4 potężne metody, aby pozbyć się man Boobs Fast | Rzeźbienie w klatce piersiowej

Większość facetów z ludzkimi cyckami ma ten ukryty strach, że pod koniec dnia, Chirurgia, to jedyny sposób, żeby kiedykolwiek pozbyli się swoich męskich cycków.

To dlatego, że wkładają cały wysiłek we wszystkie NIEWŁAŚCIWE RODZAJE ĆWICZEŃ!

Oni wychodzą i mówią: "Hej, włożyłem cały ten wysiłek, trenowałem 2 godziny dziennie, 6 dni w tygodniu przez 2 lata, i nadal NIE widzę żadnych rezultatów, co daje?"

Wielu facetów również ma doświadczenie odpoczynek ich ciała odchudzają się, a ich klatka piersiowa pozostaje taka sama.

Widzisz, jeśli chodzi o utratę ludzkich piersi, to nie chodzi o to, jak dużo ćwiczyć, jak mocno się naciskasz lub ile godzin treningu wkładasz. Wszystko zależy od treningu mądry, i…

Wiedząc, jak jeść, ćwiczyć i żyć w sposób, który pobudza twoje ciało do spalania większej ilości tłuszczu w klatce piersiowej niż tłuszczu w reszcie ciała.

Jednym z ważnych powodów, dla których mężczyźni uprawiają męskie cycki, jest wysoki poziom żeńskiego hormonu estrogenu w organizmie i / lub niski poziom męskiego hormonu testosteronu.

Kiedy trening, dieta i styl życia koncentrują się na zmniejszaniu poziomu estrogenu i zwiększaniu poziomu testosteronu w organizmie, to wtedy dochodzi do dużych zmian, w ten sposób pozbędziesz się naturalnie swoich ludzkich cycków i możesz to zrobić bez konieczności codziennego treningu. , bez głodzenia się i bez konieczności unikania wszystkich ulubionych potraw.

Stracisz swoje męskie cycki najszybszy jeśli połączysz następujące metody kradzieży boobów dla 4 osób:

# 1: Lose Man Boobs With Weight Training

Treningi siłowe pomogą Ci stracić swoje męskie cycki na trzy różne sposoby:

  1. Po pierwsze pomagają rozwijać mięśnie, co może pomóc zmniejszyć wygląd ludzkich cycków.
  2. Co ważniejsze, trening oporowy (zrobiony we właściwy sposób) zwiększa poziom testosteronu w twoim ciele.
  3. Posiadanie większej masy mięśniowej zwiększa podstawową przemianę materii (BMR), która pomaga spalić więcej tłuszczu w spoczynku.

4 Zasady treningu wagowego na zgubione cycki

Zasada # 1: Trzymaj się zakresu rep, który jest najlepszy w podnoszeniu poziomu testosteronu

Wierzcie lub nie, nie chodzi o podnoszenie najcięższych ciężarów. Nie chodzi też o odczuwanie "pompy" poprzez podnoszenie lekkiej wagi przez dziesiątki wyczerpujących powtórzeń.

Badania pokazują, że żadne rodzaje treningu nie stymulują uwalniania testosteronu, ani nie prowadzą do nadmiernego wzrostu mięśni lub utraty tłuszczu.

Powodem, dla którego pompki nie działają, jest to, że nie zapewniają wystarczającego oporu. Lepszym sposobem na zrobienie pompek byłoby zrobienie ich podczas noszenia plecaka pełnego ciężarków.

Badania sugerują, że dostajesz największy testosteron, gdy podnosisz ciężar, który jest wystarczająco ciężki, aby pozwolić ci zrobić około 3-4 zestawów po 6-12 powtórzeń.

Zasada # 2: Trenuj plecy tak samo, jak trenujesz klatkę piersiową.

Możesz używać ćwiczeń takich jak obciążone pompki, spadki, prasowanie na szyję i podkręcanie pompek do trenowania klatki piersiowej. Ale dla faceta z ludzkimi cyckami równie ważne jest trenowanie górnej części pleców.

