowy.

Zboża na śniadanie

Dostajesz o wiele więcej za dodatek HEA, a jeśli wolisz go zsynchronizować, napój migdałowy działa na pół synsu na 100 ml, a kokos to 1 syn na 100 ml.

Ewentualnie wielu ludzi moczy płatki gorącej wody z czajnika, a następnie mieszamy jogurt o zwykłym lub smakowym beztłuszczowym tłuszczu, wrzucając trochę owoców dla dodatkowej prędkości.

Zboża na śniadanie w podróży

Jeśli spieszysz się rano, są bary zbożowe, które liczą się jako HEB. Prawdopodobnie najbardziej znanym wśród Slimming Worlders jest bar Hi Fi. W grupie znajdziesz różnorodne smaki i możesz mieć 2 lekkie paski Hi-Fi dla swojego HEB.

Zboża na śniadanie

Oczywiście istnieje wiele innych opcji batonika zbożowego, które możesz mieć jako HEB. Oprócz popularnych marek, takich jak Alpen Light Bars, większość supermarketów sprzedaje teraz swoje własne marki.

Zboża na śniadanie

Morrisons NuMe Chewy Batoniki zbożowe, batony Asda Good & Counted, bary zdrowego życia Tesco, batony Aldi Harvest Morn Benefit, batony K Chewy Delight i batony Weatabix Oaty to tylko niektóre z dostępnych, więc rozejrzyj się. Jak zawsze sprawdź, czy na stronie Slimming World lub aplikacji znajdują się wartości synów, a liczba barów to Twój dodatek HEB.

Spadłeś z wozu i potrzebujesz motywacji lub chcesz pomóc innym w ich podróży?

Nasza grupa na Facebooku rozwija się z dnia na dzień. Jeśli jeszcze się nie połączyłeś, idź tam i spójrz. Nie chcesz przegapić zabawy, prawda?

Możesz znaleźć inspirację, jakiej potrzebujesz od naszych wspaniałych członków. Jeśli już dołączyłeś, czemu nie zaprosić znajomych, którzy mogą uznać to za pomocne?

Twój wybór płatków

Głosy: 23
Ocena: 4
Ty:
Oceń ten przepis!

Czas gotowania

część 2 minuty 0 minut

Weight Watchers

Odchudzający świat

159 kcal Różne

Smart Points (Flex / Freestyle)

Różne
Na porcję Na porcję Na porcję
SKŁADNIKI
Proszę nie robić zrzutów ekranu. Te przepisy są często aktualizowane!
jeśli podczas drukowania pojawi się pusty ekran, otwórz stronę w przeglądarce, a nie w aplikacji Facebook.

INSTRUKCJE
  1. Odmierz wybrane zboże i mleko lub substytut mleka
  2. Przygotuj płatki, tak jak lubisz, używając swojego HEA, jogurtu, owoców, cokolwiek chcesz

Jeśli stworzysz ten przepis, zrób zdjęcie i dodaj go #pinchofnom - Uwielbiamy oglądać twoje kreacje na Instagramie, Facebooku i Twitterze!

UWAGI ODBIORCZE
WAŻNA INFORMACJA

Podane wartości synonimów są poprawne w chwili pisania, ale nie zawsze mogą być dokładne.

Ta strona internetowa jest NIEOFICJALNA, aw części NIE jest częścią lub przedstawicielem Slimming World.

Nie jesteśmy szkoleni przez Slimming World ani nie jesteśmy upoważnieni do udzielania porad dotyczących odchudzania. Wszelkie porady tutaj podane nie powinny zastępować porady konsultanta Slimming World.

Najlepiej byłoby sprawdzić w świecie odchudzania najbardziej aktualne wartości Synów używając oficjalnych zasobów takich jak; kalkulator Syns, Syns Online na LifelineOnline lub dzwoniąc do Gorącej Linii Synów (0906) 851 8518.

Chociaż pinchofnom.com stara się dostarczyć dokładnych informacji o wartości odżywczej, liczby te należy traktować jako szacunkowe. Różne czynniki, takie jak typy produktów lub zakupione marki, naturalne wahania świeżych produktów oraz sposób przetwarzania składników, zmieniają skuteczne informacje o wartości odżywczej w danym przepisie. Pod żadnym pozorem firma pinchofnom.com nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z zależności od informacji o wartości odżywczej.

Uprzejmie prosimy o udostępnienie tego przepisu za pomocą przycisków udostępniania, a nie za pomocą zrzutów ekranu.

Ponieważ nasze przepisy zmieniają się często zgodnie ze zmianami wartości synonimów, chcemy zapewnić, że są one zawsze tak dokładne, jak to tylko możliwe.

Jeśli używasz lub odtwarzasz nasze przepisy, uprzejmie prosimy:

  • Że przypisujesz nam nie tylko zrzut ekranu, ale także link do naszego oryginalnego posta
  • Nie powielacie przepisu w całości
4.4
Średnia ocena: 39
5
12
4
3
3
1
2
1
1
0