28 Wegańskich sportowców i ekspertów fitness odkrywa ich # 1 porady na utratę tłuszczu - Vegan Bros


Zapytaliśmy naszego ulubiony wegańskie sportowcy i eksperci fitness dla ich liczby 1 utrata tłuszczu Wskazówka. Oni naprawdę przeszli z szeroką gamą odpowiedzi wypełnionych bezcenną wiedzą i wglądem, w tym naszą ulubioną, która przyszła w formie rymowanej ze stic.man, rapowego duetu, Dead Prez.

Mac_Danzig

Mac Danzig - Champion UFC Fighter

Najlepszą wskazówką na temat utraty tkanki tłuszczowej, którą mogę dać każdemu, jest uczynienie z ćwiczeń części twojego stylu życia. Powinno to być pozytywną częścią twojego codziennego życia, a nie pracochłonną rzeczą, którą "musisz" zrobić, ale czymś, co "chcesz" zrobić. Znajdź to i zobowiązuj się do tego na całe życie.

Robert_Cheeke

Robert Cheeke - Founder of Vegan Bodybuilding & Fitness, Autor

"Wiele osób rażąco lekceważy wartość dostania się do odpowiedniej strefy spalania tłuszczu, aby wesprzeć ich wysiłki związane z graniem tłuszczu. Posiadanie podstawowej wiedzy na temat najlepszych scenariuszy do osiągnięcia utraty tłuszczu może być bardzo trudne. Moja rada byłaby wykonywanie treningu sercowo-naczyniowego z samego rana na pusty żołądek i / lub wykonywania treningu sercowo-naczyniowego bezpośrednio po treningu siłowego.

Unikaj spożywania słodkich napojów lub kalorii podczas treningu spalającego tłuszcz. Pij wodę, aby uwodnić swój system i używaj różnych poziomów intensywności od treningu interwałowego w stanie ustalonym do treningu interwałowego o wysokiej intensywności w celu wykonania treningu sercowo-naczyniowego.

Upewnij się, że podstawa (prawdziwa część twoich kalorii) twojej diety składa się z pełnej żywności opartej na roślinach i regularnie ćwiczysz, a będziesz na dobrej drodze do rozdrobnienia. "

Ed_Bauer

Ed Bauer - Założyciel PlantFit Strength & Conditioning, Fitness Coach, Elite Crossfit Athlete

"Zarób swoje węglowodany. Oznacza to po prostu, że jeśli ćwiczysz intensywnie, zyskujesz prawo do spożywania węglowodanów niewłóknistych. Jeśli nie ćwiczysz intensywnie, nie spożywaj węglowodanów niewłóknistych. Dopóki jesz nisko węglowodanowy podczas odpoczynku (i ćwiczeń o niskiej intensywności), wtedy tłuszcz będzie napędzał twoje życie, a ty będziesz na to szczuplejsza.

Samantha_Shorkey

Samantha Shorkey - WNBF Bikini Pro, Założycielka Jacked na Beanstalk

"Trzymaj się z daleka od tych wysokich kalorycznych, słodkich, słonych stron i przypraw! Zamiast tego używaj cytryny, limonki i świeżych ziół do swoich małych serc wegańskich. Jeśli potrzebujesz sosu lub kąpieli, wybierz musztardę, płynne aminokwasy Bragga lub ostry sos ".

Ashlee Harrison

Ashlee Harrison - konkurencyjna figura, członek zespołu budowy

Powiedziałbym, że moja największa wskazówka dotycząca "otyłości" byłaby wystarczająca, aby jeść wystarczająco! Wygląda na to, że ludzie wiedzieli, że powinni spożywać 1200 kalorii dziennie, a oni stracą na wadze.

Problem z tą logiką polega na tym, że większość ludzi pali 1200 kalorii podczas homeostazy, więc jeśli nie palisz prawidłowo swojego ciała, to będzie ono trzymało się tłuszczu, zamiast go spalić, ponieważ ciało jest w trybie głodu. Spożywanie wystarczającej ilości kalorii, poprzez całą żywność, dietę opartą na roślinach w połączeniu z rutyną podnoszenia ciężarów pozwoli Twojemu ciału zbudować mięśnie, które spalą tłuszcz.

Niekoniecznie tracisz wagę za wypowiedź, ale mięśnie zajmują mniej miejsca niż tłuszcz w ciele, a twoja postać na pewno się zmieni.