Jeśli trenujesz tylko klatkę piersiową, ramiona zostaną pociągnięte do przodu, co da ci zgarbiony wygląd, który może sprawić, że twój mężczyzna wygląda jak cycuszki większy!

Trening górnego grzbietu jest kluczem do opracowania szerokiej klatki piersiowej. Mięśnie górnej części pleców odciągają ramiona i odgrywają większą rolę w zwiększaniu szerokości górnej części ciała niż mięsień piersiowy mięśnia klatki piersiowej.

Zasada # 3: Wytrenuj największe mięśnie twojego ciała, aby uzyskać największy boost testosteronu.

W celu uzyskania największego boostu testosteronu w treningu siłowym, ważne jest również trenowanie największych mięśni w twoim ciele - mięśnie czworogłowe, ścięgna udowe i pośladki, które znajdują się w twoich nogach i pośladkach.

Ćwiczenia stymulujące te mięśnie to przysiady ze sztangą, wyciskanie nóg i martwy ciąg.

Zasada # 4: Trzymaj się jednego lub dwóch dobrych ćwiczeń na część ciała.

Nie słuchajcie tych wszystkich facetów, którzy dają ci dwadzieścia różnych ćwiczeń na klatkę piersiową - prasy na zakręcie, prasy opadania, płaską ławkę, pochylanie, spadanie i płaskie hantle, skrzyżowania kabli, przednie podwyżki, pulowery ... z tego, co mam Zauważyłem, że przetrenowanie klatki piersiowej naprawdę nigdzie nikogo nie dostarczy.

Sekretem jest trzymanie się jednego do dwóch dobrych ćwiczeń klatki piersiowej, a nawet rzeczy z jednym lub dwoma dobrymi ćwiczeniami górnych pleców i jednym dobrym ćwiczeniem nóg.

# 2: Blast Booty z HIIT

Wszędzie, gdzie patrzę, ludzie robią wszystko, co dzieje się z powodu układu krążenia.

Zgodnie z konwencjonalną mądrością, musisz biegać w strefie spalania tłuszczu tak długo, jak to możliwe, aby spalić jak najwięcej tłuszczu. Im dłużej biegniesz, tym więcej tłuszczu tracisz. Ale tu jest problem ...

Badania pokazują, że sportowcy wytrzymałościowi mają niższy poziom testosteronu niż nawet średnia Leniuch który w ogóle nie wykonuje ćwiczeń.

Powód, dla którego wielu facetów przegrywa waga z konwencjonalnym cardio, ale nie tracą tłuszczu w klatce piersiowej, ponieważ kardio zabija poziom testosteronu.

Ale co jeśli możesz zrobić cardio w sposób, który nie tylko doładowania testosteron, ale także programuje twoje ciało, by spalać tłuszcz w klatce piersiowej przez wiele godzin po trening?

Cóż, badania wykazały, że trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT) właśnie to robi.

Wyższy poziom testosteronu może być powodem, dla którego sprinterzy są bardziej muskularni, rozdarci i rozdrobnie niż sportowcy wytrzymałościowi.

Natknąłem się na kilka niepublikowanych badań, szczególnie od Dr Al Sears, autorki znanej książki "P.A.C.E.12 minutowa rewolucja fitness ", która sugeruje, że możesz poświęcić znacznie mniej czasu i znacznie mniej pracy na protokół HIIT i uzyskać więcej utraty tłuszczu niż protokół treningu wytrzymałościowego, który zajmuje godzinę lub więcej z twojego dnia, 5 -7 dni w tygodniu.

Zaletą HIIT jest to, że możesz włożyć kilka minut wysiłku przez 3 dni w tygodniu i uzyskać wspaniałe wyniki, zarówno pod względem utraty i redukcja man-boob.

