Jak wyglądać Thinner

Zatwierdzony czytnik

Jak wyglądać Thinner

Dwie części: wybieranie pochlebnych ubrań Adaptacja ciała. Pytania i odpowiedzi dotyczące społeczności

Chcesz wyglądać chudszy bez chodzenia na siłownię? Oczywiście, że tak! Istnieje wiele sposobów, aby od razu wyglądać atrakcyjnie, bez niebezpiecznej diety awaryjnej lub drastycznej chirurgii plastycznej, jeśli chcesz planować i być strategicznym. Zacznij od kroku 1 poniżej, aby zacząć odchudzanie.

Kroki

Część 1
Wybieranie pochlebnych ubrań

 1. 1
  Noś ubrania, które pasują. Zawsze powinieneś zacząć od noszenia ubrań, które pasują. Ubrania, które są zbyt małe lub zbyt duże, sprawią, że będziesz wyglądać na większego niż ty. Ubrania nie powinny być ciasne, ponieważ tworzy to i podkreśla wygląd tłustych zwojów. Ubrania też nie powinny być zbyt luźne, ponieważ dodatkowa masa i chowanie twojej postaci sprawią, że będziesz wyglądać, jakbyś miał więcej pod nią niż ty. Zamiast tego po prostu noś ubrania, które pasują: twoje ubranie powinno lekko przytulać swoją postać bez ściskania.
  • Dotyczy to również bielizny. Chcesz nosić bieliznę i biustonosze, które pasują. Na przykład wiele kobiet nosi stanik, który ma nieodpowiedni rozmiar. Bielizna nie powinna gryźć bioder i biustonoszy, powinna utrzymywać klatkę piersiową podparcie i pewnie na miejscu bez tworzenia rolek na bokach lub powodując rozlanie się biustu poza krawędź biustonosza.
 2. 2
  Noś przedmioty, które przyciągają do talii. Prostą szatą na ubrania, dzięki której możesz od razu wyglądać na szczuplejszą, jest zwrócenie uwagi na naturalną talię.[1] To najcieńsza część twojej talii. Wybierz dopasowane koszule, które sięgają w talii i style, które obejmują paski, wzory, fakturę lub szwy, które przyciągają wzrok w talii.
  • Na przykład koszule z zebranymi skręconymi materiałami, które wbiją się w talię, mogą sprawić, że będziesz wyglądać mniej.
 3. 3
  Wybierz przedmioty, które podkreślają klatkę piersiową i biodra. Możesz sprawić, by Twoja talia wyglądała jeszcze mniej, podkreślając rozmiar klatki piersiowej i bioder. Noś koszule, spódnice i sukienki, które rozkloszują się na biodrach (jeśli jesteś facetem, spróbuj nosić koszulę schowaną, kiedy możesz). Będziesz także chciał nosić topy, które sprawią, że Twoja klatka piersiowa będzie wyglądać na większą. Na przykład kobiety mogą nosić koszulki z marszczeniami lub z przodu na szyi.
 4. 4
  Dostosuj swoje linie odcięcia. Możesz stworzyć wiele złudzeń dotyczących swojego rozmiaru, dostosowując miejsce, w którym jesteś wizualnie odcięty. Lina spódnic, żakietów, koszul i innych części garderoby może zmienić wygląd. Generalnie potrzebujesz wyraźnych linii na biodrach, klatce piersiowej i talii, a linie odcięcia i kontury trzymaj tak blisko tych miejsc, jak to możliwe.
  • Na przykład będziesz chciał uniknąć stroju "turystycznego", ponieważ większość z nich dodaje grubej i złej linii: capris, spódnice do łydek i długie, luźne szorty[2] nie zrobię ci żadnych przysług.
