20 rockowych i metalowych piosenek idealnych do treningu

Niezależnie od tego, czy prowadzisz maraton, budujesz mięśnie, czy po prostu starasz się stracić na wadze, trening jest ponurą aktywnością. Wślizgiwanie się na salę gimnastyczną, aby zobaczyć ludzi o wiele zdrowszych niż lepsze wykorzystanie maszyn, niż kiedykolwiek osiągasz, może być wręcz przygnębiające. Większość z nas, biednych głupców, którzy odważą się wstać z sofy i zapuścić się w świat zdrowych i sprawnych fizycznie, sprawia, że ​​doświadczenie staje się bardziej znośne, ogłuszając się gotowymi listami gimnastycznymi; muzyka może pomóc poradzić sobie z monotonią i zagłuszyć oskarżycielski śmiech z powodu niezdolności do opanowania poziomu 4 na maszynie krokowej. Chodzi o to, że większość sal gimnastycznych i większość playlist ćwiczeń można z łatwością spotkać, grając muzykę taneczną niemal wyłącznie. Jeśli masz ochotę na muzykę taneczną, to dobrze i dobrze. Ale co, jeśli jesteś bardziej perswazji rockowej? Jak muzyka może poprawić twoje wrażenia z siłowni, skoro nie możesz znieść tego, co jest grane? Nie bój się, początkujący sportowcu, bo mamy tu idealną playlistę siłowni roboczej dla tych, którzy kochają rock i metal. Te 20 utworów pozwoli Ci odstresować się, odstresować, uderzając w układ krążenia i opór pomiędzy nimi. Załóż swoje źle dopasowane ubrania treningowe, przypnij się do tych nieco niewygodnych trenerów, przyklej słuchawki do głowy i przygotuj się na rock i schudnij w dobrym stylu.

Rozgrzać się:

20. ZZ Top - Sharp Dressed Man

https://www.youtube.com/watch?v=7wRHBLwpASw Zacznij wszystko od poczucia się jak najfajniejsza kotka w pokoju. Sharp Dressed Man ma od czterech do najniższego poziomu, pokonując rozsądne tempo, by wprawić cię w ruch. Pamiętaj, że dziewczyny wariują z powodu ostrego mężczyzny, więc to jest twoja motywacja, aby stracić jelito i pasować do tego koloru, którego nie nosiłeś od lat.

19. Most Alter - więzi, które wiążą

https://www.youtube.com/watch?v=ZEjM_wF1VBA Podejdź nieco do góry, wykonując masywne riffy i wznoszące się refreny. Do tej pory powinieneś mieć miły pot.

18. Arctic Monkeys - R U Mine?

https://www.youtube.com/watch?v=VQH8ZTgna3Q Zatrać się w rowku, gdy zbliżasz się do końca rozgrzewki i dotrzymuj kroku bębnom.

20 rockowych i metalowych piosenek idealnych do treningu

The Rock Workout ma na celu przekształcenie Dwayne Johnsona w bestię. Trening Rock używa standardowego podziału na 3 dni. Dieta Rock jest ekstremalna. Jedz siedem razy dziennie. Trenerzy Dwayne'a Johnsona pokazali mu właściwą formę i dietę, co przemienia jego ciało.

The Rock Workout Routine

W rutynowych ćwiczeniach Rock stosuje się strukturę piramidy. Zaczynasz z większą liczbą powtórzeń i mniejszą wagą. Następnie każdego tygodnia zwiększasz wagę i zmniejszasz liczbę powtórzeń. Następnie dodajesz wagę każdego tygodnia. Po pierwszym miesiącu zaczynasz od wyższych powtórzeń, ale jego czas z wyższą masą początkową. W dzień uzbrojenia trening Rock jest o wysokich powtórzeniach, aby uzyskać pompę.

Decydując o tym, ile waga zużyjesz, trening Rock zaczyna się w pierwszym tygodniu, widząc, ile wagi może podnieść 12 razy. Jeśli może zrobić więcej niż 12, dodaje więcej wagi. Dwayne Johnson mówi:

Moja rutyna dla tego filmu była treningiem 6 razy w tygodniu. Ludzie z kulturystyki znają mojego trenera, Georga Faraha. Trening dwa razy dziennie. Robić cardio rano.

Od wywiadów w Muscle & Fitness, Men's Health i KulturystykaOto trening "The Rock" Dwayne Johnsona:

The Rock Workout Monday Routine - Chest & Shoulder

 • 1 godzina Cardio na bieżni: 5 minut na rozgrzewkę / 50 minut na stałym poziomie / 5 minut na ochłonięcie
 • 1,5 godziny Podnoszenie ciężarów: (dzień klatki piersiowej)

Poniedziałek - dzień klatki piersiowej i ramienia

Taki sam trening jak powyżej - kliknij łącze dla szczegółów i objaśnień

 1. Prasa Hantle Incline (obie ramiona)
 2. Prasa do hantli typu incline (ramiona naprzemienne)
 3. Pierś z hantlami (na ławce)
 4. Hantle wyciskanie (oba ramiona)
 5. Hantle wyciskane (naprzemienne)
 6. Siedząca prasa do hantli
 7. Przednie podwyższenie hantli
 8. Podnoszenie boczne hantli
 9. Wygięte boczne podnośniki
 10. Cable Flys (Standing Both Arms) * (Rock na Instagramie)
 11. Supersetuj każdy zestaw Cable Flys z dipami aż do awarii (Rock on Instagram)