Chodzi o to jakość ćwiczenia, a nie ilość. I dzięki Bogu za to, ponieważ nie wiem jak ty, ale jestem zapracowanym facetem i naprawdę nie mam czasu na ćwiczenia 2 godziny dziennie.

4 kroki do utraty męskich cycków dzięki HIIT

Krok 1: Użyj ćwiczeń sercowo-naczyniowych, takich jak bieganie, pływanie lub jazda na rowerze.

HIIT zwiększa testosteron poprzez inny (choć nakładający się) mechanizm treningu siłowego. Tam, gdzie trening siłowy polega bardziej na mikrourazie mięśni, aby zwiększyć testosteron, HIIT polega bardziej na akumulacji mleczanu.

Badania pokazują, że im większa akumulacja mleczanu podczas HIIT, tym większy wzrost testosteronu po wysiłku.

Ćwiczenia sercowo-naczyniowe, takie jak bieganie, pływanie i jazda na rowerze, są najlepszymi ćwiczeniami dla akumulacji mleczanu w całym ciele.

Krok 2: Pchnij się w szybkim tempie przez 20-60 sekund.

Kluczem jest iść w tempie anabolicznym, gdzie czujesz, że twoje uda płoną z powodu gromadzenia się mleczanu. Dyskomfort palenia twoich ud jest niezbyt przyjemny, ale wiem, że im bardziej moje uda się palą, tym większa dawka testosteronu, którą otrzymam po treningu, więc dorastałem, by cieszyć się tym uczuciem.

Jak szybko należy iść?

Cóż, twoja najwyższa maksymalna prędkość nie jest czymś, co możesz utrzymać bardzo długo. Możesz osiągnąć i utrzymać wyższą maksymalną prędkość podczas 10-sekundowego sprintu, niż podczas 20-sekundowego sprintu.

Jeśli spróbujesz osiągnąć maksymalną prędkość podczas 30-sekundowego sprintu, szybko zwolnisz i zakończysz większość tego sprintu w tempie aerobowym, co jest bezużyteczne.

W praktyce musisz odkryć najwyższą prędkość, jaką możesz utrzymać podczas sprintu o określonej długości. Z natury prędkość, którą utrzymasz podczas sprintu 60 sekund, będzie niższa niż podczas sprintu trwającego 30 sekund.

Krok 3: Następnie odpocznij lub zwolnij przez 2-4 minuty.

Odpoczynek jest ważny. Jeśli nie odpoczniesz wystarczająco długo, twoje późniejsze sprinty będą miały charakter bardziej aerobowy niż beztlenowy, więc nie uzyskasz pełnych korzyści z maksymalnego uwalniania testosteronu i redukcji boobów człowieka.

Odpoczywaj zbyt długo z drugiej strony, a nie będziesz czerpać korzyści ze skumulowanego gromadzenia się mleczanu. Badania pokazują, że wiele sprintów z krótkimi przerwami na odpoczynek skutkuje większą akumulacją mleczanu niż wiele sprintów z długimi okresami odpoczynku.

Proponuję odpoczywać na tyle długo, aby móc odzyskać oddech, aby móc wykonać kolejny szybki bieg w beztlenowym tempie, ale nie spocząć tak długo, aby czuć się w pełni odzyskanym. Rozpocznij następny sprint przed chwilą znów zaczynasz czuć się normalnie.

Krok 4: Powtórz dla 3 do 7 zestawów.

Badania pokazują, że 3 zestawy są wszystkim, czego potrzebujesz do prawie maksymalnego wzrostu mleczanu. W miarę postępów w tego typu treningach możesz zrobić więcej zestawów. Ale nie sugerowałbym, żebyś robił więcej niż 7 zestawów, ponieważ ryzykujesz przetrenowanie, które może zmniejszyć twoje poziomy testosteronu.

# 3: Zjedz swoją drogę do man Boob-Free Chest

Dobrze, mówię o diecie jako ostatniej, ponieważ większość ludzi nudzi się dietą. Ale poważnie, jeśli Twoja dieta nie jest w odpowiednim miejscu, żadna ilość ćwiczeń nie pomoże.

