Weight Loss Q & A: Before & After Losing 80 funtów

Ten post może zawierać linki partnerskie. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z moją pełną polityką ujawniania.

Tak, straciłem ponad osiemdziesiąt funtów!

Wielu czytelników pytało o moją utratę wagi, więc podjąłem ich najważniejsze pytania i odpowiedziałem na nie tutaj. Wiem, że osiemdziesięciokilogramowa historia odchudzania może wydawać się trudna do uwierzenia. Tak więc, aby udowodnić, że jestem prawdziwym człowiekiem, postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma zdjęciami :) Zazwyczaj unikałem zawstydzających zdjęć siebie, aby potencjalnie miliony ludzi mogło je zobaczyć, ale w tym przypadku robię wyjątek.

Przed

Weight Loss Q & A: Before & After Losing 80 funtów Weight Loss Before & After Incredible historia motywacji i utraty wagi! Kobieta powyżej czterdziestki, która straciła ponad 80 funtów na diecie keto! Dowiedz się, jak to zrobiła i zobacz, jak zmienia się jej ciało! Ekstremalna utrata wagi! # weightloss #fitness # weightlossbeforeandafter

Pamiętajcie, że przed tym wydarzeniem straciłem około dwudziestu funtów! Tak. To zdjęcie "Przed" jest po. Nie mogę znaleźć wcześniej tego zdjęcia, ponieważ unikałem kamer lepiej niż naboi! Straciłem około 15-20 funtów przed tym wydarzeniem. Ta utrata wagi dała mi pewność, że muszę wziąć udział w weselu mojego przyjaciela w tej bardzo źle dopasowanej krótkiej sukience.

Wszyscy ... Myślałem, że wyglądam tak dobrze tej nocy.

Po

Weight Loss Before & After Incredible historia motywacji i utraty wagi! Kobieta powyżej czterdziestki, która straciła ponad 80 funtów na diecie keto! Dowiedz się, jak to zrobiła i zobacz, jak zmienia się jej ciało! Ekstremalna utrata wagi! # weightloss #fitness # weightlossbeforeandafter

Czy to tylko ja, czy mój mąż wygląda lepiej z wiekiem? Jak to jest sprawiedliwe? W każdym razie ... To jest moje prawdziwe zdjęcie "Po"! Całkowita utrata masy ciała około 80 funtów !!!

Dlaczego mówię około 80 funtów? Ponieważ nie ważę! Nienawidzę łuski! Oni mnie nienawidzą. To jest rzecz.

Zazwyczaj otrzymuję te pytania od czytelników i przyjaciół na temat mojej utraty wagi. Nigdy nie mam dość odpowiadania na nie!

Czy miałem operację utraty wagi?

Nie. Zszywanie żołądka, nie obejście! Bez operacji odchudzającej!

Miałem operację plastyczną usunięcia luźnej skóry. (Po tym, jak pierwszy raz poszedłem z keto i moja dramatyczna utrata wagi po ciąży pozostawiła mnie z grubą, luźną skórą brzucha.)

Nie wstydzę się tego i nie powinieneś też. Zdarza się.

Jaki rodzaj diety pracował?

Weight Loss Before & After Incredible historia motywacji i utraty wagi! Kobieta powyżej czterdziestki, która straciła ponad 80 funtów na diecie keto! Dowiedz się, jak to zrobiła i zobacz, jak zmienia się jej ciało! Ekstremalna utrata wagi! # weightloss #fitness # weightlossbeforeandafter

Zawsze wahałem się, gdy zadawano mi to pytanie, ponieważ uważam, że nie ma czegoś takiego jak idealna dieta. Wszyscy mamy różne typy ciała i indywidualne potrzeby zdrowotne.

Kiedy zdecydowałem, że stracę wagę, wypróbowałem kilka różnych planów. Początkowo robiłem Weight Watchers, i to pomogło, ale zacząłem widzieć znaczące zmiany kiedy przestawiłem się na dietę ketogeniczną.

Jak długo zajęło schudnąć?

Zabranie całej wagi zajęło około roku. Zauważyłem, że gdy nabrałem rozpędu, łatwiej jest podejmować zdrowsze wybory. Jeśli stosujesz dietę ketonową, gdy twoje ciało dostanie się do ketozy, jest to praktycznie niemożliwe do powstrzymania. Jesteś maszyną do spalania tłuszczu, czy ci się to podoba, czy nie!

Jak dużo ćwiczyłeś?

Na początku zrobiłem bardzo mało ćwiczeń, ponieważ byłem fizycznie niezdolny i przyznaję, że byłem zakłopotany widząc się na siłowni.

Tak. Jestem próżny. To nie jedna z moich najlepszych cech, ale hej, jestem jej właścicielem. Stopniowo budowałem swoją wytrzymałość, chodząc trochę każdego dnia.

Potem dołączyłem do siłowni i byłem lekko uzależniony od ćwiczeń.

Teraz ćwiczę w domu. Śledzę te filmy na YouTube HITT WORKOUTS & ARM WORKOUTS w mojej sypialni!

W pewnym sensie pracuję nad moją sprawnością fizyczną! Dopóki moje Skrzydła Nietoperzy nie wrócą - wszystko jest w porządku!

Czy miałeś czas na oszustwo?

Nie, ale miałem oszukujące momenty! Jestem człowiekiem!

Jeśli ktoś mówi, że nigdy nie zawiedli na swojej diecie, kłamią !!!

Najważniejszą rzeczą dla mnie było, aby jedna chwila słabości nie pozwoliła mi porozmawiać o tym wszystkim.

Jak, no cóż, spieprzyłem to, jedząc ten kawałek pizzy, pozwól mi zjeść galon lodów i ukarz się za to, co zrobiłem!

Najlepsze porady dla kogoś zaczynającego się od Square One?

Zacznij już teraz. Nie czekaj do jutra, kiedy nadejdzie odpowiedni moment lub gdy masz na to ochotę.

Uwaga na temat spoilerów: NIGDY NIE POTRZEBUJESZ, ŻE JEST TO !!!!!!!!!!

Po prostu zrób to teraz!!!

Zrób coś dziś, za co będzie ci dziękować w przyszłości!

Czy Word to Your Mother to blog na temat odchudzania?

Tak. I nie. Nie piszę codziennie o mojej utracie wagi. Nikt nie chce słuchać mojej historii w kółko.

Chciałbym przedstawić inne kobiety, które odniosły sukces w leczeniu i osiągają cele zdrowotne i dzielą się swoimi historiami. Myślę, że byłoby to bardziej motywujące niż to, co działo się ze mną w drodze do Wal-Martu.

Wiem, że matkom ciężko jest schudnąć, bo ciężar obiadu - do diabła z każdym posiłkiem - spada na nich, czy to praca w domu, czy pobyt w domu. Staram się im pomóc, dostarczając zdrowe przepisy na utratę wagi, którymi będzie cieszyć się ich rodzina. Lub przynajmniej jedz w pokoju. Nic nie jest gorsze od gotowania posiłku, a dziecko wybiera zamiast tego jeść zboża!

Na nowości od Word to Your Mother obserwuj Heather na Pintereście!

Jeśli chcesz być polecany tutaj, skontaktuj się ze mną pod adresem [email protected]

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

SaveSaveSaveSave

SaveSaveSaveSave

SaveSaveSaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

SaveSave

810 Akcje

Związane z

4.5
Średnia ocena: 21
5
15
4
2
3
1
2
2
1
1