Czy noszenie paska do depilacji pomaga spalać tłuszcz brzuszny podczas ćwiczeń?

W większości drogerii, megastore i sklepów internetowych powinieneś być w stanie znaleźć pas do ćwiczeń w talii za mniej niż dwadzieścia dolarów. Dziesiątki firm tworzą jakąś formę niedrogich, uniwersalnych przyrządów. Według niektórych szacunków urządzenia te generują każdego roku miliony dolarów sprzedaży i nic dziwnego. Jeśli uważasz, że reklamy, wszystko co musisz zrobić, to nosić jeden, aby schudnąć podczas pracy. Prawdą jest, że pod pewnymi względami możesz stracić na wadze - ale jeśli masz nadzieję spalić tłuszcz z brzucha, możesz być rozczarowany.

Ty oddychasz, pas nie

Pewnie, możesz oddychać ciężko podczas ćwiczeń, ale pasek do obcinania pasa wykonany z nieporowatej gumy syntetycznej nie będzie w ogóle oddychać. Podczas wysiłku, każdy pot, który wytworzysz, zostanie uwięziony przez neoprenową tkaninę okręconą wokół talii. W rzeczywistości nie pocisz się więcej niż bez paska, ale pot, który generujesz, będzie zbierać się i gromadzić, dopóki nie zdejmiesz ubioru. Możesz doświadczyć chwilowego nieznacznego zmniejszenia masy wody, a nie tłuszczu z brzucha, a to będzie trwało tylko do momentu nawodnienia z następnym napojem.

Pozory mogą mylić

Kobiety często noszą ubrania kompresyjne, takie jak gorsety i majtki, aby stworzyć złudzenie szczuplejszej sylwetki. Pasy do podciągania pasów działają w ten sam sposób, owijając i ściskając brzuch, tymczasowo rozprowadzając skórę, aby wyglądać na cieńszą. Zgodnie z kliniką Mayo, nosząc opaskę, można poprawić wygląd i postawę, ale nie wzmocni ona ani nie wzmocni mięśni brzucha. Tylko dieta i ćwiczenia faktycznie spłaszczą twój żołądek.

Utrata wagi to matematyka, nie magia

Amerykańska Rada Ćwiczeń jest dość jasna na ten temat - redukcja miejsc jest mitem. Nie możesz stracić tłuszczu z brzucha, zakładając gizmo lub wykonując niezliczone brzuszki. Aby stracić tłuszcz - niezależnie od tego, czy jest to brzuch, tył, plecy, czy uda - musisz spożywać mniej kalorii niż spalasz. Odbywa się to poprzez kontrolowanie diety. Innymi słowy, musisz spalić więcej kalorii niż zużywasz, czyli tam, gdzie przychodzą ćwiczenia. Funt tłuszczu to odpowiednik około 3500 kalorii. Aby stracić jeden funt w ciągu tygodnia, musisz jakoś wyeliminować 3500 kalorii, czy to poprzez dietę, ćwiczenia czy połączenie obu.

Nie wymaga się talia-trymer

ACE zaleca, aby w połączeniu z dwoma cotygodniowymi treningami siłowymi i utrzymaniem zdrowej diety ćwiczyć - dużo. ACE sugeruje wykonywanie godzinnej aktywności tlenowej - umiarkowanie intensywne pływanie, jogging lub chodzenie - większość dni w tygodniu, aby skutecznie spalić wystarczającą ilość kalorii, aby schudnąć. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz ćwiczyć co 10 minut. Jeśli nadal chcesz, podczas ćwiczeń używaj pasa do trymowania. Nie pomoże ci spalić tłuszczu z brzucha, ale przypomni Ci o wynikach, do których strzelasz i może zmotywować cię do pozostania na dobrej drodze.

4.6
Średnia ocena: 29
5
11
4
4
3
3
2
3
1
0