Trzymaj się tych 4 zasad diety, aby stracić męskie cycki, a będziesz na dobrej drodze do płaskiej klatki piersiowej.

4 Zasady żywienia dla zgubionych facetów

Zasada # 1: Unikaj zarówno cukrów, jak i węglowodanów na bazie ziaren, takich jak ryż, makaron i wszystko, co zawiera mąkę - np. makaron, ciasta, ciastka i chleb.

Wiemy, że cukry i węglowodany oparte na ziarnach powodują wzrost poziomu insuliny.

Insulina jest najważniejszym hormonem magazynującym tłuszcz w organizmie.

Twoje ciało NIE MOŻE przechowywać tłuszczu bez insuliny. Im więcej insuliny w organizmie, tym lepiej organizm magazynuje tłuszcz.

A jeśli to nie było wystarczająco złe, kiedy w twoim systemie jest dużo insuliny, twoje ciało nie jest w stanie palić się jakiegokolwiek tłuszczu - ponieważ insulina hamuje enzymy spalające tłuszcz w twoim ciele. Twoje ciało kończy się rozbijaniem tkanki mięśniowej na energię.

Nic więc dziwnego, że większość poważnych kulturystów stosuje dietę o niskiej zawartości węglowodanów. Heck, ci faceci nawet się nie przyjmą guma do żucia chyba że nie zawiera cukru.

Kolejnym problemem związanym z cukrami i węglowodanami opartymi na ziarnach są badania pokazujące, że obniżają one poziom testosteronu.

Powszechnie wiadomo, że mężczyźni z cukrzycą typu II mają niski poziom testosteronu. Dzieje się tak dlatego, że ich komórki stają się odporne na insulinę, więc ich trzustka wydziela więcej insuliny, aby spróbować siła komórki reagują. Ta dodatkowa insulina unosząca się nie tylko sprawia, że ​​są grube, ale także zabijają poziom testosteronu.

Tak więc, jedną z zasad żywieniowych dla wszystkich ludzi cierpiących na boob, jest dieta o niskiej zawartości węglowodanów. Unikaj obu cukrów i węglowodany na bazie ziaren, takie jak ryż, makaron i wszystko, co zawiera mąkę - ciasta, ciastka, pieczywo, płatki śniadaniowe i tym podobne.

Jedyne węglowodany, które naprawdę powinien jeść to owoce i warzywa.

Zasada # 2: Jedz dużo warzyw i owoców z umiarem.

Oczywiście, większość warzyw składa się głównie z węglowodanów, ale jest to dobry forma węglowodanów, która to powoduje nie zwiększ poziom insuliny, dzięki wszystkiemu, co z tym związane.

W warzywach jest dobrze, że są bardzo bogate w składniki odżywcze. Niezliczone mikroelementy w warzywach zmniejszają stres oksydacyjny w organizmie, co podnosi poziom testosteronu. Warzywa zawierają również związki, które pomagają zmniejszyć działanie estrogenu na organizm.

Szczególnie silne są ciemnozielone warzywa, takie jak sałata rzymska, spinache, jarmuż, warzywa collard i brokuły.

Owoce też są dobre, ale są bardziej słodkie, więc obserwuj swoje spożycie. Trzymaj się mniej dojrzałej odmiany, więc zamiast zielonych żółtych zielonych bananów i pikantnych zielonych jabłek zamiast słodkich czerwonych.

Zasada # 3: Jedz orzechy, awokado, ostrygi i tłuste kawałki organicznej wołowiny, aby zwiększyć poziom testosteronu.

Samo jedzenie warzyw to za mało.

Badania pokazują, że ludzie, którzy jedzą dietę o wysokiej zawartości błonnika, która ma niską zawartość tłuszczu, mają niski poziom testosteronu. Jednym z ważnych powodów jest to, że podstawowym budulcem testosteronu jest cholesterol w diecie, który pochodzi z tłuszczu.