  • Proste nogawki z dopasowanymi nogawkami to najlepszy wybór do tworzenia dobrych linii. Kobiety mogą również nosić spódnice linii A, które uderzają w kolano lub nieco wyżej.
 5. 5
  Znajdź pochlebne akcesoria. Możesz także dokładnie wybrać akcesoria, które nadają wyglądowi pożądany wygląd. Niektóre akcesoria zmieniają sposób, w jaki oko osoby porusza się po twoim ciele, tworząc iluzję, że jesteś wyższy i cieńszy niż w rzeczywistości. Długie naszyjniki z łatwością stworzą długi, smukły wygląd. Odważne akcesoria, takie jak duże, jaskrawo kolorowe bransoletki, zwrócą uwagę na swoje wąskie nadgarstki, dzięki czemu całe ciało będzie mniejsze w porównaniu.
  • Kolczyki i opaski na głowach również świetnie się rozpraszają, odciągając uwagę od części Twojej sylwetki, których nie lubisz. Są one szczególnie przydatne, gdy czujesz, że Twoja głowa wygląda na małą w porównaniu z resztą ciała.
 6. 6
  Użyj kolorów i wzorów, aby stworzyć iluzję cieńszej formy. Możesz użyć kolorów i wzorów, aby uzyskać również cieńszy wygląd. Oczywiście, standardowa rada jest najprawdziwsza: noś czerń. Czarny jest twoim przyjacielem. Czarny i inne ciemne kolory zmniejszają ilość cieni widocznych na ciele. Tworzy to złudzenie optyczne, które sprawia, że ​​wyglądasz na cieńszy. Para z jasnymi akcentami i akcesoriami w talii, nadgarstkach, szyi i stopach. To sprawi, że będziesz wyglądać na szczuplejszego. Istnieje również kilka opcji wyboru, które chcesz wprowadzić:
  • Noś pionowe paski. Cienkie, pionowe paski tworzą wizualną iluzję, która sprawia, że ​​wyglądasz na szczuplejszego i wyższego (sprawiając, że dwie strony ciała wydają się być bliżej siebie).
  • Unikaj dużych wzorów (i większości innych wzorów), ponieważ mogą one z łatwością sprawić, że będziesz wyglądać na większy zamiast na mniejszy. Odnajdywanie wzorców, które nie zwiększają cię, jest wyzwaniem, więc błądź się po stronie nikogo.
 7. 7
  Unikaj ubrań, które sprawiają, że wyglądasz na większe. Będziesz chciał uniknąć ubrań, które zwiększają objętość w niewłaściwych miejscach. Ubrania, które nie pasują, oczywiście to robią, ale są pewne style ubioru, które również sprawią, że będziesz wyglądać większy. Na przykład talia z talii sprawi, że twoja talia będzie wyglądała na większą, a dla wielu kobiet sprawi, że będą wyglądać w ciąży. Gęste swetry są kolejnym przykładem ubrań, które optycznie dodają cali, odciągając od mniejszej formy.
 8. 8
  Użyj shapewear, aby uzyskać rzeczywiście mniejsze ciało. Możesz rzeczywiście wyglądać o wiele szczuplejszy, nosząc bieliznę zwaną shapewear. Mogą one być potocznie określane mianem Spanx, co jest powszechną marką. Są to koszule, szorty lub body, które mogą być z elastycznych włókien, które trzymają w ciele w kluczowych miejscach. Możesz ich zmusić do radzenia sobie z różnymi różnymi częściami ciała lub do ich ulepszania. Choć są ciasne i często niewygodne, zadziałają zadziwiająco dobrze.Można je znaleźć w większości domów towarowych, a także sklepów internetowych, takich jak Amazon.
  • Możesz również znaleźć te produkty do majtek dla mężczyzn, zwykle na klatkę piersiową, ale także na dolną część ciała.

