4 NAJLEPSZE jedzenie do spożycia przed snem

4 Jedzenie w porządku Aby zjeść przed snemByć może słyszałeś, że jedzenie przed snem jest wielkim "nie" dla tych, którzy chcą schudnąć. Prawdę mówiąc, zapewne słyszałeś nawet, że jedzenie późno w nocy niewątpliwie spowoduje, że ZMASZ WASZE ... jeszcze gorzej!

No cóż, są dobre wieści i dobrą wiadomością jest to, że nie każde jedzenie, które spożywasz po 19.00, zostanie automatycznie zdeponowane na twoich tyłkach, udach i miłosnych uchwytach.

W rzeczywistości istnieją pewne produkty spożywcze, które można jeść jako przekąski późno w nocy, które mogą rzeczywiście ZWIĘKSZYĆ wyniki fatloss! Kluczem jest wiedzieć, jakie pokarmy jeść, a których unikać, jak postępuje wieczór.

Oto dobra zasada: unikaj węglowodanów przed snem na rzecz wolno trawionego białka o wysokiej jakości.

Zużycie węglowodanów powoduje znaczny wzrost insuliny hormonalnej, co powoduje również przerwy w spalaniu tłuszczu. To recepta na katastrofę późnym wieczorem, kiedy metabolizm się kończy, ale na szczęście białko wolno trawiące nie jest.

Zamiast tego, wolno trawiące się białka dostarczają organizmowi stały dopływ aminokwasów przez całą noc, aby pomóc Ci odzyskać siły po wysiłku i utrzymać spalanie kalorii beztłuszczowej masy mięśniowej.

Oto niektóre z moich najlepszych opcji przed snem:

1. Białko z Białego Mięsa (nie czerwone mięso) - Białkowe źródła białka zwierzęcego, takie jak kurczak i indyk, są doskonałym wyborem przed posiłkiem, ponieważ trawią powoli i mają bardzo niskie wydzielanie insuliny. Źródła te promują również uwalnianie innego hormonu, glukagonu, który pomaga organizmowi w rozkładaniu zmagazynowanych węglowodanów i tłuszczu w ciele, aby zostać spalonym dla energii ... Podwójnej wygranej! Czerwone mięso ma znacznie wyższą odpowiedź insulinową, więc najlepiej tego unikać wieczorem.

2. Twarożek - Twarożek jest bardzo powolnym trawieniem i okrywa żołądek, by być zasymilowanym przez organizm przez wiele godzin. Jako białko stymuluje również uwalnianie glukagonu; solidny wybór przed snem. Tylko upewnij się, że używasz zwykłego twarogu, a nie smakowych odmian z dodatkiem cukrów.

3. Zielone warzywa - chociaż nie są uważane za białko, nie zawierają praktycznie żadnych kalorii, są bogate w błonnik i są bardzo sycące. Często, gdy dostaję późno w nocy głód, jem dużą miskę zielonych warzyw i to całkowicie zabija moje pragnienie ... zbawiciela diety!

4. Powolne trawienie, tłusty białko o niskiej zawartości węglowodanów - używam powolnego trawienia białka przed snem dosłownie każdego dnia. Stało się to pewnego rodzaju rytuałem i wspaniałym, smacznym sposobem na zakończenie mojego dnia. Ogromna większość moich klientów urosła również do tego nawyku ... kto nie lubi deseru przed snem? 🙂 Zwykle mieszam shake z masłem migdałowym, aby uzyskać tam zdrowe tłuszcze i, człowieku, dobrze smakuje z odpowiednim białkiem w proszku.

OSTRZEŻENIE: Unikaj stosowania prostego proszku białek serwatkowych przed snem ... badania wykazały, że powoduje więcej uwalniania insuliny niż biały chleb! Zamiast tego potrzebujesz mieszankę rozpuszczalną w czasie, która zawiera mieszankę wolno trawionych białek o wysokiej jakości.

Ciesz się tymi informacjami? Potem pokochasz to:

==> SHOCKING "Cheat" Pokarmy, które PŁUKAJĄ swój brzuch >>

Dobrze dziś wykorzystaj te wskazówki!

4.1
Średnia ocena: 30
5
14
4
3
3
2
2
2
1
0