Cholesterol i nasycony tłuszcz zostały demonizowane we współczesnym społeczeństwie i ze wszystkich złych powodów. Dziś jest wielki ruch, w którym prawda zostaje ostatecznie ujawniona - fakt, że zdrowe źródła tłuszczów nasyconych i cholesterolu nie są dla ciebie złe.

Jedzenie cholesterolu nie podnosi poziomu cholesterolu we krwi. To nie prowadzi do wczesnego grobu.

Faktem jest, że twoja wątroba produkuje 80% cholesterolu we krwi. Dieta o wysokiej zawartości cholesterolu powoduje, że wątroba obniża własną produkcję cholesterolu, więc poziom cholesterolu we krwi pozostaje taki sam. Co powoduje wzrost poziomu cholesterolu we krwi to niezdrowy dieta z zły tłuszcze z niezdrowej żywności oraz dieta pełna cukrów i węglowodanów na bazie zbóż.

Również spożywanie tłuszczów nasyconych nie powoduje otyłości. Rolnicy nie żywią tłuszczu z bydła, aby je przytyć, karmią je ziarna aby były grube.

Węglowodany powodują otyłość, a nie tłuszcz.

Czemu?

Ponieważ powoduje to tłuszcz w diecie zero wydzielanie insuliny, a jak wiemy, twoje ciało nie może przechowywać tłuszczu bez insuliny. Dzieje się tak, gdy jesz zbyt dużo węglowodanów, które uwalniają insulinę, i te węglowodany przekonwertowany aby tłuszcz był przechowywany w twoim ciele.

Zdrowe źródła tłuszczu, które zwiększają poziom testosteronu, obejmują orzechy, awokado, ostrygi, tłuste ryby, surowe nabiał ze zwierząt hodowanych na pastwiskach, jaja z chowu wolnowybiegowego i tłuste kawałki organicznej wołowiny.

Zasada nr 4: Obserwuj spożycie alkoholu, zwłaszcza piwa.

Badania zasiewają, że spożycie alkoholu zwiększa aktywność estrogenową w twoim ciele.

Twoja wątroba odgrywa kluczową rolę w eliminacji estrogenów z organizmu. Kiedy twoja wątroba zajęta jest przetwarzaniem alkoholu, nie może również wyeliminować estrogenów. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy pijesz trochę alkoholu, ale gorzej, jeśli pijesz dużo.

Piwo jest szczególnie złe, ponieważ zawiera chmiel, który jest silnym fitoestrogenem. Faceci nie tylko rosną na brzuchu, ale także rosną piwne cycki!

# 4: Weź suplement kurczący się Boobu

Jest cały ładunek zdradliwych pigułek "ginekomastii" w Internecie, które kosztują rękę i nogę w miesięcznych opłatach. Wypróbowałem ich wszystkich, a nie jednego, który spełnił obietnicę.

W końcu, co działało, było kilka niedrogich, całkowicie naturalnych suplementów, o których wiadomo, że zmniejszają wpływ żeńskiego hormonu estrogenu na organizm. Spośród nich najpotężniejszym odkryłem do tej pory jest indyjski kurkuma przypraw.

4 powody, dla których kurkuma może pomóc stracić męskie cycki

Powód 1: Blokuje estrogen na poziomie komórkowym.

Kurkumina z kurkumy ma więcej literatury opartej na dowodach, co wspiera jej stosowanie przeciwko rakowi niż jakikolwiek inny składnik odżywczy. Jednym z wielu sposobów, w jaki bije raka, jest blokowanie estrogenu. W rzeczywistości badania pokazują, że kurkuma jest tak samo potężna jak (jeśli nie jeszcze potężny niż) lek tamoksyfen medyczny blokujący estrogen, i robi to bez żadnych toksycznych efektów ubocznych.