Część 2
Dostosowywanie swojego ciała

 1. 1
  Użyj dobrej postawy. Stanie w prawidłowej pozycji będzie ciągnąć twój brzuch i sprawi, że będziesz wyglądał łatwo 10 funtów lżejszych lub więcej. Trzymaj plecy prosto i ramiona z powrotem. Czasami może to być bardzo niewygodne, jeśli jesteś przyzwyczajony do stania z kiepską postawą, ale może to zrobić ogromną różnicę wizualnie.
  • Śpiące mieszkanie na plecach może pomóc w utrzymaniu prostszego powrotu w ciągu dnia.
  • Możesz znaleźć więcej pomocy w poprawianiu swojej postawy tutaj.
 2. 2
  Nosić obcasy, niezależnie od płci. Kiedy nosisz obcasy, twoja postawa naturalnie się zmienia, obracając biodra, aby schować się w dole i pomagając utrzymać plecy i ramiona prosto. Wydłuży również nogi, dzięki czemu będziesz wyglądać proporcjonalnie cieńszy w porównaniu. Jeśli jesteś kobietą, nosić wysokie obcasy, kiedy możesz wyglądać na szczuplejszą. Jeśli jesteś facetem, wiele butów damskich będzie miało trochę pięty i możesz uzyskać mniejszą wersję tych samych korzyści.
 3. 3
  Przytrzymaj podbródek. Będziesz chciał trzymać głowę wysoko, a także stać prosto. Dzięki temu tłuszcz nie będzie gromadził się wokół brody (zamiast rozciągania jej przez twarz), przez co wyglądasz na szczuplejszą. Rolki podbródka mogą sprawić, że nawet szczupła osoba wygląda tak, jakby nosiła więcej funtów niż w rzeczywistości.
 4. 4
  Ustaw swoje kończyny. Zrób stronę z modelek i ostrożnie ustaw ramiona i nogi, aby uzyskać cieńszy wygląd. Przekraczanie nóg, na przykład, gdy siedzisz, stapi wizualne linie, które tworzysz, dzięki czemu wyglądasz na szczuplejsze. Wyciąganie ramion z ciała, na przykład z rękami na biodrach, przyciągnie wzrok do szczuplejszej talii i rozpadnie się w kształt boksu, który może dodać wizualne funty do ramy.
 5. 5
  Dostosuj wygląd, aby wyglądał lepiej na zdjęciach. Jeśli chcesz robić zdjęcia, możesz zrobić inne rzeczy, aby zwalczyć aparat, dodając te przerażające kilogramy. Wybór lepszego kąta, na przykład z góry, sprawi, że będziesz wyglądać szczuplej, odcinając swoją część ciała. Będziesz także chciał dostosować oświetlenie swojej fotografii. Unikaj ustawiania zdjęcia w sposób, który prowadzi do ciemnych cieni wokół wybrzuszeń. Możesz eksperymentować z robieniem zdjęcia z różnych lokalizacji, jeśli nie wiesz, jak dostosować oświetlenie, aby później wybrać najlepsze zdjęcia.
  • Unikaj jednak robienia zdjęć zbyt wysoko nad tobą. Da to wyraźny "selfie" wygląd i ludzie będą myśleć, że próbujesz zbyt mocno.
 6. 6
  Unikajcie słonych pokarmów. Możesz również sprawić, by twoje ciało było cieńsze, unikając słonych potraw. Kiedy masz zbyt dużo soli w swoim ciele, twoje ciało będzie próbowało zrekompensować to, zatrzymując więcej wody. To sprawi, że będziesz wyglądać na spuchniętego i rozdętego, nawet jeśli jesteś naprawdę chudy. Oczywiście jest to coś, co należy zrobić z wyprzedzeniem, ponieważ powrót twojego ciała do normalności zajmie kilka dni.
  • Pokarmy, których należy unikać, to wędliny, bekon, frytki, bulion z zupą i wiele restauracji i fast foodów.
 7. 7
  Unikaj jedzenia wzdęcia. Są też pokarmy, które tworzą gaz, który rozkłada się w twoim systemie, powodując nadęty i dodając wygląd dodatkowych kilogramów. Unikaj tych pokarmów, aby wyglądać na szczuplejsze.
  • Wzdęcie pokarmowe obejmuje fasolę, soczewicę, czosnek, brokuły, brukselkę i inne pokarmy.

