Jak zmniejszyć grubość - 6 prostych sposobów na zmniejszenie tłuszczu z uda

Zmniejszenie ilości tłuszczu jest jednym z problemów, jeśli chodzi o zdrowie, wygląd i utratę wagi. Istnieją różne rodzaje tłuszczów w zależności od ich koncentracji tłuszczu, takich jak tłuszcz twarzy, tłuszcz z brzucha, tłuszcz uda i podobnie. Zwykle nagromadzenie tłuszczu i koncentracja są bardziej wokół brzucha (brzuszka), bioder, twarzy, ud itp.

Utrata masy ciała na udach

Chociaż celowa utrata masy ciała wokół poszczególnych obszarów, takich jak biodra, brzuch, uda itp., Jest trudna, tutaj chcielibyśmy porozmawiać o utracie wagi z koncentracją na redukcji tkanki tłuszczowej uda. Stężenie tłuszczu jest wysokie na udach. Jeśli chodzi o wygląd, możesz wyglądać niezdarnie. Jest oznaką nadwagi, jeśli chodzi o zdrowie i kondycję. Jest to ostrzeżenie dla wielu zaburzeń zdrowotnych, takich jak otyłość, lipedema, nadciśnienie, zmęczenie, osłabienie, depresja i inne zaburzenia z powodu nadwagi.

Nagromadzenie tłuszczu zależy głównie od stylu życia, nawyków żywieniowych, braku pożywienia, niezrównoważonej diety, braku aktywności fizycznej i jako takie. W związku z tym, metodyczne zwracanie uwagi na to pomoże naturalnie i szybko zredukować tkankę tłuszczową. Aby ci ułatwić, informacje na tym blogu pomogą ci zredukować tkankę tłuszczową.

6 prostych sposobów na zmniejszenie tłuszczu z uda

Jak omówiliśmy we wcześniejszej części, metodyczna uwaga jest wymagana, aby schudnąć. Oto ważne wskazówki, które należy uwzględnić w swoich metodach, aby stracić tłuszcz na udach.

1. Odżywianie Żywność i dieta w celu zmniejszenia wagi i uda tłuszczu.

Ważne jest, aby wiedzieć, odżywianie, które mają na celu zmniejszenie masy ciała. Jak już omówiliśmy wcześniej, wysiłki zmierzające do zmniejszenia całkowitej masy spowodują zmniejszenie masy ciała wokół ud. Oto kilka z tych, które ci pomogą.

Odżywianie Jedzenie w celu zmniejszenia tłuszczu z uda

- Jedz bogate w białko pokarmy, takie jak ryby, chudy kurczak, ser, jogurt, mleko, fasola, jajka, orzechy i nasiona z białkiem, np. Z dyni, dyni, nasion arbuza itp.

Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się więcej o źródłach pokarmu białkowego. [Materiały osadzone]
- Do rośliny należą rośliny strączkowe, takie jak groch, fasola, soczewica, ponieważ zawierają dużo białka, błonnika i innych korzystnych składników odżywczych.
- Jedz bogate w błonnik owoce i warzywa, takie jak jagody, ziemniaki, jabłka itp. Fibre pozwala odczuć pełny żołądek, co z kolei zmniejsza spożycie żywności.
- Spożywanie pokarmów o niskiej zawartości cholesterolu, takich jak pełnoziarniste odmiany, kije marchewkowe, jabłka, jagody, owies, jęczmień, soja, słodkie ziemniaki, orzechy, słodkie ziemniaki, brokuły itp.
- Używaj olejów o mniejszej zawartości tłuszczów nasyconych, takich jak olej gorczyczny, olej z otrębów ryżowych, olej rzepakowy itp.

Zalecana lektura: 42 pokarmy odchudzające, które pomogą Ci w utracie wagi wokół ud, bioder, brzucha i ogólnej wagi.

2. Ćwiczenia mające na celu zmniejszenie grubości uda z całkowitą wagą.