Tamoksyfen jest numerem jeden lekiem do zmniejszania męskich piersi i jest bardzo skuteczny. Jeśli kurkuma jest co najmniej tak samo skuteczna jak tamoksyfen w blokowaniu estrogenu, nie ma w tym nic złego w tym, że pomoże Ci to stracić ludzkie cycki.

Powód 2: Poprawia wątrobę w metabolizmie i wydalaniu estrogenu z organizmu.

Twoja wątroba dezaktywuje ponad 50% estrogenów w twoim ciele. Kurkumina w kurkumy odwraca uszkodzenia wątroby i maksymalizuje zdrowie wątroby, poprawiając wątrobę w usuwaniu estrogenu z organizmu.

Powód 3: Kurkuma jest silnym środkiem przeciwzapalnym.

Możesz stracić swoje męskie cycki, jeśli wszystko, co robiłeś, skupiało się na zmniejszaniu przewlekłego stanu zapalnego w twoim ciele. Zapalenie wiąże się z wysokim stosunkiem estrogenu do testosteronu, co powoduje mrowienie u ludzi.

Przewlekłe stany zapalne powstrzymają cię przed utratą swoich ludzkich piersi.

Badania pokazują, że zapalenie może zmniejszyć produkcję testosteronu zarówno na poziomie mózgu (gdzie dostajesz ten pierwszy sygnał do produkcji testosteronu) i na poziomie jąder (gdzie faktycznie produkuje się testosteron).

Powód 4: Zmniejsza oporność na insulinę.

Jeśli jesteś odporny na insulinę, masz wysoki poziom insuliny w krwi. Insulina i testosteron są wytwarzane z tych samych bloków budulcowych, co oznacza, że ​​gdy jeden z tych hormonów jest wysoki, drugi jest niski. Badania wykazują bezpośredni związek między opornością na insulinę a testosteronem. Im bardziej jesteś odporny na insulinę, tym niższy poziom testosteronu.

Poprzez zmniejszenie oporności na insulinę, kurkuma zmniejsza poziomy insuliny w krążeniu, co nie tylko pomaga schudnąć, ale także pomaga zwiększyć poziom testosteronu, pomagając w ten sposób pozbyć się swoich piersi.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak kurkuma może pomóc Ci stracić swoje męskie cycki w tym artykule:

https://chestsculpting.com/turmeric-for-getting-rid-of-man-boobs/

Jeśli chcesz zacząć stosować suplement kurkumy, oto ten, który jest obecnie moim ulubionym za pozbycie się ludzkich piersi i opuchniętych sutków u moich klientów:

https://chestsculpting.com/links/turmeric.php

The Mądry Approach To Losing Man Boobs

Pozbycie się ludzkich piersi nie musi być trudne. Całkowicie nie zgadzam się z całą teorią "bez bólu bez zysku". Próbowałem już całego podejścia "bólu" i uwierz mi, że nie działa tak dobrze jak mądry podejście. Inteligentne podejście to podejście, które bierze pod uwagę sposób działania ciała i stymuluje go w taki sposób, jaki jest wiadomo, że osiąga wyniki

Możesz stracić dwa centymetry tłuszczu w klatce piersiowej w ciągu zaledwie dwóch tygodni, jeśli skupisz się tylko na podniesieniu poziomu testosteronu i redukcji estrogenu. Robisz to podnosząc ciężary, robiąc krótkie treningi o wysokiej intensywności, przechodząc na niską zawartość węglowodanów, jedząc suplementy testosteronu i biorąc dobry suplement zmniejszający boob.

Czy wiesz na przykład, że twój poziom testosteronu byłby lepszy, gdybyś spał 2 dodatkowe godziny dziennie, zamiast spędzać te 2 godziny na cardio?

To hormony i substancje chemiczne w twoim ciele decydują o tym, jak wyglądasz. Wiesz, jak niektórzy są po prostu naturalnie szczuplejsze i bardziej muskularne od ciebie? Ci faceci mają lepsze geny niż przeciętny facet z ludzkimi cyckami. Chociaż nie możesz zmienić swoich genów, twoje geny wywierają wpływ na twoje ciało hormony, a dobra nowina to ty mogą zmienić swoje hormony.

