Easy Raw Dog Food

Surowe karmy dla psów jest lekkostrawny i bardzo pożywny dla twojego psa.

UWAGA: Aby uprościć przepis na surową karmę dla psów, włączyłem stosowanie suplementów. Bez suplementów surowa karma dla psa potrzebowałaby dodatkowych 10 do 20 składników. Niestety nasza obecna praktyka rolnicza przynosi żywność o ułamku zawartości składników odżywczych w dziko rosnących odpowiednikach.

To mówi; ten surowy przepis na karmę dla psa jest niewystarczający bez dwóch suplementów niezbędnych do przepisu: suplement Dinovite i suplement LickOchops omega. Karmienie surowej karmy dla psa bez suplementów doprowadzi do wielu chorób niedoborów żywieniowych.

Kup suplementy dla psów potrzebne do tego przepisu na surową karmę dla psów.

 • Kliknij tutaj, aby zobaczyć dodatek do psa Dinovite. Używam 1 łyżki stołowej Dinovite na filiżankę karmy dla psów.
 • Kliknij tutaj, aby zapoznać się z suplementem dla psa Lickochops omega.

Łatwe składniki do karmy dla psów Raw:

 • 10 funtów. surowej mielonej wołowiny
 • 18 jajek na twardo, w tym schłodzonych muszelkami (skorupki jaja dostarczają strawnego wapń dla twojego psa Tak, badania dowiodły, że wapń w skorupce jaja jest wysoce chłonny).
 • 15 szklanek gotowanego białego ryżu chłodzonego (To jest zrobione z 5 filiżanek niegotowanego ryżu Użyj białego ryżu nie brązowego, ponieważ jest on łatwiejszy do strawienia przez twojego psa).
 • 1 tubka LickOchops suplementów kwasów tłuszczowych omega (To dostarcza ważnych kwasów tłuszczowych omega 3 i 6 w stosunku 1: 4, to jest dobre! Zawiera również naturalne źródło witaminy E.) Kliknij tutaj, aby uzyskać ten suplement.
 • Dinovite codziennie suplement psa (Dostarcza mnóstwo witamin, minerałów, enzymów trawiennych, cynku i żywych, bezpośrednio podawanych mikrobów.) Dinovite zawiera również odżywczy składnik roślinny w "koncentracie odżywczym lucerny", który replikuje częściowo strawioną substancję roślinną roślinożerców.Kliknij tutaj, aby uzyskać ten dodatek. Używam 1 łyżki stołowej Dinovite na filiżankę karmy dla psów lub 2-3 kubki sproszkowanego Dinovite na pełną partię. W filmie pokazuję płyn Dinovite, ale teraz używam proszku, ponieważ Dinovite przerwał produkcję "płynu Dinovite" w pojedynczych pakietach.

Karma dla psów surowych Przepis Wydajność: 48 filiżanek surowej karmy dla psów.

Ta surowa karma dla psa może zostać zmniejszona o połowę lub podwojona, aby pomieścić psa lub domostwa z wieloma psami. Nie karm tego surowej karmy dla psów bez suplementów Dinovite i LickOchops, ponieważ spowoduje to niedobór surowej karmy dla psów.

Przepis na przepisy dotyczące karmy dla psów surowych:

 1. W bardzo dużej misce, wiadrze lub w zlewozmywaku, zmiażdżone jajka na twardo (i muszle) zmiel na małe kawałki.
 2. Dodaj schłodzony ugotowany biały ryż
 3. Dodaj 8 uncji. LickOchops dodatku kwasów tłuszczowych omega (1).Kliknij tutaj, aby uzyskać ten dodatek.
 4. Dodaj surową mieloną wołowinę.
 5. Wymieszaj dobrze i całkowicie rękami lub dużą, mocną łyżką, aż wszystkie składniki zostaną dokładnie połączone.

Przechowywanie karmy Easy Raw dla psów:

Umieść 2-3 dni surowej karmy dla psów w torebkach z zamkiem błyskawicznym lub plastikowych pojemnikach do zamrażania. Przechowuj pojemniki z surową karmą dla psów w zamrażarce. Możesz również przyrządzać pojedyncze placki lub klopsiki w pojedynczych dziennych porcjach, zamrażać surowe karmy dla psów na arkuszach ciastek i usuwać i przechowywać w większych workach / pojemnikach po zamrożeniu. W razie potrzeby rozmroź surową karmę dla psów.