Bad_Ass_Vegan

John Lewis aka Bad Ass Vegan - Trener fitness, założyciel Bad Ass Vegan i twórca słynnego Bad Ass Power Cookie

Wiem, że to może zabrzmieć szalony, ale najlepszą sztuczką, która zawsze działa, jest ... móc rozmawiać z samym sobą o tym, jaki jest twój cel. Kiedyjesteś gotowy do opuszczenia tego treningu, kiedy jesteś gotowy, aby oszukać twoje odżywianie, kiedy jesteś gotowy, aby dać tylko pół dupie treningu ... porozmawiaj z samym sobą i zapytaj o co ja to robię. Rozmawianie ze sobą zawsze będzie utrzymywać twój cel przed sobą, tak abyś nie tracił czasu i nie poddawał się.

Mike_Mahler

Mike Mahler - Trener siły, ekspert Kettlebell, ekspert ds. Optymalizacji hormonów

"Próbujesz stracić tłuszcz? Weź stronę od Byrona Richardas znakomitą książkę Opanowanie leptyny i trzymaj się dwóch do trzech posiłków dziennie, z pięcioma do ośmiu godzinami pomiędzy posiłkami. Rozszerzone przerwy na posiłki bez posiłków dają organizmowi możliwość przywołania zgromadzonego tłuszczu na energię. Zamiast przekąsek twoje ciało będzie się samo napędzać wolnymi kwasami tłuszczowymi, o ile nie znajdujesz się w strefie tlenowej.

Tia_Blanco

Tia Blanco - Profesjonalny Surfer i Członkiem USA Surf Team

Moją odpowiedzią byłoby jeść tylko surowe warzywa i owoce i pić dużo wody przez miesiąc, a na pewno schudniesz. Nauczyłem się tego z książki zatytułowanej Eat to Live.

Tricia_Kelly

Tricia Kelley - Trener fitness, sportowiec

"Jeśli chodzi o spalanie tłuszczu, trening interwałowy o wysokiej intensywności w stanie poszczenia jest drogą do wyjścia! Pracuj tak ciężko, jak to tylko możliwe, utrzymując krótkie treningi, a rezultaty niemal natychmiast zaczną się pojawiać! "

Thomas_Tadlock

Thomas Tadlock - Trener fitness, gospodarz Vegan Body Revolution

Większość ludzi boryka się z utratą tłuszczu, ponieważ ich dieta i strategie treningowe nie działają razem. Większość ludzi zazwyczaj popełnia te dwa błędy: 1) wykonuje treningi mięśniowe na diecie odchudzającej lub 2) wykonuje treningi utraty tłuszczu na diecie budowania mięśni. Wynik jest bardzo powolny lub brak wyników. Gdy połączysz treningi z utratą tłuszczu z dietą odchudzającą, dostaniesz szybką utratę tłuszczu.

Torre_Washington

Torre Washington vel Tha Vegan Dread - Profesjonalny kulturysta, trener fitness

"Nie bój się jeść kalorii i wcisnąć ciężką. Odżywianie ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o utratę tłuszczu. "

Derek_Tresize

Derek Tresize - WNBF Pro Bodybuilder, trener fitness, współzałożyciel Vegan Muscle & Fitness

"Pewnie! Skoncentruj się na żywności o niskiej zawartości tłuszczu, całej rośliny. Jeśli opierasz swoją dietę na owocach, warzywach, całych ziarnach i roślinach strączkowych, możesz jeść obfite ilości jedzenia bez nadmiernego spożywania kalorii - a jeśli lubisz duże porcje, po prostu przyjmujesz dodatkowe składniki odżywcze i węglowodany złożone z węglowodanów! "

Scott_Shetler

Scott Shetler- Autor, trener fitness, właściciel systemów treningowych Extreme Performance

Najprostszym sposobem na utratę tłuszczu jest uzyskanie kontroli nad dietą. Mówiąc z doświadczenia, podążyłem za surową dietą wegańską - w zasadzie jadłem surowe wegańskie jedzenie, takie jak owoce, warzywa, orzechy i nasiona 75% czasu i gotowałem wegańskie jedzenie do końca - a po 4 miesiącach straciłem 50 funtów. W rzeczywistości ćwiczyłem mniej intensywnie i rzadziej niż podczas rywalizacji w trójboju i jedzeniu tony mięsa. Nie tylko straciłem cały tłuszcz, ale i moje zdrowie znacznie się poprawiło.