Facet, który jest naturalnie rozdarty, naturalnie wytwarza niższe poziomy insuliny i prawdopodobnie ma wyższy poziom wyjściowego testosteronu i niższy poziom estrogenu. Dzięki odpowiednim zmianom stylu życia możesz osiągnąć ten sam efekt Twój ciało. Obniż poziom insuliny i estrogenu, zwiększ poziom testosteronu, a twoje ciało zmieni się samo.

Sekret przegrywania facetów jest prosty, to prawda To…

Sekret przegrywania męskich cycków polega na naprawie hormonów. Zaufajcie mi, kiedy uporządkujecie swoje hormony, transformacja w waszym ciele wyda się prawie automatyczny.

Do tej pory miałem setki odpowiedzi od facetów, którzy stracili swoje męskie cycki za pomocą moich metod. Powiedzieli mi, że ich klatka piersiowa nagle zaczęła się spłaszczać, prawie tak, jakby zdarzyło się to nie na niebiesko.

Oto co powiedzieli mi niektórzy z moich poprzednich klientów:

"Jako dziecko zawsze byłem chudy i miałam męskie cycki, co było naprawdę kłopotliwe. Dajesz mi nadzieję, że jest sposób na przezwyciężenie tego.

Dzięki waszym informacjom (dieta i ćwiczenia) jestem w miejscu, w którym czuję się pewnie chodząc bez koszuli.

Odszedłem od "nienawidzenia" mojej klatki piersiowej do "polubienia" mojej klatki piersiowej "

... Ricky Bogema

"Zrobiłem wszystko w przegranym boobs człowieka naturalnie przewodnik przez około tydzień dać lub wziąć dzień i już wyniki. Zmieniłem dietę na całkowicie niską ilość węglowodanów, między 50-100 carbs dziennie, a jedząc głównie białka i warzywa. Mogę faktycznie poczuć moje efekty testosteronu, jak sądzę. "

... Chris Emberley

Sir, ja też mam ulepszenia na moim ludzkim boobs, odkąd zacząłem brać kurkuma. W połączeniu z dietą niskotłuszczową o niskiej zawartości tłuszczu to naprawdę działa z zaledwie dwa miesiące moje cycki człowieka jest mniejsza w porównaniu do ostatnich dwóch miesięcy. Moi rówieśnicy i rodzina zauważyli wyniki, z którymi jestem dzisiaj dużo bardziej pewny siebie.

... Ernie John

Czasami sekretem jest cięcie plecy na treningu i jedz jeszcze, ale więcej dobrze żywność. Kiedy uzyskasz właściwą równowagę, jest to kiedy pozbycie się swoich męskich cycków nagle stanie się czymś, co wydaje się samo przez się.

Gdzie możesz dowiedzieć się więcej o utracie manów Naturalnie?

O wiele więcej jest tracić boobs niż tylko zawartość tego artykułu. Z biegiem lat, jako osobisty trener, który specjalizuje się w pomaganiu facetom w stracie męskich cycków, pomogłem tysiącom facetów uniknąć noża chirurga, pozbawiając się ich męskich cycków za pomocą naturalny metody.

Mój stary klient, John, jest doskonałym przykładem tego, jak można przejść od posiadania dużych męskich cycków z napuszonymi sutkami, do bycia w płaskiej klatce piersiowej w ciągu kilku tygodni, i jak można to zrobić bez głodzenia się i bez spędzania godzin na siłowni prawie codziennie.

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, jak pozbyć się swoich piersi, jest sprawdzenie, jak John zrobił to tutaj:

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak John stracił swoje męskie cycki w 67 dni

Dziel się miłością!

  • 93
  • 19
  • 6
4.3
Średnia ocena: 25
5
11
4
5
3
2
2
3
1
1