Osobiście wolę pojemniki do zamrażania, ponieważ są one łatwe do napełnienia, rozmrożenia i podawania surowej karmy dla psów. Nigdy nie ma bałaganu. Wyciągam jedną z nich i pozwalam, by rozmroziła się na moim kontuarze. Nakarm moje psy i przechowuj nieużywane karmy dla psów w mojej lodówce. Kiedy jest pusty, myję go i jest gotowy na kolejną porcję surowej karmy dla psów. To dobrze działa.

UWAGA: Pamiętaj, że zajmujesz się surowym mięsem, więc używaj zdrowego rozsądku podczas przygotowywania, przechowywania i serwowania tego surowego karmy dla psów. Zastosuj takie same środki ostrożności, jakich używałbyś do obchodzenia się z surowym mięsem dla swojej rodziny.

Rozmiar porcji dla "karmy dla psów surowych":

* Uwaga specjalna: są to ogólne wytyczne, nie próbujemy wylądować na Marsie. Jeśli Twój pies traci małą wagę, jedząc surowe karmy dla psów, a to nie jest pożądane, zwiększ ilość, którą karmisz. Jeśli twój pies przybierze na wadze, odciąć trochę. W skrócie, dostosuj wielkość porcji surowej karmy dla psów w zależności od wieku, wagi i poziomu aktywności psów.

 • 10 lb pies - 1/2 szklanki surowej karmy dla psów dziennie + 1/2 łyżeczki Lickochops + 1/2 tbs Dinovite
 • 20 lb pies - 1 szklanka surowej karmy dla psa dziennie + 1 łyżeczka Lickochops + 1 łyżka Dinovite
 • 40 lb pies - 2 szklanki surowej karmy dla psa dziennie + 2 łyżeczki Lickochops + 2 łyżki Dinovite
 • 60 lb pies - 3 szklanki surowej karmy dla psa dziennie + 3 łyżeczki Lickochops + 3 łyżki Dinovite
 • 80 lb pies - 3 1 / 2-4 kubki surowej karmy dla psów dziennie +3 1/2 łyżeczki Lickochops + 3 1/2 tbs Dinovite

* Uwaga specjalna: Jeśli dodasz suplementy do całej partii podczas przygotowywania karmy dla psów, nie ma potrzeby dodawania ich do każdej porcji. Użyj dowolnej metody, która jest łatwiejsza.

Przedstawiamy tę nową "karmę dla psów surowych":

 • Połóż psa na 24 godziny przed rozpoczęciem diety. Woda powinna być dostępna dla psa podczas postu. To da trochę czasu, aby stare karmy dla psów przechodziły przez przewód pokarmowy twojego psa. Ważne jest, aby postępować zgodnie z tą procedurą, aby ograniczyć problemy z trawieniem. Jest to ważny krok, ignorowanie tego kroku znacznie zwiększa szanse psa na zaburzenia trawienia.
 • Dzień pierwszy i dwa: Nakarm porcję 1/4 wielkości normalnego posiłku.
 • Dzień trzeci i czwarty: Nakarm porcję 1/2 wielkości normalnego posiłku.
 • Dzień piąty i szósty: Nakarm porcję 3/4 wielkości normalnego posiłku.
 • Dzień siódmy: Nakarm pełną porcję.
 • Specjalna notatka: Cały proces trwa 8 dni, jeśli uwzględnisz post 24 godzinny. Ta metoda pozwoli Twojemu psu czas na trawienie dostosować się do nowej karmy dla psów.

Ta metoda pozwoli Twojemu psu czas na trawienie dostosować się do nowej karmy dla psów. Proszę postępować zgodnie z tą wprowadzającą metodą, twój pies będzie dobrze. Twój pies nie będzie cię głodził ani nienawidził. Szybkie zmiany diety mogą powodować wymioty i biegunkę. Ogromny bałagan w twoim domu!

*** Ważna uwaga: nie mieszaj razem krokietów z surową karmą dla psów! Takie działanie w znacznym stopniu zwiększy ryzyko zaburzeń trawienia u twojego psa!

4.3
Średnia ocena: 36
5
15
4
3
3
1
2
3
1
0