Giacomo_Marchese_and_Dani_Taylor

Giacomo Marchese i Dani Taylor- Założyciele Białek Wegańskich, założyciele Zespołu Budowlanego Wegańskiego

Naszą jedyną wskazówką na temat utraty tłuszczu będzie podnoszenie ciężaru. Mięśnie są bardziej aktywne metabolicznie niż tłuszcz, więc dzięki większej ich ilości, jesteś znacznie skuteczniejszy w spalaniu tłuszczu. Podnosić ciężkie masy, nawet podczas diety. Niska waga / wysokie powtórzenia dla utraty tłuszczu to mit.

Freelee_The_Banana_Girl

Freelee Banana Girl- Dietetyk, rzecznik zdrowia, autor Sam Go Fruitebook

"Moja największa wskazówka dotycząca utraty tłuszczu to SMASH IN THE CARBS! Znaczenie: owoce, ryż, ziemniaki, makaron z niskotłuszczowym wegańskim sosem. Są to produkty o niskiej zawartości tłuszczu, które nie powodują otyłości, zachowując jednocześnie zadowolenie z jedzenia i produktów zwierzęcych. Zrób to wystarczająco długo, a będziesz się topić nadmiar drgań z twoich ruchów. "😉

John Joseph - Autor Meat Is For Pussies, Frontman dla Cro-Mags

"Moja jedyna wskazówka dotycząca utraty tłuszczu to pocenie się każdego dnia i trzymanie tego PMA. Pozytywne nastawienie psychiczne. Stres to zabójca, który produkuje hormon w ciele, co powoduje przyrost wagi. Więc dzięki ćwiczeniom, odpowiedniej diecie i dobrej postawie mentalnej wygrałeśt kończy się pucołowskim weganinem. "

Ben Buhrow - Animal Rights Activist, Elite Crossfit Athlete, członek zespołu budującego

"Staraj się nie stresować zbyt wiele. Zawsze włączam praktyki odciążające stres do mojej codziennej rutyny. Pomaga zapobiegać niepożądanej produkcji kortyzolu, która spowalnia metabolizm i zwiększa ilość tkanki tłuszczowej. Dodatkowo mniej stresu ułatwia bycie szczęśliwym, a to po prostu niesamowite. "

stic.man - Wybitny artysta hip-hopowy, autor tekstów i producent, członek Hip Hop Duo Dead Prez, autor i założyciel RBG FIT CLUB

"Każdy jest inny

To więcej niż jeden sposób

Ale jeśli miałbym to podsumować, to właśnie powiedziałbym

Jedz Lean i Clean

Dużo wody świeżej zieleni

Trochę długich dystansów

sprinty zmieszane pomiędzy

Pij zieloną herbatę

Przyprawiaj posiłki świeżymi ziołami

Smażone produkty i biały cukier

Rzuć je na krawężnik

Cardio ma kluczowe znaczenie

Więc nie przestawaj bić serca

Gorąca joga, spróbuj boks, dopasuj krzyż

Zrób coś

Spal wszystkie absy

Z przodu, skośne i z tyłu

I jak świeca traci wosk

Możesz stopić tłuszcz.

Tłuszcz jest w sam raz, po prostu czeka na uwolnienie,

Jeśli pracujesz nad swoim planem

Sukces jest gwarantowany.

[Tweet] "Tłuszcz jest w sam raz, po prostu czeka na uwolnienie." - Stic.man "]

Sally Andersen - Trener fitness, zawodnik postaci

Znajdź równowagę mięśnia sercowego i siły. Obie muszą współpracować w harmonii, aby zmaksymalizować potencjał spalania tłuszczu w organizmie.

Sabina Skala - Trener siły i kondycji, terapeuta masażu

Moja wskazówka nr 1 dotycząca utraty tkanki tłuszczowej brzmi: "Jedz prawdziwe, naturalne jedzenie, naprawdę trudno je przejrzeć na brokułach lub szpinaku, ale bardzo łatwo zjeść zbyt wiele ciasteczek. Świeża, ekologiczna żywność zapewnia więcej składników odżywczych, pozwala dłużej cieszyć się pełnią i zmniejsza apetyt, a także świetnie smakuje. "

Joshua Katcher - Założyciel Brave Gentleman i Discerning Brute, Crossfit Athlete

"Sam Cardio może czuć się jak niekończący się bieg bez rezultatów. Mięśnie spalają więcej kalorii, więc prostą rzeczą jest podnoszenie ciężarów lub wykonywanie ćwiczeń budujących mięśnie. Ponadto, podjadanie mądrze przez cały dzień utrzymuje twój metabolizm w ruchu. Pasa między posiłkami na porcje owoców, warzyw i orzechów w garściach! Pomoże to również zapobiec intensywnemu głodu, który powoduje binging podczas posiłków. "