The Rock, aka, Dwayne Johnson, używa rutyny treningu Pyramid. Tutaj zaczynasz od wysokich powtórzeń i niskiej wagi. Skup się na formularzu każdego przedstawiciela. Następnie, co tydzień idziesz wyżej, przy zachowaniu odpowiedniej formy. The Rock dociera do miejsca, w którym wykonuje tylko sześć powtórzeń na koniec każdego miesiąca. W następnym miesiącu The Rock powraca do Tygodnia 1 rutyny piramidalnej (o większej wadze). Rockowy trening zazwyczaj składa się z 3-4 piramid (miesięcy), aby uzyskać kształt roli filmowej.

 • Tydzień 1: 4 zestawy x 12 powtórzeń
 • Tydzień 2: 4 zestawy x 10-12 powtórzeń
 • Tydzień 3: 4 zestawy x 8-10 powtórzeń
 • Tydzień 4: 4 zestawy x 6-8 powtórzeń
 • * Wyjątek- dla Cable Flys wykonaj 3 zestawy (zwiększaj wagę każdego tygodnia):
 • * Tydzień 1: 3 zestawy x 25 powtórzeń; Tydzień 2: 3 zestawy x20, Tydzień 3: 3 zestawy x15; Tydzień 4: 3 zestawy x12
The Rock Workout Doing Cable Flys

Trening Rockowy korzysta z bieżni, eliptyczności lub wspinaczki schodowej przez większość dni. Napisał na Twitterze zdjęcie przedstawiające wszystkie trzy w jego domowej siłowni. Mimo to, The Rock czasami trochę go zmienia. Dwayne Johnson mówi o swoich treningach cardio:

Wykonuję cardio stacjonarne przez około 45 do 50 minut w mojej domowej siłowni. Albo, mogę trafić na drogę w sąsiedztwie. A potem będę trenować.

The Rock Workout Tuesday Routine - Nogi i plecy

 • 1 godzina cardio na bieżni lub jog: 5 minut na rozgrzewkę / 50 minut na stałym poziomie / 5 minut na ochłonięcie
 • 1,5 godziny Podnoszenie ciężarów: (Dzień nóg i pleców)
Wtorkowy trening:

Wtorek - Dzień Nóg i Pleców

Taki sam trening jak powyżej - Kliknij łącze, aby uzyskać szczegółowe wyjaśnienia

 1. Siedzące prasy nogi
 2. Lying Leg Curls
 3. Smith Machine Lunges
 4. Stiff-Legged Deadlifts
 5. Box Jumps (3 x20 powtórzeń)
 6. Wzrost cieląt (3 x20 powtórzeń)
 7. Hantle Rows
 8. Rozkładane latarki (Wide Grip)
 9. Rozpórki lat (Narrow Grip)
 10. Siedzące rzędy kół pasowych
 11. Wzruszenie ramion brzucha (8-10 powtórzeń)
 12. Wzmocnienie ciężkich hantli (10-12 powtórzeń)

Zobacz "The Rock Instagram Leg Prasy", aby zobaczyć obraz treningu The Rock w akcji. The Rock nazywa także Smith Lush Machines Lunges: (rzuca się jeden z przysadzistych hacków).

The Rock Workout Doing Smith Machine Lunges

Rock miał kontuzję kolana na studiach, więc unika przysiadów. The Rock używa siedzącej prasy na nogi, Lying Leg Curls i Smith Machine Lunges. The Rock stosuje rutynową procedurę treningową Pyramid. Tutaj zaczynasz od wysokich powtórzeń i niskiej wagi. Skup się na formularzu każdego przedstawiciela. Następnie, co tydzień idziesz wyżej, przy zachowaniu odpowiedniej formy. The Rock dociera do miejsca, w którym wykonuje tylko sześć powtórzeń na koniec każdego miesiąca. W następnym miesiącu The Rock powraca do Tygodnia 1 rutyny piramidalnej (o większej wadze). Trening Rock składa się zazwyczaj z 3-4 cyklów piramid, aby uzyskać kształt roli filmowej. The Rock spoczywa 45 sekund między seriami.

 • Tydzień 1: 4 zestawy x 12 powtórzeń
 • Tydzień 2: 4 zestawy x 10-12 powtórzeń
 • Tydzień 3: 4 zestawy x 8-10 powtórzeń
 • Tydzień 4: 4 zestawy x 6-8 powtórzeń

Trener rocka, George Farah, mówi, aby zawsze przynosić poprzeczkę przed tobą, robiąc Lat Pulldowns:

Nigdy nie ćwiczę za szyją. Nie chcę żadnych problemów z mankietem rotatorów, bo to naprawdę zepsuje trening. Używam uchwytu bez palców. To wyciąga bicepsy z ruchów w pewnym stopniu i zmusza ich do większego obciążenia pracą.

Po wyczerpującym treningu nóg The Rock napisał na Twitterze:

Źle do kości i twardy do ścięgna. A moje $ wykopano z dużej intensywności
trening nóg. #QuadzillaBringsIT

Zobacz trening Reszty skały, na następnej stronie.

4.6
Średnia ocena: 39
5
15
4
4
3
1
2
1
1
0