Community Q & A

Szukaj
Dodaj nowe pytanie
 • Pytanie
  Czy jest cieńszy tak samo jak dopasowany?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Niekoniecznie. Jeśli jesteś chudy, jesteś chudy. Niekoniecznie musicie mieć dobrze stonowane mięśnie lub dobrą wytrzymałość; Podczas ćwiczeń możesz stracić oddech. Jeśli jesteś sprawny, masz zdrowe, stonowane ciało i masz przyzwoitą wytrzymałość. Najbardziej sprawni ludzie są również szczupli, ponieważ wykonują dużo ćwiczeń cardio i dobrze jedzą.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nie pomocne 24 Przydatne 145
 • Pytanie
  Czy muszę ćwiczyć, aby schudnąć, lub czy jedzenie jest wystarczające?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Nie musisz ćwiczyć, ale ćwiczenie może pomóc ci stać się bardziej stonowanym i zbudować swoją wytrzymałość. Zdrowe odżywianie pomoże ci w odchudzaniu. Jeśli jednak chcesz nabrać mięśni i stać się silniejszym, ćwiczenia to dobra opcja dla Ciebie.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nie pomocne 2 Przydatne 26
 • Pytanie
  Ile czasu zajmie mi schudnąć?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Lekarze zalecają, aby stracić 1-2 funty tygodniowo ze zdrową dietą i ćwiczeniami. Ile czasu zajmie ci to, ile chcesz stracić i jak ciężko na tym pracujesz.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nieprzydatne 15 Pomocne 83
 • Pytanie
  Jak mogę sprawić, by moje nogi wyglądały na bardziej chude, kiedy mam na sobie krótkie spodenki?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Stańcie z rozłożonymi nogami, aby wyglądało na to, że jest tam luka, lub stojak z jedną nogą przed drugą.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nieprzydatne 15 Pomocne 82
 • Pytanie
  Czy to działa dla młodszych ludzi (10+)?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Tak, działa dla osób w każdym wieku.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nieprzydatne 14 Pomocne 77
 • Pytanie
  Jak wyglądać mniej opuchniętym do końca dnia?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Pij dużo wody i trzymaj się z dala od soli.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nie pomocne 1 Przydatne 15
 • Pytanie
  Czy mogę założyć obcisłą koszulę i po prostu wyssać brzuch?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Można, ale jest to bardzo niewygodne w dłuższym okresie i najprawdopodobniej w pewnym momencie o tym zapomnisz. Najlepiej nosić coś, co schlebia Twojemu naturalnemu kształtowi i pozwala ci być wygodnym.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nie Pomocne 30 Przydatne 132
 • Pytanie
  Jak przestać jeść?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Nie przestawaj jeść. Twoje ciało potrzebuje jedzenia, aby przeżyć. Brak jedzenia może spowodować chorobę, osłabienie i śmierć.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nieprzydatne 63 Przydatne 246
 • Pytanie
  Jak wyglądam zgrabnie w dżinsach i koszuli?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Spróbuj nosić bootcut lub proste dżinsy. Do koszuli unikaj wszystkiego, co ma małe wzory lub poziome paski. Weź pod uwagę coś, co jest zamontowane u góry, ale luźniejsze na dole.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nie pomocne 24 Pomocne 106
 • Pytanie
  Jak wyglądam na cieńszą w ciasnych ubraniach?
  Użytkownik wikiHow
  Odpowiedź społeczności
  Możesz spróbować nosić pod spodem kształt. Możesz również nosić luźną kurtkę na górze, aby pomóc schudnąć po bokach talii.
  Dzięki!
  tak Nie
  Nieprzydatne 16 Pomocne 75
Pokaż więcej odpowiedzi
Pytania bez odpowiedzi
 • Jak mogę sprawić, żeby moje piersi i brzuch wyglądały na mniejsze?
  Odpowiedz na to pytanie Oznacz jako ... Oznacz jako ...
Zadać pytanie
Pozostało 200 znaków
Podaj swój adres e-mail, aby otrzymać wiadomość, gdy to pytanie zostanie odebrane.
Zatwierdź
 • Już odpowiedział
 • To nie jest pytanie
 • Złe pytanie
 • Inny