Ćwiczenie z odpowiednią zbilansowaną dietą pomoże stracić tkankę tłuszczową, a także zmniejszyć ogólną wagę. Te ćwiczenia obejmują ćwiczenia nóg i treningi, ćwiczenia na udach.

Ćwiczenia na zmniejszenie tłuszczu z uda


- Joga - Następujące ćwiczenia jogi na nogi i uda: poza łódką, poza szarańczy, kucyk poza domem, pozą trójkąta i poza pługiem. Powyższe zdjęcie przedstawia pozę trójkąta i ułożenie pługa, które są bardziej skuteczne dla utraty tkanki tłuszczowej.
- Ćwiczenia z przysadzką są dobrym ćwiczeniem na nogach, aby zmniejszyć tłuszcz w biodrach i udach.
- Nogi ujędrnione w pozycji siedzącej i podobne ćwiczenia są dobre dla ud i nóg.
- Dyskretne treningi na krzesło biurowe ze specjalnymi ćwiczeniami ud, ćwiczenia na nogach.
Obejrzyj ten film wideo, aby uzyskać dyskretne treningi biurowe.


- Ponadto, podstawowe ćwiczenia, takie jak chodzenie, bieganie, skakanie, bieganie są niezbędne, aby stracić tkankę tłuszczową.

Odwiedź naszą stronę, która zawiera więcej informacji na temat ćwiczeń odchudzających w domu.

3. Wykresy diety do utraty tłuszczu z uda

Zaleca się przestrzeganie standardowej diety, która jest przepisana przez certyfikowanego dietetyka. Ponieważ różne osoby mają różne klasy preferencji i nawyków żywieniowych, ważne jest, aby uzyskać dostosowane diety. Specjalistyczna i zindywidualizowana dieta jest również niezbędna, ponieważ ludzie różnią się cechami zdrowotnymi i wagowymi. Oto kilka popularnych diet:
- Dieta kaloryczna (dieta 1200 kalorii) - Dieta Paleo - Dieta białkowa (spożycie pokarmów zawierających białko w celu zmniejszenia masy ciała wokół ud i innych części ciała)

Ponadto, innymi znanymi dietami są: dieta solna, dieta cholesterolowa, dieta Dash itp.
Przeczytaj naszą stronę na blogu, aby poznać zrównoważony plan diety, który pomoże ci w uzyskaniu tłuszczu z uda lub ogólnej redukcji masy ciała.

4. Unikaj następujących po utracie tłuszczu z uda.

Pokarmy, których należy unikać w celu redukcji tkanki tłuszczowej

- Żywność przetworzona.
- Niezdrowe jedzenie.
- Żywność z nadmiarem tłuszczu, np. Sól, cukier, olej itp. - Mięso o zawartości tłuszczu.
- Nawyki takie jak siedzenie w jednym miejscu przy niewielkiej aktywności fizycznej.

5. Motywacja.

Wymagana jest motywacja w stosunku do następujących:
- Odżywianie,
- Dieta
- Ćwiczenia
- Konsultacja z ekspertami dietetycznymi
- Minimalna aktywność fizyczna
- zdrowy tryb życia

6. Minimalna aktywność fizyczna.

Minimalna aktywność fizyczna w celu zmniejszenia Fa uda

Wymagana minimalna aktywność fizyczna obejmuje
- Chodzenie,
- Skakanie,
- Bieganie
- Inne proste czynności jako takie.

Podsumowując, po przeczytaniu tego bloga, mamy nadzieję, że podjąłeś decyzję o zmniejszeniu grubości uda za pomocą powyższych sześciu przydatnych wskazówek. Więc na co czekasz? zmień swój styl życia za pomocą powyższych wskazówek, aby naturalnie stracić tłuszcz na uda. Jeden z dietetyków TruWeight może ci w tym pomóc.Zarezerwuj swoją pierwszą konsultację BEZPŁATNIE teraz.

4.2
Średnia ocena: 33
5
13
4
2
3
1
2
2
1
0