Oryginalne składniki Dexatrim

Pigułka dietetyczna Dexatrim, opracowana w latach 70. i spopularyzowana w latach 80. XX wieku, jest względną odmianą pomi ędzy dostępnymi bez recepty środkami żywieniowymi. W miarę nasilania się rywalizacji o odżywianie się społeczeństwa przez lata Dexatrim przeszedł szereg zmian, zmieniając jego formułę, aby przedstawić trendy dietetyczne dnia i aktualne informacje medyczne. Oryginalna pigułka stała się kontrowersyjna, gdy w badaniu Yale University School of Medicine odkryto związek między jej zawartością a udarem krwotocznym u kobiet, a Dexatrim wyjął tę receptę z półek sklepowych w 2001 roku.

Wideo dnia

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, czyli FDA, zaczęła ostrzegać przed możliwymi zagrożeniami związanymi z fenylopropanolaminą, czyli z PHP, już w 1984 r., Zgodnie z wewnętrznym dokumentem z Wydziału Oceny Leków OTC w FDA. Lek jest środkiem zwężającym naczynia, przepisywanym pacjentom cierpiącym na alergie, takie jak katar sienny, a nawet przekrwienie związane z przeziębieniem. Działa poprzez zwężenie naczyń krwionośnych, dzięki czemu drenaż przebiega bardziej swobodnie w zatłoczonych miejscach, ale wykazał możliwą do wykazania skuteczność poza etykietą jako środek tłumiący łaknienie. Wczesne leki dietetyczne, w tym Dexatrim, zawierały PHP. FDA w październiku 2000 r. Zapoczątkowała zakaz stosowania substancji dostępnych bez recepty w znieczuleniu ogólnym i tłumiących apetyt.

Podobnie jak większość leków dietetycznych, Dexatrim zawiera "mieszanki ziół", które zdaniem firmy pomagają dietetykom w osiągnięciu celów odchudzających. Kilka ziół w dzisiejszym składzie było już od początku, w tym korzeń lukrecji, ekstrakt kakaowy, kozieradka i wodorosty. Korzeń lukrecji nie ma bezpośredniego związku z żadnymi badaniami dotyczącymi utraty wagi, ale jest łagodnym środkiem przeczyszczającym, który może pomóc dietetykom stosującym dietę o obniżonej kaloryczności. Wyciąg z kakao i kozieradka mogą pomóc ustabilizować poziom cukru we krwi, ale tylko w dawkach o wiele większych niż te zawarte w formule, według Kathleen Goodwin, R.D., w The Diet Channel, internetowej społeczności specjalistów od żywienia i żywienia. Kelp dostarcza większość witamin obecnych w podstawowym, oryginalnym preparacie.

Podstawowymi minerałami w oryginalnej formule Dexatrim są wapń, magnez i chrom. Wapń i magnez nie mają związku z utratą masy ciała, ale w niektórych badaniach okazało się, że chrom jest skutecznym regulatorem insuliny, zgodnie z artykułem w magazynie "About" Karlene Karsta, zarejestrowanego dietetyka. Jest to również ważne w syntezie zarówno tłuszczu, jak i węglowodanów, zgodnie z MedlinePlus, usługą Amerykańskiej Biblioteki Narodowej Medycyny i National Institutes of Health.

Kiedy FDA zablokowała PHP, Dexatrim zastąpił go efedryną do czasu, aż FDA zablokuje tę substancję również w 2003 roku. Od tego czasu składnikiem najbardziej związanym z działaniem zarówno PHP, jak i efedryny jest ekstrakt z gorzkiej pomarańczy. Począwszy od 2010 r., FDA jest niezdecydowany o niebezpieczeństwach ekstraktu z gorzkiej pomarańczy, ale jest w trakcie badania. Kofeina jest obecna od samego początku, ale jej stężenia wzrosły, ponieważ Dexatrim wycofał niektóre z innych aktywnych składników.

LiveStrong Monitorowanie kalorii

Schudnąć. Czuć się świetnie! Zmień swoje życie za pomocą MyPlate by LIVESILNY.COM

4.3
Średnia ocena: 38
5
12
4
5
3
3
2
2
1
1