Holly Noll - Szef kuchni, pisarz, sportowiec

"Moja ulubiona końcówka odchudzania napełnia wodą pyszne dodatki, takie jak ogórek, pomarańcza, cytryna i mięta. Dodają one korzyści, takie jak lepszy metabolizm i smak, które pomogą Ci wypić dużo i dużo wody. Pij więcej niż galon dziennie pomaga Ci się napić, wypłukać toksyny, sprawić, by twoja skóra wyglądała jak najlepiej, a także pomóc uwolnić sól z twoich komórek, pomagając ci wyglądać ciaśniej i szczuplej. "

Nick Diener - Frontman dla Swellers, Producer, Strong Athlete

"Mój nowy ulubiony sposób na utratę tłuszczu to 15% nachylenia, 3 mph kroku na bieżni przez 45 minut. 5 razy w tygodniu. Nadal jem 3000 kalorii i powoli tracę wagę, a mój rdzeń wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Spróbuj włączyć HIIT co jakiś czas, aby naprawdę stać się nadludzkim! "

Austin Barbisch - Właściciel Solidnego treningu osobistego, konkurencyjnego kulturysty

"Brzmi wspaniale Phil. Stworzę dobrą odpowiedź na to wspaniałe pytanie i wrócę.Moją prostą odpowiedzią byłoby zjedzenie jak największej liczby warzyw kapustnych w danym dniu. To doskonały sposób na zaspokojenie apetytu, a także dostarczenie potężnych mikroskładników fitochemicznych. Te warzywa stanowią główne składniki mojej diety konkursowej. "

Christy Morgan- Założyciel "Rozkosznego i sprawnego szefa kuchni", autor książki kucharskiej

"Przygotuj dietę i gotuj własne jedzenie. Nie możesz wyćwiczyć złej diety! Nie musisz robić nic nadzwyczajnego lub dziwacznego; utrzymuj swoją dietę w całości na bazie żywności, zarówno gotowanej, jak i surowej żywności, codziennie jedz tęczę i baw się dobrze! "

Erin Fergus - Rysunek zawodnika, trenera fitness

Musisz nauczyć się różnicy między głodem a apetytem. Głód to fizyczna potrzeba jedzenia, a apetyt to emocjonalne lub psychologiczne pragnienie jedzenia. Jeśli chcesz jeść, ale nie poczułbyś się "głodny", gdyby przed tobą leżał talerz zielonych warzyw, to po prostu apetyt i możesz "wygrać", odwracając uwagę od jedzenia, aż będziesz naprawdę głodny.

Marisa Buchheit - Miss Illinois 2014

"Jeśli jesteś normalnym człowiekiem, lubisz jeść. Osobiście mam NAJWIĘKSZY słodycz każdego, kogo znam, więc pozostawanie w stanie trymowania jest ciągłym wyzwaniem. Moja wskazówka # 1 dotycząca utraty wagi byłaby taka - nie pozbawiaj się. Życie ma być przyjemnością. Próbując wielu diet, detoksów i metod deprywacji, stwierdziłem, że umiarkowanie jest naprawdę kluczowe. Nie głoście siebie - po prostu pracuj codziennie, aby tworzyć lepsze style życia i zrównoważone nawyki. Również ... idź na weganizm (straciłem 40 funtów jako 12-letnia dziewczynka, kiedy pierwszy raz poszedłem po weganizm!). "

Wielkie podziękowania dla wszystkich ekspertów za ich informacyjny porady utraty wagi. Wszyscy zainspirowaliście nas do wypierania się, aby wyrównać naszą grę i reprezentować zwierzęta i nasz ruch w ogóle.

Witajcie w Vegan Bros. Wychowujemy armię przystojnych, seksownych żołnierzy wegańskich, aby szerzyć okrutną ewangelię pokoju i współczucia dla zagubionego i umierającego świata. Dołącz do nas!

Jeśli uważasz, że ten post jest przydatny, kliknij poniżej, aby pobrać kopię naszego bezpłatnego ebooka "Top 6 błędów zapobiegających utracie tłuszczu z brzucha" i dowiedzieć się, jakie są nasze porady dotyczące utraty wagi.


4.5
Średnia ocena: 39
5
11
4
5
3
3
2
3
1
1