Koktajle zastępujące posiłek | Bodytrim

Kluczem do skutecznego odchudzania i utrzymywania wagi jest dokonywanie prostych zmian w diecie i stylu życia, które są zrównoważone i dostosowane do Ciebie. Zastrzyki zastępujące posiłek bodytrim pomagają uprościć dietę podczas początkowej części programu, a następnie pracujemy nad budowaniem zdrowych i zrównoważonych nawyków związanych ze stylem życia. Przekąski zastępujące posiłki Bodytrim są zrównoważone pod względem odżywczym, łatwe do przygotowania i smaczne.

Przekąski zastępujące posiłek Bodytrim są kluczową cechą naszego programu odchudzania, który zapewnia proste i trwałe wskazówki i narzędzia, które pomogą Ci odnieść sukces w podróży odchudzającej. Koktajle zastępujące posiłek, formułowane z wysokiej zawartości białka, 24 niezbędnych witamin i minerałów oraz źródłem błonnika, są smaczną i wygodną odżywczo opcją posiłku.

Koktajle zastępujące posiłek | Bodytrim

Wyprodukowany w Nowej Zelandii

Dla Twojej wygody Woolworths dostarczył informacje dotyczące produktów i informacji o wartościach odżywczych pokazanych na opakowaniu. Jednakże, ponieważ składniki zmieniają się od czasu do czasu, jest to tylko wskazówka i powinieneś sprawdzić przed skonsumowaniem. Woolworths nie zawsze jest źródłem informacji o produkcie lub odżywce. Woolworths nie zawsze może zapewnić dokładność informacji o produkcie. Jeśli potrzebujesz konkretnych informacji, aby pomóc w podjęciu decyzji o zakupie, zalecamy dalsze zapytania producenta (patrz dane kontaktowe na opakowaniu) lub skontaktuj się z nami pod numerem 1800 000 610.

4.4
Średnia ocena: 38
5
11
4
4
3
1
2
3
1
0