  Wskazówki

  • Jeśli masz na sobie obcisłą lub dopasowaną koszulę, unikaj przygarbienia, gdy siadasz. Pozbywanie się może uwypuklić każde wybrzuszenie lub wzdęcie żołądka.
  • Zmniejszyć na napoje gazowane. Napoje sodowe zawierają nadmierne ilości cukru i kalorii i sprawiają, że wyglądasz na wzdęcia.
  • Wypróbuj jazdę na rowerze lub codzienne spacery, aby zacząć kształtować swoje ciało we właściwy sposób. Ćwiczenie może być zabawą z właściwym nastawieniem, szczególnie gdy zaczniesz widzieć rezultaty.
  • Zdrowe odżywianie i picie dużej ilości wody może również pomóc w wyglądzie i odczuwaniu. Czytanie w żywieniu może dać ci wyobrażenie, co jest dobre dla ciebie, a co nie, i pamiętaj - zdrowe jedzenie nie musi smakować źle. Z łatwością możesz przygotować smaczny posiłek, który również jest dla ciebie dobry, jeśli wiesz, czego potrzebuje twoje ciało.
  • Nie musisz być szczupły, żeby wyglądać wspaniale, liczy się tylko to, jak dobrze ci pasuje i jak dobrze się w nich czujesz. Kup ubrania w swoim właściwym rozmiarze.
  • Codziennie włączaj więcej błonnika do swojej diety i dodawaj pożywienie, takie jak szparagi, ogórki i arbuz. Wszystko to pomaga wypłukać organizm z "masy wody", aby zmniejszyć wzdęcia i wybrzuszenie szybko.
  • Jeśli chcesz uzyskać natychmiastowe wyniki sesji zdjęciowej lub wydarzenia, użyj makijażu. Nie nadużywaj różu w różowym odcieniu. Zamiast tego użyj jasnego brązu w pobliżu skroni i boków szyi. Daje to bardzo rzeźbioną formę i sprawia, że ​​wyglądasz na cieńszą i młodszą.
  • Jeśli zgłodniejesz, wypij trochę wody. Czasem jesteś głodny, ale jesteś spragniony.
  • Nosić pasy, które są w talii. Dobrym pomysłem jest noszenie sukienki z paskiem i dokręcanie pasa tak, aby był ciasny, ale niezbyt niewygodny. To sprawi, że twój wygląd będzie milion razy cieńszy i podkreśli twoje biodra i talię.

  Ostrzeżenia

  • Dieta ostrożnie, nie przesadzaj. Przysięgnij jeść bardziej pożywnie. Zjedz prawidłowe porcje, i tak, możesz mieć czekoladę, ale zapal ją.
  • Jeśli idziesz na siłownię, aby spróbować stracić na wadze, nie przesadzaj. Możesz skończyć się krzywdząc siebie. Rezultaty wymagają czasu, więc nie naciskaj.
  • Przestańcie robić rzeczy i zwlekajcie z ludźmi, którzy sprawiają, że czujecie się gorszymi. Modele są airbrushed. Nie martw się, jak możesz wyglądać
  • Jeśli zamierzasz ćwiczyć, skonsultuj się z wykwalifikowanym lekarzem przed rozpoczęciem ćwiczeń. Intensywne treningi są szczególnie nieodpowiednie dla osób o wysokim wskaźniku masy ciała, ponieważ stanowią one dodatkowe obciążenie dla serca. Twój lekarz powinien być w stanie poprowadzić cię do programu ćwiczeń, który jest odpowiedni dla ciebie.

  Źródła i cytaty

  1. ↑ http://www.womenshealthmag.com/style/flatter-your-figure
  2. ↑ http://magazine.foxnews.com/style-beauty/how-look-thinner-using-fashion-13-tips-every-girl-should-know